Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nor(a)']my podobnie tylko oglądać byliśmy :cool1:. Na debiut (i psa i mój :look3: ) pojechaliśmy na zimówkę.[/quote]

nie no my debiut (mój pieś) miał na klubie we wrześniu ale ja znim w Głogowie pod koniec stycznia 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']A teraz będziecie? Ja się wybieram z Szarlotką. :lol:[/quote]

tym razem nie..powiedzmy, że celujemy w nieco innych sędziów :p (będziemy w Lublinie i Opolu z najbliższych).

[SIZE=1]ps. Szarlotka b. ładnie stoi..jak Ty ją dajesz radę tak ustawiać[/SIZE] :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']
[SIZE=1]ps. Szarlotka b. ładnie stoi..jak Ty ją dajesz radę tak ustawiać[/SIZE] :roll:[/quote]

A ja zebralam opieprz, że jej za bardzo tylne lapy wyciągam i że tak stać nie powinna. :oops:
Jak daję radę? Codziennie ćwiczymy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Mam pytanie. 16marca zgłosiłam poprzez elektroniczny formularz moją suczkę- dostałam potwierdzenie z prośbą o przesłanie kserokopii rodowodu.
Rodowód przesłałam faksem w piątek 17.03.
W poniedziałek zadzwoniłam do Związku, aby upewnić się, że rodowód dotarł- jednak Pani poinformowała mnie, że nie może mi udzielić informacji czy rodowód jest, bo wszystkie dokumenty wzięła inna Pani, która zajmuje się ustalaniem katalogu.
To od kogo mam w takim razie dowiedzieć się, czy rodowód jest dostarczony, czy nie?
[SIZE=1]przepraszam, że tak zamotałam, mam nadzieję, że ktoś zrozumie[/SIZE]

pozdrawiam,
dziękuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Birma']Witam,
Mam pytanie. 16marca zgłosiłam poprzez elektroniczny formularz moją suczkę- dostałam potwierdzenie z prośbą o przesłanie kserokopii rodowodu.
Rodowód przesłałam faksem w piątek 17.03.
W poniedziałek zadzwoniłam do Związku, aby upewnić się, że rodowód dotarł- jednak Pani poinformowała mnie, że nie może mi udzielić informacji czy rodowód jest, bo wszystkie dokumenty wzięła inna Pani, która zajmuje się ustalaniem katalogu.
To od kogo mam w takim razie dowiedzieć się, czy rodowód jest dostarczony, czy nie?
[SIZE=1]przepraszam, że tak zamotałam, mam nadzieję, że ktoś zrozumie[/SIZE]

pozdrawiam,
dziękuję za odpowiedź[/quote]Wyślij maila do Achnamary;)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'][INDENT]Wyślij maila do Achnamary;)
[/INDENT][/quote] ok- dziękuję :)
eee... nie da się wysłać :/
wyświetliło mi się, że użytkownik nie chce otrzymywać wiadomości email z forum
no nic, spróbuję wysłać wiadomośc na priv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']A ja zebralam opieprz, że jej za bardzo tylne lapy wyciągam i że tak stać nie powinna. :oops:
Jak daję radę? Codziennie ćwiczymy. :evil_lol:[/quote]

Ona idzie w młodzieży już, prawda?.. Pierwsza wasza wystawa w tej klasie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...