Jump to content
Dogomania

Pół roku trzymali go w piwnicy!!!A teraz śpi na kanapie:) Marlej ma dom! :):)


gusia0106

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gusia0106']

No zobaczymy. Bez paniki ;) (znaczy do siebie mówię )[/QUOTE]

Też mam nadzieję, że to nic takiego. Zanim żołądek zacznie normalnie pracować to pewnie jeszcze masa czasu musi upłynąć.
Strasznie ten jego nochal bidny, ale powiem Ci Gusia, że w rzeczywistości wygląda mniej groźnie, bo mam wrażenie, że na fotkach to taka strasznie zaróżowiona ta blizna :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, że czekamy z behawiorystą do wyzdrowienia ale parę dni temu napisalam, że popytam o kogoś kompetentnego.
Napisalam, do najlepszej osoby ws. psów z W-wy, jaką znam, no i dostalam odpowiedź z namiarami.
Lepiej nie wpaść w ręce jakiegoś samozwańczego behawiorysty :roll:
Tak czy tak, żeby nie umknęlo, prześlę Ci gusia na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='max45']Wiem, wiem, że czekamy z behawiorystą do wyzdrowienia ale parę dni temu napisalam, że popytam o kogoś kompetentnego.
Napisalam, do najlepszej osoby ws. psów z W-wy, jaką znam, no i dostalam odpowiedź z namiarami.
Lepiej nie wpaść w ręce jakiegoś samozwańczego behawiorysty :roll:
Tak czy tak, żeby nie umknęlo, prześlę Ci gusia na pw.[/QUOTE]

Dzięki Eliza :kiss_2:
Myślę, że powoli zacznę się umawiać, bo to przecież też nie jest tak, że zadzwonię i pierwszy wolny termin będzie następnego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Hali, tu doświadczone specjalistki od łysiejącego zadka! :evil_lol: Poziom hormonu tarczycy trzeba zbadać koniecznie. I nawet jeśli wyjdzie OK, za chwilę trzeba zbadać jeszcze raz, bo poziom tego hormonu w organizmie potrafi się bardzo wahać w krótkim okresie czasu.
Poza tym, Marlej równie wycieńczony był jak Toskanka, zagłodzony, przewód pokarmowy "odzwyczaił się" od pracy, bo nie miał nad czym pracować...
Jeśli ma problemy z trawieniem, dodawaj może np. siemienia lnianego do karmy, żeby wyścielić błonę śluzową.
Czy on ma tę skórę taką nadwrażliwą na dotyk?... Tośka na sam widok zbliżającej się dłoni "ruszała skórą", a potem zaczynała się drapać. Skóra była też bardzo gorąca (był okres, że przyjmowała apap - tak rozpalona była skóra). No i, niestety, trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo objawy objawiające się na skórze ustępują najwolniej i znikają jako ostatnie. U nas trwa to już ponad rok...
Trzymamy kciuki!
Magda i Tośka

Link to comment
Share on other sites

Gusiu, mam nadzieję ,że pieniązki ode mnie z opoznieniem ale dotarły.

- dlaczego usuwają aukcje cegiełkowe? Jestem laikiem w tej kwestii i nie rozumiem dlaczego.
Gusiu - jesli poza forsą (druga turkę wylę po swietach) czegos potrzebujesz pisz dziewczyno, zawsze postaram się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Niestety usunięto aukcję cegiełkową, jak zwykle podano powód ten sam:roll:[/QUOTE]

Czyli?
Brak wyraźnego sprecyzowania, że chodzi o sprzedaż dyplomów?

To może jest okazja, by wespół-wzespół ustalić tekst ;-)?
Chodzi tylko o to, by Malej jak nawięcej wsparcia dostał i by mu już więcej nie kasowali aukcji, bo pieniążki potrzebne na cito.....
A jak wypracujemy nieusuwalny tekst to bedzie podkładka do następnych aukcji. I może ja też będę mogła pomóc w wystawianiu ;-)...

