Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
poproszono mnie o założenie nowego topica o wystawie wiosennej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Wystawa jest organizowana przez oddział w Legionowie w dniach 8 i 9 kwietnia 2006r.:-D
pozdrawiam


proponowana obsada sędziowska (może ulec zmianie)

[LEFT][FONT=Arial]SOBOTA – 08.04.2006[/FONT]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA II[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Iwona Matuszewska [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Jerzy Mrugasiewicz [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Maria Bruska – na zewnątrz (Owczarek Środkowoazjatycki, Owczarek Kauskaski, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Berneński Pies Pasterski) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]4. Maciej Kozber – na zewnątrz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]5. Magdalena Kozłowska (pinczery i sznaucery miniaturowe i olbrzymy)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA VI[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Krystyna Opara[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA VII[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Henryk Stępka – na zewnątrz[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA IX[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Zygmunt Jakubowski[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Janusz Opara (+ sznaucery średnie)[/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial]NIEDZIELA – 09.04.2006[/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA I[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Bogusław Chmiel – na zewnątrz (Owczarki Niemieckie)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Iwona Matuszewska – pasterskie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Maciej Kozber – pasterskie[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA III[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Maciej Kozber[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Magdalena Kozłowska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Krystyna Opara[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA IV[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Maria Bruska[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA V[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Henryk Stępka [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Janusz Opara[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA VIII[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Małgorzata Wiermiejczyk-Wierzchowska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Janusz Opara[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA X[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Jerzy Mrugasiewicz[/SIZE][/FONT][/LEFT]


[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Achnamara']
[LEFT]
[FONT=Arial]NIEDZIELA – 09.04.2006[/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]GRUPA I[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]1. Bogusław Chmiel – na zewnątrz (Owczarki Niemieckie)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2. Iwona Matuszewska – pasterskie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3. Maciej Kozber – pasterskie[/SIZE][/FONT]




[/LEFT]
[/quote]

;-) No ja juz napewno nie jade jeśli śedziować aussie ma pan Kozber, który kompletnie nie zna się na aussie, nie ma pojęcia o wzorcu i typach co dało się poznac po opisach w Legionowie teraz na zimówce.:vamp:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'];-) No ja juz napewno nie jade jeśli śedziować aussie ma pan Kozber, który kompletnie nie zna się na aussie, nie ma pojęcia o wzorcu i typach co dało się poznac po opisach w Legionowie teraz na zimówce.:vamp:[/quote]

Czy jest to ten "slynny" pan z Legionowa od dylematow z ogonem?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie sie wybiore w niedziele...
Ale z tymi aussikami...:| Iwonka, a moze douczy sie, do kwietnia w koncu sporo czasu :P Albo bedzie sedzxiowala p.[FONT=Arial][SIZE=2]Matuszewska, albo ten slynny sedzia sie rozchoruje czy cos, albo zmienia obsade...8)
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Albo przynajmniej o zmianie grupy... Jakas, w ktorej wszystkie maja dlugie ogony, zeby pan nie musial sie wysilac i myslec nad tym, czemu jeden pies danej rasy ma ogon a dreugi nie, i do tego nikt mu nie powiedzial, ze od obcinania ogonow nawet u aussie sie odchodzi(o ile pan wogole wie, co to aussie...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anikrawet']Pani Matuszewska sędziowała PONY i wiele innych pasterskich w Legionowie na wystawe JESIENNEJ. Wobec tego chyba sensownie byłoby żeby teraz sędziowała INNE RASY niż w pażdzierniku ????????[/quote]

To może trzeba było zaprosić innego sędziego? Obie możliwości są powiedzmy średnie - Pani Matuszewska ze względu na to, że niedawno sędziowała w NDM, a Pan Kozber ze względu na zimówkę.... Podejrzewam, że do tego drugiego sędziego PON-y zwyczajnie nie przyjadą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar']To może trzeba było zaprosić innego sędziego? Obie możliwości są powiedzmy średnie - Pani Matuszewska ze względu na to, że niedawno sędziowała w NDM, a Pan Kozber ze względu na zimówkę.... Podejrzewam, że do tego drugiego sędziego PON-y zwyczajnie nie przyjadą.[/quote]
Podejzewam, ze malo kto, kto mial z nim wczesniej stycznosc, pojawi sie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']ależ macie dylematy..jakie życzonka "czy ja mogę prosić ta i tą sędzine" dla mnie to trochę przesada...
a zcy ktoś może mi coś powiedzieć o pani kozłowkiej które sędziuje sznaucerki?
Ja jadę do NDM :)[/quote]

to nie przesada tylko niedouczenie sedziego i prośba o sedziego co sie zna na rasie - a to jest różnica!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']ależ macie dylematy..jakie życzonka "czy ja mogę prosić ta i tą sędzine" dla mnie to trochę przesada...
a zcy ktoś może mi coś powiedzieć o pani kozłowkiej które sędziuje sznaucerki?
Ja jadę do NDM :)[/QUOTE]


Bo widzisz moja droga, ja bym nie chciała jechać na wystawę, jeśli bym wiedziała, iż sędzia jest osobą niekompetentną, a dodatku ma niefajne podejście do wystawcy i psa. I bym musiała płacić za to pieniądze. Niemałe pieniądze.
Zresztą oddziałowi, który organizuje wystawę, zależy na tym, by napłynęło do niego jak najwięcej zgłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

P.Kozłowska jest sędią międzynarodowym ,sznaucery sędziuje dość długo i ma tak zwane ,, OKO,,.Sznaucer żeby u niej zaistnieć musi być zrobiony( wytrymowany ,szorski włos ,przygotowany do wystawy na cacy). Pokazany w ruchu i w statyce . Typ amerykański jej nie przeszkadza .Wszystkim sznaucerom na tej wystawie życzę sukcesów.

Link to comment
Share on other sites

Moja Droga PUENTA Imszar posłuchaj. Skoro Oddział sam "zaczyna" tj. "konsultuje się" na dogomanii, to może niekoniecznie trzeba mieć pretensje, że ktoś w tych "konsultacjach" uczestniczy. Ja zawsze bardzo chwaliłem i bardzo lubiłem wystawy legionowskie. Niemniej jednak tendencja do powtarzalności na organizowanych przez ten oddział wystawach sędziów na grupie pierwszej staje się zauważalna. Dwa razy Pani Szulc, dwa razy Terrie Cousins, dwa razy Pani Matuszewska i dwa razy (bo trudno tej zimówki nie liczyć jako sędziowania) Pan Kozber. I faktycznie dla mnie dylematem jest kto będzie sędziować moją rasę, bo nie mam zbyt wiele czasu, ochoty i pieniędzy na marnowanie. No i nie zamierzam godzić się z tym biorąc co łaskawie dają. Wystawcy na szczęście mogą głosować nogami i przyjechać albo nie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To było tylko moje zdanie..
Oczywiście nie podoba mi się to ogólnie ale eżeli sędzia jest do bani to macie RACJĘ..
Nie znam teo pana bo nie wystawiam ras które on sędziuje.Jeżeli zupełnie nie ma wiedzy to jest już problem i fant, mnie zawsze ciekawi jak tacy sędziowei przechodzą ten egzanim..
Życzę szczęścia w walce o uczciwość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...