Jump to content
Dogomania

Iskierka walczy o sprawność! Zbieramy na operację i rezonans! POMÓŻCIE BŁAGAM!!


Evelka

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Iskiereczko co tam u Ciebie słychać???[/QUOTE]

A u nas wszystko dobrze:) Mam nowe zdjęcia, które w week-end postaram się wrzucić:) Iskierka ciągle domaga się pieszczenia i donośnie domaga się spania w łóżku;) A na spacerach ochoczo obszczekuje napotkane osoby i psy:diabloti: No chyba, że są zbyt blisko, to wtedy chowa się za moje nogi:evil_lol:
Ogólnie jest cudowna:loveu: Ale to chyba już wiecie?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewelinko, nie mam nic na koncie, przepraszam, że nie odpisałam na SMSka. Dr Bieżyńskiego spróbuję złapać w poniedziałek, bo przez te dni to ciężko było.. Mijaliśmy się jakoś:mad:
A numeru od Ewci jak nie było, tak nie ma:oops: Koleżanka milczy, może jak wróci z ferii w weekend to jakoś skombinuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Ewelinko, nie mam nic na koncie, przepraszam, że nie odpisałam na SMSka. Dr Bieżyńskiego spróbuję złapać w poniedziałek, bo przez te dni to ciężko było.. Mijaliśmy się jakoś:mad:
A numeru od Ewci jak nie było, tak nie ma:oops: Koleżanka milczy, może jak wróci z ferii w weekend to jakoś skombinuje..[/QUOTE]

Nie ma sprawy. Jakby udało Ci się jutro złapać doktora to pisz proszę od razu:)
No i w razie czego czekam też na naumer i jakieś ruszenie sprawy z Ewą. Taka "prywatna" fizjoterapeutka, choćby na jakiś czas, to dla Iskierki byłoby coś wspaniałego...! Eh, marzenia... Oby miały szansę się spełnić...

[quote name='Asior']napisz do j3nny... Ona ma szczęśliwą rękę do cafeanimal.. z reguły jej ogłoszenia zawsze trafiały do metra :D[/QUOTE]

Napiszę do Niej oczywiście! Dziękuję za namiar:cool1: Tylko poczekam na inf.czy będziemy mieli zgodę KTOZu na użyczenie konta do zbiórki.

Dlatego Cioteczki kochane proszę trzymajcie jutro kciuki za załatwienie tego konta! Wtedy mogłybyśmy z kopyta ruszyć ze zbiórkami i na poważnie zacząć "walkę" o szczęście i zdrowie dla naszej wspaniałej Iskiereczki!

Aha, zdjęć niestety dziś nie wrzucę za co najmocniej przepraszam!:oops: Ale zapomniałam zabrać do Mamy aparat, więc nie mam jak ich zrzucić... A ta durna netia (oszusty są z nich paskudne!) ciągle jeszcze mnie zwodzi i odwleka termin podpięcia neta u mnie w mieszkaniu...:mad: Ale podobno 1 III internet już ma śmigać, więc wtedy byłoby mi o wiele łatwiej...

Zdjęcia wrzucę pewnie dopiero we wtorek, bo jutro zaraz po zajęciach jedziemy do Nowego Sącza z naszą drugą tymczasowiczką. Najprawdopodobniej będzie tam miała wspaniały domek!:multi: Więc trzymajcie kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Eh..,przepraszam, że się nie odzywam ostatnio, ale mam masę spraw na głowie i z internetem ciągle problemy...:/
W każdym razie wysłałam już do KTOZ'u prośbę o użyczenie konta, więc mam nadzieję, że niebawem będziemy już coś wiedziały i będziemy mogły ruszyć porządnie z ogłoszeniami o zbiórce:)

A wczoraj wieczorem niestety Iskierka miała bardzo nieładne prawe oczko. Przemyliśmy, rano było zdecydowanie lepiej, ale teraz znów nieciekawie.. Będziemy musieli pójść do weta, to może być jakieś zapalenie czy coś, więc lepiej od razu podawać jakieś odpowiednie krople...:-(
Trzymajcie kciuki za małą bidulkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima']Evelka, u mnie w pracz wciaż czekają pieniądze dla Iskierki. W kopercie, na Twoje nazwisko.
Weźmiesz, czy nadać przelew?[/QUOTE]

Laima! Strasznie Cię przepraszam, ale miałam okropny zamęt ostatnio...:/ Jutro tam pójdę i zostawię książkę dla Ciebie. Dziękuję Ci i przepraszam!

