Jump to content
Dogomania

PUENTA imszar

Members
  • Content Count

    880
  • Joined

  • Last visited

5 Followers

About PUENTA imszar

  • Rank
    Advanced Member

Contact Methods

  • AIM
    2444086
  • Website URL
    http://sznauceria.webpark.pl

Converted

  • Location
    Warszawa
  • Interests
    kynologia, głównie sznaucerki
  1. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    Witam po dłuugiej przerwie! A tak trochę Mi się czytać nie chce, komu się maluszki jakieś urodziły :loveu: ?
  2. PUENTA imszar

    Nowa Ruda grudzień 2006

    CZy mogę poprosić dobrą duszę o sznaucery miniaturowe czarno-srebrne bo mi sie strona nie otwiera :(
  3. Czy są tu jakieś biegające foksteriery (agility)? Myślę, nad drugim pieskiem i choć miłością mą są sznaucery :loveu: to jednak zastanawiają mnie też inne rasy, a piesek mój miał by biegac, bo Ja uwielbiam agility :evil_lol: Więc czy foksy się nadają do tego sporciku? Bo szczerze ja nie widuję biegajacych, ale warto spytać :lol:
  4. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    Czy ktoś z Warszawy jedzie na wystawę do Nowej Rudy i mógłby ZABRAĆ DWIE MIŁE KOBIETKI I MAŁĄ MINIATURKĘ??
  5. PUENTA imszar

    Nowa Ruda grudzień 2006

    [quote name='AnnaM']no wlasnie ktoś jedzie z w-wy sam z psem... i chce mieć towarzystwo?? :razz: haloo :)[/quote] Ja też szukam kogoś i znalesć nie mogę :evil_lol:
  6. PUENTA imszar

    światowa 2006 Poznań

    [quote name='Małgoś']Moja sucz, własnej hodowli zresztą - [SIZE=3][COLOR=darkorange]wilczarz[/COLOR] Cu-Cruithin CALTRA [SIZE=2]zdobyła[/SIZE] [COLOR=darkorange]Młodzieżowe Zwycięstwo Świata! :loveu: [/COLOR][/SIZE] A w niedzielę ze Scotim ([COLOR=green]nova scotia[/COLOR] VOODOO Virgo Vestalis) wywalczyłam [SIZE=3][COLOR=green]Zw. Świata i BOB[/COLOR][/SIZE] ! :lol:[/quote] Gosiu [SIZE=4][COLOR=red]GRATULUJE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black]A jak poszło Keaczkowi??[/COLOR][/SIZE]
  7. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    A co z fotami?? Ja czekam na Bangitosa:loveu: , Dziecięlinę:razz: , Pipina:multi:, jeszcze trochę Heaven :lol: i wiele innych psiaków!! No i serdecznie wszystkim gratuluję!!! :laola: :laola: Pewnie była niezła imprezka po wystawce :knajpa: :cunao:
  8. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    [quote name='Olivka']Białej suczce Krysi poszlo super, BOB. Bangi wystawiała się oczywiście i jak zwykle pięknie wyglądała, ale niestety sędzia wybierał zupenie inne suczki w typie, delikatne i dosyć małe niestety.:cool1:[/quote] A no tak zapomniałam, że to Orsini jest właścicielką Heaven, a właściwie chyba wspólwłaścicieką, ja się już gubię :cool3: Sędzia kalosz. Najpiękniejsze czarnuszki to nasze czarnuszki :evil_lol:
  9. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    [quote name='Olivka']Hej ! Wróciłyśmy zmęczone, ale w sumie zadowolone. Nie wygrałyśmy:cool3: , ale wśród bardzo dużej konkurencji czołówki europejskich suk , udało się przebrnąć przez sito odsiewu ( jak trafnie ujęła to Marisia) i czekałyśmy wśród 8 suczek , na długą decyzję sędziego Lewandowskiego co do obsady czterech pierwszych lokatowych miejsc. Nie załapałyśmy się na nie niestety, ale dostałyśmy ocenę doskonałą i bardzo entuzjastyczny opis :lol: Pozdrawiam spotkanych znajomych Olę, Izę, Dominikę, Kasię, Krysię, Krysię- Orsini, Asię, Martę, panią Hajankę, Marka i wszystkich pozostałych uczestników. Zwycięzcę świata mam na fotkach, więc zaraz wrzucę.[/quote] SUPER!!! Gratuluję ;) Jak poszło Orsini i czy Bangitos Oli się wreszcie wystawiał?
  10. PUENTA imszar

    Nowa Ruda grudzień 2006

    [B]simbik[/B] moja mama chce jechać z kimś z Wawy, ale dzięki za propozycje :lol: Więc czy jest ktoś kto jedzie na te wystawe z Warszawy!!!???:-(
  11. PUENTA imszar

    Nowa Ruda grudzień 2006

    [quote name='simbik']Jedziemy oplem astra kombi i z tyłu na kipie jedzie (wtedy już 7 miesięczny) dozio :roll: Manteufel. Towarzyszy nam jeszcze w podróży beaglówna Fanta :lol: ze swoją panią.[/quote] Rozumiem, że chodzi o Fantę Oli??:cool3:
  12. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    Brawo Madziorka!! Jesteś the best :evil_lol: A które dostałaś miejsce??
  13. PUENTA imszar

    Sznauceromaniacy!!!!

    [quote name='Żancia']Życzę powodzenia! Ale nigdy bym nie pomyślała, że można ujeżdzać sznaucera:evil_lol: A przeszkody metrowe? Tylkoo? No to po prostu pikuś:lol:[/quote] Też Życzę powodzonka!! Nie wiedziałam nawet, że startujesz w zawodach konnych, to mnie mile zaskoczyłaś ;)
  14. PUENTA imszar

    Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu

    [quote name='MartaReksKiwi']Dziekuje Puenta![/quote] Proszę bardzo. To dla mnie wielka przyjemność wiedzieć coś od czasu do czasu :lol:
  15. PUENTA imszar

    GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!

    [quote name='marisia']Miałam rację ładna sunia :lol: [/quote] Sonia jest zaszczycona, ja również :loveu: Miesiąc po trymowaniu na 0 była przetrymowana, bo rzeczywiście dużo ma tego cacuszka (czyt. podszerstka) ;) Ale ogólnie chodzę z nią systematycznie teraz (mam nadzieje, ze tak zostanie) A chodzimy do Małgosi Szumer której też się podoba bardzo :razz:
×