Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia i kropki']Mam prośbę, bo nie otwiera mi sie plan sędziowania - czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi przekopiować sobotni ring z posokowcami bawarskimi (ilość, godzina, sędzia) i w niedziele - amerykańskie cocker spaniele.[/quote]
Czyżby Pan S. wybierał się na wystawę ze swoimi posokowcami????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']ktos mnie zapewnial ze bedzie i tez twierdzil ze byl na zimowej ( tez mi jakos umknelo:roll: )
czyli w koncu bedzie czy nie bo nie wiem czy sobie nadzieje robic ???[/quote]

Na [B]zimowej nie było katalogu[/B] w necie - był tylko plan sedzowania.
Skoro w ubiegłym tygodniu został zamieszczony na stronie plan sędzowania ze stawkami ilościowymi, to teraz też raczej katalogu nie będzie.

Katalog był na stronie ale na wystawie jesiennej.

Link to comment
Share on other sites

Mili Wystawcy!!!!!!!
Bardzo nam przykro ,ale planu sędziowania nie umieścimy na naszej stronie.Po wystawie jesiennej mamy przykre doświadczenie.Zgłaszacie psy bez opłaty-oglądacie katalog zgłoszonych psów ,sędziujecie(mam szansę wygrać lub nie)i nie przyjeżdzacie.Po jesiennej wiemy ile osób nie było i nie można ściągnąć opłaty za zgłoszonego psa.
Aby tego uniknąć postanowiliśmy nie publikować katalogu.
Serdecznie przepraszamy- Uczciwych Wystawców.

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze, ze pochwalam!

A nie ma mozliwosci sciagniacie kasy od takich wystawcow? Albo moze rozeslac po oddzialach liste takich nieuczciwych aby na pozostale wystawy nie przyjmowano ich zgloszen poki nie oplaca zaleglej wystawy... chyba tak nawet regulamin wystaw mowi, czy mi sie zdaje? :oops: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam inną bardzo nie miła sytuację z oddziałem Legionów .Kilka lat temu (może trzy) byłam na wystawie w Legionowie .Stałam w kolejce i opłaciłam na wystawie udział w wytawie .po roku dostałam z mojego oddziału pismo o uregulowanie opłaty za wystawę w Legionowie .Dla mnie było to ponizające ,bo nigdy nie pozwoliłabym sobie na nieopłacenie wystawy. Sprawa została wyjasniona ,ale wstyd w moim oddziale został ,bo nikt z Oddziału Legionowo nie raczył napisać sprostowania do mojego oddziału ,że nastąpiła pomyłka ze strony Legionowa. Na następny rok wysyłałam zgłoszenia psa i suki .Przyszło potwierdzenie (na sukę) automatycznie uznałam ,że przyjęto moje psy na wystawę w Legionowie .Zgłoszenia psa i suki wysyłałam w jednej kopercie z kompletem dokumentów. Przyjechałam na wystawe , okazało się ,że psa nie ma w katalogu i biedak przesiedział pod płotem .Oczywiście pieniądze za jednego psa oddano ,ale co z tego jak nie był przyjęty i nie mogłam uzyskać dla niego oceny do hodowli. Nikt nie przepraszał ,za taki bałagan .Od tej pory nie zgłaszam psów do Legionowa i moje zdanie jest o tym oddziale nie najlepsze .Pomijam ,że po kumotersku zapraszają sędziów ,to mają w nosie wystawców i postępują wg.własnego widzimisię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Mili Wystawcy!!!!!!!
Bardzo nam przykro ,ale planu sędziowania nie umieścimy na naszej stronie.Po wystawie jesiennej mamy przykre doświadczenie.Zgłaszacie psy bez opłaty-oglądacie katalog zgłoszonych psów ,sędziujecie(mam szansę wygrać lub nie)i nie przyjeżdzacie.Po jesiennej wiemy ile osób nie było i nie można ściągnąć opłaty za zgłoszonego psa.
Aby tego uniknąć postanowiliśmy nie publikować katalogu.
Serdecznie przepraszamy- Uczciwych Wystawców.[/quote]Ja oplaciłam wystawę grubo przed terminem, a dostalam potwierdzenie, ze wystawa niezaplacona i mam jeszcze na wystawie zaplacić 100zl. Zmusza mnie to do wstania dużo wcześniej i wystawania w kolejce przed rozpoczęciem wystawa. Zgloszona suczka to Draczna draka Draczyn. Dlaczego tak sie po raz trzeci stalo?????????????

Link to comment
Share on other sites

Myślę ,że inne oddziały mają ten sam problem z nieuczciwymi wystawcami ,ale jakoś katalog przed wystawą jest dostepny na stronie internetowej danego oddziału i nikt nie robi z tego problemu .Legionowo widocznie chce robić po swojemu i jak zwykle ma wystawców w d.... ,a tych nie płacących wcale nie jest taka znowu ilość ,żeby karcić tych uczciwych.No ,ale w swoim ogródku można robić co się chce.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Akurat wystawy organizowane przez Legionowo są jednymi z lepszych. Organizatorzy często proszą o opinie wystawców nt. sędziów i w miarę możliwości spełniają ich oczekiwania. Niedowiarkom proponuje poczytać sobie wątki dot. poprzednich wystaw. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A co do błędów. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłki.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że dziewczyny z Legionowa nie zniechęcą się tymi kilkoma wypowiedziami i nadal będą działać tak prężnie jak dotychczas. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Organizacja jest wspaniala, Ja też wielokrotnie chwalilam Legionowo, tylko w sprawach oplat za wystawy są stale jakieś niedopatrzenia. może warto byłoby pomyśleć o jakichs zmianach w tym temacie , bo od wielu lat tylko tam są niedociągniecia. pozatym wszystko jest lepiej miż bardzo dobre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Legionowo widocznie chce robić po swojemu i jak zwykle ma wystawców w d....[/quote]

To jest bardzo krzywdząca i zupełnie sprzeczna z prawdą opinia. Ja nie mam żadnych złych doświadczeń z wystawami oddz. Legionowo - wręcz przeciwnie - miło je wspominam i wszystkim gorąco polecam.
Najlepszym przykładem może być wspomniane zasięganie opinii o proponowaną obsade sędziowską. Nie zauważyłem żeby było to normą w innych oddziałach ażeby pytać szeregowych członków związku o ich zdanie i ewentualne preferencje.
Pozdrawiam cały oddział Legionowo :-)

Link to comment
Share on other sites

Raczej we wszystkich oddziałach wybierają sędziów sekcje danej rasy.
Przykro mi ,że ktoś oskarża o pisanie oskarżeń bez pokrycia ,ale ja to co napisałam ,to doświadczyłam ,a jak poczytać co roczne opinie ,wydaje się ,że nie byłam sama w takiej sytuacji. Mydlenie oczu i oszukiwanie się nie jest chyba celem obiektywnej oceny .Prawda w oczy kole ,ale żeby jeszcze uczyła ,to już można powiedzieć ,że cel uświęca środki ,a tak puste gadanie .
Mam nadzieję ,że wreszcie będzie większy ład w organizacji wystawy w Legionowie i ,że biuro Oddziału weżmie opinie szarych wystawców do serca i nie bedzie takich przykrych spraw .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...