[quote name='AgusiaP']Mam nadyieje, e y zm ocykiem to nic powanego...[/QUOTE]

My też mamy taką nadzieję... Ja właśnie skończyłam zajęcia, teraz szybko sprawdzam dogo na uczelni i zaraz pędzimy do weta!
Trzymajcie kciuki za Maleńką... Bo trze to oczko bidulka:-(

Link to comment
Share on other sites

Eh, u nas bez rewelacji... Iskiereczka ma ropne zapalenie spojówki. Mamy zakraplac jej oczko 4 razy dziennie i jutro do kontroli. Ale na szczęście krople chyba pomagają... Ale biedna mała:shake:
W ogóle to jeszcze lekarz, chyba nie pojął mojej przemowy, że ma do czynienie z bezdomnym i bardzo skrzywdzonym przez los psiakiem (zazwyczaj w takich syt.traktowali nas w tej lecznicy ulgowo) i policzył nam kosmiczną kwotę za wizytę...:angryy: A mianowicie 74 zł!!! To jest przecież kosmos jakiś:/ Bo cena na kroplach to 34 zł... A jedyny lek jakiego użył podczas wizyty to JEDNA kropla płyny do znieczulenia oczka...:angryy: Ale najważniejsze, że z oczkiem Iskierki już lepiej, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej...

W ogóle to z niecierpliwością czekam na odpowiedź KTOZ"u! Przydałoby się już ruszyc z tą wielką i szeroko zakrojoną zbiórką... Czas leci, a my ciągle stoimy w miejscu:-(

[quote name='darhan1990']Jak miewa się Iskierka? Nie miałam czasu na stronę dogomania. Będę trzymać kciuk za iskierka[/QUOTE]

Dziękuję Ci darhan! Przepraszam, że się wcześniej nie odzywałam, ale byłam strasznie zabiegana:/ Odezwę się do Ciebie wkrótce! Dziękujemy za troskę i zainteresowanie!

Link to comment
Share on other sites

Evelka, a coż to za lecznica???? Takiego zdzierstwa jeszcze nie widziałam. Ja jeżdżę do Krakvetu i tam płaci sie tylko za uzyte przez lekarza leki, nic za tak zwane wejście do gabinetu. Parę razy nie zapłaciłam nic, gdy lekarz nie stosował żadnym leków tylko udzielił porady. Ale Krakvet to niestety (dla mnie też ) koniec świata, muszę jechać przez cała miasto, ale warto.
Dobrze przynajmniej, że z oczkiem jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Lecznica na os. Żabiniec. Multivet zdaje się. W każdym razie oni kiedyś też byli w porządku, bo byliśmy już tam raz z Iskierką (mieszkamy tam od niedawna) jak obawialiśmy się, czy nie ma zapalenia gruczołów okołoodbytowych, no i jak się okazało, że wszystko jest w porządku to suma sumarum nie wzięłi od nas nic. Za ogólne sprawdzenie stanu zdrowia, szczepienie i odrobaczenie takiego innego szczeniaki, którego mieliśmy w DT też policzyli korzystnie i "po kosztach", tj. 50 zł. Więc myśleliśmy, że cennik wg którego za pierwszą wizytę płaci się 40 zł, a za każdą kolejną 20 zł, jest jednak do nagięcia i oebjścia... Ale jednak nie:/ No i w ogóle z tego wynika, że pierwsza wizyta nie jest rozumiana jako pierwsza w danej lecznicy w ogóle, tylko pierwsza z konkretnym schorzeniem...:angryy: Czyli ktoś może tam wiernie chodzić 10 lat, a i tak będą tak zdzierali za 3 minutową wizytę?! Paranoja jakaś... W ogóle nie mam ochoty iść do nich jutro (mamy się zjawić na kontroli:/)... A w krakvecie byliśmy kilka razy na dyżurze nocnym (nasz berneńczyk lubi chorować po nocach;p) i faktycznie to super miejsce! Tylko taki kosmiczny kawał drogi...:/ W nocy to jeszcze się jakoś leci, ale w dzień..-paranoja.

