Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beluta']Jak widzisz czasem te "szóstki" trafiają się. Romas trzeba utwierdzić w przekonaniu, że nie jest to jedyna wystawa na świecie , że nie jest to jedyny sędzia na świecie, ze wystawa to fajna zabawa i trzeba do tego podchodzić na luuuuuzie . A poza tym będziemy na miejscu bardzo, bardzo mocno trzymać za nią kciuki.[/quote]

Noooo, Dorotko nie dosc ,ze masz minusa u Bianki to teraz i u mnie .Oszukalas mnie :eviltong: :eviltong: Bede miala konkurencje :crazyeye: a moze powinnam w totka zagrac.
Belutka,licze na Twoje kociuki ;)
A potwierdzenia jeszcze nie dostalam ,co to bedzie ,co to bedzie ...ide trenowac bieganie z Bianka po ringu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Noooo, Dorotko nie dosc ,ze masz minusa u Bianki to teraz i u mnie .[/quote]
Bałam się do Ciebie nawet zadzwonić, wybacz :modla::modla::modla:

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko :grab: albo:flaming:


(Ale i tak przyjdę Was dopingować :eviltong: :lol: :lol: :lol:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kontrola weterynaryjna-[/B]wyprzedzając Wasze pytania i komentarze informuję,ze w czasie trwania wystawy,będzie prowadzona kontrola weterynaryjna.Ponieważ mamy godzinowy plan sędziowania i psy będą praktycznie przyjmowane przez cały czas trwania wystawy,nie będzie kontroli przy wejściu(weterynarz też człowiek:p ).Natomiast,będzie sprawdzał dokumenty losowo.Osoby,które nie będą miały stosownych "papierów",będą musiały opuścić teren wystawy.
Jeszcze jedna prośba!Staramy się brać wasze sugestie pod uwagę przy organizacji naszych wystaw,dlatego proszę żeby każdy z Was miał w widocznym miejscu [B]numer startowy[/B] psa,którego aktualnie wystawia.
[B]Jeden pies-jeden numer![/B]To samo tyczy się konkurencji finałowych.Pozdrawiam i życzę powodzenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Na stronie widnieje Bogusław Chmiel .Czy ktoś zna tego sedziego?
Nigdy nie miałam okazji widzieć jego ,ani nie znam tego sędziego .
Od ponad 20 lat uczęszczam na wystawy .[/quote]mam cosik, może się przyda:
[URL="http://www.jacentus.com/jacentus_serwis/wystawy04/chorzow.htm"]http://www.jacentus.com/jacentus_serwis/wystawy04/chorzow.htm[/URL]
[SIZE=1]Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Chorzowie 12.09.2004[/SIZE]
[SIZE=1]suki, klasa młodzieży
[/SIZE]2 D MARIT Germanius, czarne podpalane, 2003-06-06, 23946/II/03, PKR.I-52519 (CHARIS Hartis Bohemia-IPO3.DEZY z Imielina), [B]hod. Bogusław Chmiel[/B], wł. Marta Grzeszczuk

z katalogu powystawowego
([URL="http://zkwp-chorzow.aleson.net/wyst_44kraj04/wyniki_calosc.html"]http://zkwp-chorzow.aleson.net/wyst_44kraj04/wyniki_calosc.html[/URL]):
poz. 88
[FONT=Arial Narrow]ocena doskonała, lok. 2 w konk. 10, medal srebrny[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'][B]Kontrola weterynaryjna-[/B]wyprzedzając Wasze pytania i komentarze informuję,ze w czasie trwania wystawy,będzie prowadzona kontrola weterynaryjna.Ponieważ mamy godzinowy plan sędziowania i psy będą praktycznie przyjmowane przez cały czas trwania wystawy,nie będzie kontroli przy wejściu(weterynarz też człowiek:p ).Natomiast,będzie sprawdzał dokumenty losowo.Osoby,które nie będą miały stosownych "papierów",będą musiały opuścić teren wystawy.
[/QUOTE]
A czy za te "stosowne papierki" wystarczy ksiazeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'][B]Kontrola weterynaryjna-[/B]wyprzedzając Wasze pytania i komentarze informuję,ze w czasie trwania wystawy,będzie prowadzona kontrola weterynaryjna.Ponieważ mamy godzinowy plan sędziowania i psy będą praktycznie przyjmowane przez cały czas trwania wystawy,nie będzie kontroli przy wejściu(weterynarz też człowiek:p ).Natomiast,będzie sprawdzał dokumenty losowo.Osoby,które nie będą miały stosownych "papierów",będą musiały opuścić teren wystawy.
Jeszcze jedna prośba!Staramy się brać wasze sugestie pod uwagę przy organizacji naszych wystaw,dlatego proszę żeby każdy z Was miał w widocznym miejscu [B]numer startowy[/B] psa,którego aktualnie wystawia.
[B]Jeden pies-jeden numer![/B]To samo tyczy się konkurencji finałowych.Pozdrawiam i życzę powodzenia;)[/quote]

no to ja bdę miała ten papierek co zwykle ;-)) w przysżłym tygodniu już załatwie wszystko w piątek spakuje i w sobote z rana wyjedziemy ;-) (z rana tzn 7.30 :lol:)

My mamy numerek [B]307[/B] ring ....4 godz. ok 11 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...