Jump to content
Dogomania

PUENTA imszar

Members
 • Posts

  880
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  2444086
 • Website URL
  http://sznauceria.webpark.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  kynologia, głównie sznaucerki

PUENTA imszar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam po dłuugiej przerwie! A tak trochę Mi się czytać nie chce, komu się maluszki jakieś urodziły :loveu: ?
 2. CZy mogę poprosić dobrą duszę o sznaucery miniaturowe czarno-srebrne bo mi sie strona nie otwiera :(
 3. Czy są tu jakieś biegające foksteriery (agility)? Myślę, nad drugim pieskiem i choć miłością mą są sznaucery :loveu: to jednak zastanawiają mnie też inne rasy, a piesek mój miał by biegac, bo Ja uwielbiam agility :evil_lol: Więc czy foksy się nadają do tego sporciku? Bo szczerze ja nie widuję biegajacych, ale warto spytać :lol:
 4. Przepraszam za taką długą przerwę :lol: Ponieważ dziś mam calkiem dużo czasu wkleję parę fot:] W domu, sesja z kaczką i bez kaczki :] [img]http://img445.imageshack.us/img445/1092/obraz060hb2.jpg[/img] [img]http://img427.imageshack.us/img427/5257/obraz061kt1.jpg[/img] [img]http://img433.imageshack.us/img433/4195/obraz062cb4.jpg[/img] [img]http://img433.imageshack.us/img433/5185/obraz011ae1.jpg[/img] [img]http://img238.imageshack.us/img238/9818/obraz014bh0.jpg[/img] [img]http://img82.imageshack.us/img82/7294/obraz015qt7.jpg[/img] W postawie [img]http://img102.imageshack.us/img102/5232/obraz024ac9.jpg[/img] I kilka filmów z pokazów. Zostaliśmy zaproszeni przez miesięcznik Mój Pies bysmy wystąpili w pokazie agility. Narazie jeden filmik ze zwykłego torku, bez błedu i i średnio szybko jak na nią. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=2P07yTVvaLk[/URL] Dalej były torki równoległe, wielka atrakcja dla publiczności która może obstawić który pies wygra. Ponieważ psów małych mieliśmy w klubie trzy był pewien problem, bo było nie równo do biegów. Ale naszczęscie zgłosił się cocker spaniel angielski, który miał się zmierzyć z Nami :) Trochę się bałam, bo to pies większy, ale Socha go pokonała, zresztą tak się rozpędziła, że jak tu nie wygrać [URL]http://www.youtube.com/watch?v=H99Kw2aTNUc[/URL] Potem biegłysmy z psem który wygrał wcześniejszy przebieg Figą, kto wygrał, zobaczcie [URL]http://www.youtube.com/watch?v=FrzxRPQhRGI[/URL] Pzdr.
 5. Czy ktoś z Warszawy jedzie na wystawę do Nowej Rudy i mógłby ZABRAĆ DWIE MIŁE KOBIETKI I MAŁĄ MINIATURKĘ??
 6. [quote name='AnnaM']no wlasnie ktoś jedzie z w-wy sam z psem... i chce mieć towarzystwo?? :razz: haloo :)[/quote] Ja też szukam kogoś i znalesć nie mogę :evil_lol:
 7. [quote name='Małgoś']Moja sucz, własnej hodowli zresztą - [SIZE=3][COLOR=darkorange]wilczarz[/COLOR] Cu-Cruithin CALTRA [SIZE=2]zdobyła[/SIZE] [COLOR=darkorange]Młodzieżowe Zwycięstwo Świata! :loveu: [/COLOR][/SIZE] A w niedzielę ze Scotim ([COLOR=green]nova scotia[/COLOR] VOODOO Virgo Vestalis) wywalczyłam [SIZE=3][COLOR=green]Zw. Świata i BOB[/COLOR][/SIZE] ! :lol:[/quote] Gosiu [SIZE=4][COLOR=red]GRATULUJE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black]A jak poszło Keaczkowi??[/COLOR][/SIZE]
 8. [quote name='szorka']Dopiero dzisiaj w nocy wróciliśmy. Ameryka Tostom 3 lokata na 23suki kl. młodieży. Bajaderka Tostom 3 lokata na18 suki kl. pośrednia. Pozdrawiam ,wszystkim zwyciężcom serdecznie gratuluję.:lol: :lol: :lol:[/quote] Gratuluję! Ameryka jest przepiekna nic dziwnego, że tak dobrze jej poszło :lol:
 9. A co z fotami?? Ja czekam na Bangitosa:loveu: , Dziecięlinę:razz: , Pipina:multi:, jeszcze trochę Heaven :lol: i wiele innych psiaków!! No i serdecznie wszystkim gratuluję!!! :laola: :laola: Pewnie była niezła imprezka po wystawce :knajpa: :cunao:
 10. [quote name='Meggy']Krysia(Orsinii) nie ma w swojej hodowli białego sznaucerka, ma fajne cz-sr.... :)[/quote] Wiem, tylko nie wiedziałam czyja jest Heaven i stąd to zamieszanie, wiedziałam, że jest p. Wilczka i kogo jeszcze. Teraz już wiem i dziękuję :evil_lol:
 11. Wszystko jasne! Ja napisałam do Olivki jak poszłi Krysi, orsini a ona mi napisała jak poszło drugiej Krysi :evil_lol:
 12. [quote name='Elitesse']chyba ani to ani to :roll:[/quote] No to ja się gubię! Olivka napisała, że suczka Krysi biała wzieła BOB- a BOB wzieła Heaven, więc wychodzi na to, ze Heaven to suczka Orsini
 13. [quote name='Olivka']Białej suczce Krysi poszlo super, BOB. Bangi wystawiała się oczywiście i jak zwykle pięknie wyglądała, ale niestety sędzia wybierał zupenie inne suczki w typie, delikatne i dosyć małe niestety.:cool1:[/quote] A no tak zapomniałam, że to Orsini jest właścicielką Heaven, a właściwie chyba wspólwłaścicieką, ja się już gubię :cool3: Sędzia kalosz. Najpiękniejsze czarnuszki to nasze czarnuszki :evil_lol:
 14. [quote name='Olivka']Hej ! Wróciłyśmy zmęczone, ale w sumie zadowolone. Nie wygrałyśmy:cool3: , ale wśród bardzo dużej konkurencji czołówki europejskich suk , udało się przebrnąć przez sito odsiewu ( jak trafnie ujęła to Marisia) i czekałyśmy wśród 8 suczek , na długą decyzję sędziego Lewandowskiego co do obsady czterech pierwszych lokatowych miejsc. Nie załapałyśmy się na nie niestety, ale dostałyśmy ocenę doskonałą i bardzo entuzjastyczny opis :lol: Pozdrawiam spotkanych znajomych Olę, Izę, Dominikę, Kasię, Krysię, Krysię- Orsini, Asię, Martę, panią Hajankę, Marka i wszystkich pozostałych uczestników. Zwycięzcę świata mam na fotkach, więc zaraz wrzucę.[/quote] SUPER!!! Gratuluję ;) Jak poszło Orsini i czy Bangitos Oli się wreszcie wystawiał?
 15. [quote name='Elitesse']mlode pokolenie piwowarow pokazalo klase !! BRAVO dla Guci i jej stworkow :laola:[/quote] A właśnie. Jak im poszło?? Pozatym co dostała FENOMEN STYLU Piwowar, bo widzialam, ze dobrze tej suce poszło. Elitesse powinnyśmy się cieszyć, tatuś naszych psiaków to najlepszy reproduktor :D
×
×
 • Create New...