Ale Cioteczki drogie! Przed momentem zadzwoniła do mnie Naa! I powiedziała, że udało już się Jej porozmawiać z dr Bieżyńskim! [U][B][COLOR=Red]Operacja wyznaczona jest na 9 III na godz.10!!![/COLOR][/B][/U]!:multi::multi::multi::multi::multi:
I co najlepsze, to dr B. powiedział, że[B][COLOR=DarkOrchid] koszt to ok. 100 zł[/COLOR][/B]!!!!!!!!:crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Zrobi tą operację całkowicie "po kosztach". Nawet nie wiecie jacy jesteśmy szczęśliwi!!!!!!

Teraz tylko marzę, żeby udało się nam zebrać do tego czasu również pieniądze na rezonans (800 zł)... Byłoby wspaniale zrobić to "za jednym zamachem":wink:
Całą nadzieję pokładam w tym allegro cegiełkowym i tych apelach... Żeby tylko KTOZ pozytywnie rozpatrzył moją prośbę...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Z tej euforii zapomniałam napisać jak ogromnie jesteśmy wdzięczni Naa za Jej nieocenioną pomoc i wparcie w diagnozowaniu i leczeniu Iskierki u najlepszych specjalistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[COLOR=Magenta]Naa jesteś Wspaniała[/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam, że będzie dobrze, Iskierka podbiła serca doktorantek i lekarek, one od razu skojarzyły mnie z małą i pomogły w ustalaniu ceny, także podziękowania należą się im:)
Ja tylko się słodko uśmiechałam (to była krótka rozmowa, on rekonstruował właśnie staw, a ja uczestniczyłam w ropomaciczu;) ).
Zapraszamy do nas 9 marca:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']Z tej euforii zapomniałam napisać jak ogromnie jesteśmy wdzięczni Naa za Jej nieocenioną pomoc i wparcie w diagnozowaniu i leczeniu Iskierki u najlepszych specjalistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[COLOR=Magenta]Naa jesteś Wspaniała[/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Chcialam zapytać czy Iskierka ma może założone na allegro konto z cegiełkami?
Na pewno byłby efekt:)!
Pozdrawiam amica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Chcialam zapytać czy Iskierka ma może założone na allegro konto z cegiełkami?
Na pewno byłby efekt:)!
Pozdrawiam amica[/QUOTE]

Allegro cegiełkowego jeszcze nie ma, bo czekamy na wieści z KTOZ'u czy udostępni nam konto do zbiórek na rzecz Iskierki. Wtedy ludzie na pewno chętniej by nas wspomogli, niż na konto prywatne...
Jeśli dziś nie odpiszą, to tam zadzwonię i się dowiem co i jak. Bo czas ucieka, a my stoimy w miejscu...:shake:
Czy Ktoś nie wie może na jakich zasadach można by umieścić taki apel ze zdjęciem w jakiejś gazecie? A zwłaszcza metrze (tu nie chodzi o króciutkie ogłoszenie, tylko dłuższy tekst...). Byłabym ogromnie wdzięczna za wieści, bo byłaby to wielka szansa dla Iskierki.

A co do tego co napisała Naa, o tym, że Iskierka podbiła serca nawet doktorantek, to same widzicie, że Jej się nie da nie pokochać!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Piszę szybko, bo lecę już do domu...
W każdym razie byliśmy wczoraj u kontroli z tym oczkiem. Jest lepiej, ale jeszcze bez rewelacji. W środę następna kontrola... W kwestii finansowej lecznica się zrehabilitowała (przynajmniej częściowo;p) i lekarz nie wziął od nas nic. A nawet nie zaczęłam jeszcze mojej przemowy;)

A Iskra teraz siedzi z moją Mamą w łóżku... Powiem Wam, że Ona wprost uwielbia wszelkiego rodzaju łóżka:wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam, że offuję, ale za serce złapał mnie mały piesek o imieniu Miętusek a na wątku nie ma dosłownie nikogo : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180942-MiAE-tus-malutki-niewidomy-staruszek-Jest-szansa-na-DT-potrzebne-deklaracje-pomA-A-cie[/url]


Wczoraj zrobiłam przelew dla Iskierki:) Mam nadzieję, że nasza mała ma się dobrze. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...