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu,
i tak miałam do Ciebie pisać w sprawach łysieniowych wszak jesteś w tej dziedzinie ekspertem :cool3: Wydaje mi się, że nie ma skóry wrażliwej na dotyk ale jest faktycznie tak, że te miejsca łyse bądź zmienione chorobowo są cieplejsze i zaczynają się robić innego koloru - póki co określiłabym to jako lekki róż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faza']Gusiu, mam nadzieję ,że pieniązki ode mnie z opoznieniem ale dotarły.

- dlaczego usuwają aukcje cegiełkowe? Jestem laikiem w tej kwestii i nie rozumiem dlaczego.
Gusiu - jesli poza forsą (druga turkę wylę po swietach) czegos potrzebujesz pisz dziewczyno, zawsze postaram się pomóc.[/QUOTE]

Jeszcze nie dotarły, ale to nic, pewnie idą ;)

Dziękuję za chęć pomocy - odezwę się jakby coś się okazało pilnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']zamiast cegiełek-dyplomów napiszcie, że sprzedajecie zdjęcia i wysyłacie je pocztą. koszt wysyłki wyniesie 1,5zł i nie będą mieli się do czego przyczepić. ważne, żeby w aukcji nie było słowa "cegiełka".[/QUOTE]
Z klawiatury mi to wyjęłaś.. dobrze, że odświeżyłam przed wysłaniem.:)
I ja bym zmieniła jedno zdanie, jeśli chcecie łączyć z adopcyjnym, że on jest w tymczasowym domu, a nie w "domu". Albo mi się pomyliło i coś mi umknęło. :oops:
Ale ja bym się skupiła tylko na razie na wsparciu finansowym. Poproście kogoś o ładnie obrobione zdjęcia, na dyplom. (można wysłać mailem, lub pocztą)
bo jednak ludzie chcą pomagać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Nie usuwali allegra dla psów z Krzyczek. Nie pamiętam, kto je robił, ale może warto poszperać i zobaczyć jak było napisane o tyvh dyplomach?
[/QUOTE]
Magda222 :) niektórzy niewpłacają, bo się boją, że aukcja była nielegalna :roll:
tak było z Poznaniem, znalazłam fałszywą aukcje, niby na karmę i ostrzegłam osoby z dogo, co akurat zakupiły cegiełki, napisaliśmy do allegro i usunęli aukcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Nie usuwali allegra dla psów z Krzyczek. Nie pamiętam, kto je robił, ale może warto poszperać i zobaczyć jak było napisane o tyvh dyplomach?
Mam nadzieję, że opsoby, które kupiły cegiełki (chyba 34) wpłaca pieniądze, bo za moment Gusia jedzie do weterynarza na dalsze badania...[/QUOTE]
[B]allegro cegiełkowe może robić tylko fundacja która złożyła wniosek z prośbą o to i z odpowiednimi dokumentami do allegro[/B]. "normalne" osoby nie mogą, [B]grozi to usunięciem konta allegro[/B], dlatego chcąc sprzedawać te cegiełki [B]nie może cie ich wysyłać elektronicznie[/B] i [B]nie mogą nazywać się "cegiełki" tylko np. zdjęcia czy plakaty.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Czyli?
Brak wyraźnego sprecyzowania, że chodzi o sprzedaż dyplomów?

To może jest okazja, by wespół-wzespół ustalić tekst ;-)?
Chodzi tylko o to, by Malej jak nawięcej wsparcia dostał i by mu już więcej nie kasowali aukcji, bo pieniążki potrzebne na cito.....
A jak wypracujemy nieusuwalny tekst to bedzie podkładka do następnych aukcji. I może ja też będę mogła pomóc w wystawianiu ;-)...[/QUOTE]
Takiego maila dostałam
[SIZE=1]
[QUOTE][/SIZE][SIZE=1]Witamy,[/SIZE]
[SIZE=1]Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro:[/SIZE]
[SIZE=1]Pół roku trzymali go w piwnicy! ON! Pomóż mu!! (811827029)
[/SIZE]
[SIZE=1][B]Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.[/B][/SIZE]
[SIZE=1]Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro.[/SIZE]
[SIZE=1]Uprzejmie informujemy, że na Allegro zabronione są aukcje charytatywne, na których sprzedaje się tzw. "cegiełki" lub przedmioty przesyłane drogą elektroniczną. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym wsparciem, np. przekazaniem prowizji na cel akcji oraz ewentualnymi formami promocji z naszej strony, prosimy o kontakt poprzez [URL="http://www.allegro.pl/contact/contact.php"]formularz[/URL] i wybór tematów [B]Usługi specjalne > Aukcje charytatywne[/B]. [/SIZE]
[SIZE=1]Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego:

[URL]http://www.allegro.pl/contact/bwcontact.php?id=8259120&t=4[/URL]

Uwaga: kontakt w inny sposób niż poprzez powyższy odnośnik (link) może znacząco wydłużyć czas reakcji.[/SIZE]
[SIZE=1]--
Z poważaniem,
Zespół Allegro
Dział Weryfikacji[/SIZE]
[SIZE=1][/QUOTE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
I ja bym zmieniła jedno zdanie, jeśli chcecie łączyć z adopcyjnym, że on jest w tymczasowym domu, a nie w "domu". [/QUOTE]

Proszę - nie łączmy tego z adopcyjnym...
Z kilku powodów.
Myślę, że w takim wypadku jest nawet problem z umieszczeniem aukcji w odpowiedniej kategorii - bo co sprzedajemy?

Zresztą i tak Gusia pewnie dała by Marleja tylko małżeństwu weterynarza z behawiorystką ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ale trzeba to ustalić mailem z każdym kupującym a nie pisać tego w aukcji![/QUOTE]
Tego to nie wiem już do końca, widziałam że były zapisy w aukcjach :)
ale będę wiedziała na przyszłość.

[quote name='jola_li']Proszę - nie łączmy tego z adopcyjnym...
Z kilku powodów.
Myślę, że w takim wypadku jest nawet problem z umieszczeniem aukcji w odpowiedniej kategorii - bo co sprzedajemy?

Zresztą i tak Gusia pewnie dała by Marleja tylko małżeństwu weterynarza z behawiorystką ;-).[/QUOTE]
Ja o tym pisałam wcześniej.. on jeszcze trochę, a będzie pięknym, dumnym psem i ja w to wierzę ;)

mnie się adopcyjne to podoba
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812461674[/url]
może poprosić Lilmo, żeby zrobiła dyplom, albo może Isadorę...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Takiego maila dostałam

[/QUOTE]

To albo
wstawiamy aukcję z dyplomami (wysyłka 5 zł) i ktoś będzie je musiał wydrukować, choćby w formacie a5
albo
macie kontakt z Fundacją, która ma zgodę Allegro na prowadzenie aukcji charytatywnych i zgodzi się na zbiórkę cegiełek na Marleja.

Nie wiem czy w tym pierwszym przypadku nie trzeba by zamieścić zdjęcia takiego dyplomu...
Gusiu, mówiłaś, że masz znajomego grafika? A może by mógł tak na szybko coś "wygraficzyć" ;-)?.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Nie wiem czy w tym pierwszym przypadku nie trzeba by zamieścić zdjęcia takiego dyplomu...
Gusiu, mówiłaś, że masz znajomego grafika? A może by mógł tak na szybko coś "wygraficzyć" ;-)?.....[/QUOTE]

Mógłby:cool3:
A jak by nie mógł to go zmuszę. Idę molestować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Proszę - nie łączmy tego z adopcyjnym...
Z kilku powodów.
Myślę, że w takim wypadku jest nawet problem z umieszczeniem aukcji w odpowiedniej kategorii - bo co sprzedajemy?

Zresztą i tak Gusia pewnie dała by Marleja tylko małżeństwu weterynarza z behawiorystką ;-).[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...