Jump to content
Dogomania

Gonia

Members
 • Content Count

  1,314
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Gonia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.slodkiurwis.com
 1. Gonia

  Nowy Dwór Mazowiecki 10 i 11 kwietnia 2010

  Witam, nazywam się Małgorzata Pawluczuk i jestem sekretarzem Zarządu ZKwP w Legionowie. [B]Decyzją ZG i Zarządu ZKwP oddział Legionowo,odwołano jutrzejszą Wystawę w Nowym Dworze Mazowieckim.[/B]
 2. Gonia

  Krajowa Radom 24.05.2009

  Viris,jak zwykle fotki super! A ja,bardzo dziękuję Ci za fotki IV-ki,szczególnie,że moja 11-to miesięczna sunia debiutowała,zgarniając BOG:loveu: Wielkie dzięki:buzi::iloveyou:
 3. Gonia

  Nowy dwÓr maz. 04/05.04.2009

  [quote name='milamini']Czy tylko ja mam pecha :placz:? Nie działa mi podawanie ras, i nie wiem w koncu czy zgłoszenie się wysłało, bo maila zwrotnego nie dostałam (a zawsze coś było). Idę jeszcze pogrzebać w tym formularzu, może się uda do rana :diabloti:[/quote] Wybierz najpierw grupę FCI,a pokażą Ci się rasy do niej przynależne.
 4. Gonia

  CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009

  [quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Winterfrost's Angel of Glory w wieku 9 lat !!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=7][COLOR=red][B]:smilecol::smilecol::smilecol:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=7][COLOR=red]BEST IN SHOW[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=7]:smilecol::smilecol::smilecol: [/SIZE] Ogromne podziękowania dla Darka i Beatki (D.B.ARCTIC) za opiekę i prezentacje Angie na dzisiejszy m Best in Show. Jestesmy Wam za to ogromnie wdzięczni. [/CENTER] [/quote] Ewcia, moje najszczersze gratulacje!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
 5. Troszkę przytyła,ale nadal z niej chudzinka!:placz: Jeszcze troszkę a wypełnią się te zapadnięte boczki,pod czułą opieką Beaty.
 6. Spokojnie,TZ,Cię nie wyrzuci:evil_lol:A u Beaty już chyba za ciasno sie robi?Ona wszystko przygarnia pod swoje skrzydełka.Taka kwoczka z niej,więc Ty się już tam lepiej nie wprowadzaj:shake: Trzeba się znowu spiąć i znależć dom dla Hery. [SIZE=4][B]Ludzieeeeee!!!!!!!!!!!Popatrzcie w te [/B][B]poczciwe,pełne mądrości oczy Heruni![/B][/SIZE] Ewusek dawaj foty!
 7. Gonia

  co gdy?

  Są 3 wyjścia 1.nic 2.napisać podanie do ZK z prośbą o zgodę na poprawienie tatuażu(ja bym tego nie robiła) 3.Zaczipować psa
 8. Adonis ma nowy,wspaniły dom w Łodzi:multi::multi::multi: Dzięki Ewuskowi,pchle z molosów i Beacie,trafił do fantastycznych ludzi!!!!! Teraz szukamy domu,dla jego cudownej siostry Hery!!! Gwarantuję Wam,że jeśli ktoś ją zobaczy,to ją pokocha bezwarunkowo!!!Tego nie da się opisać słowami.:loveu: Jeśli ktoś nie jest zainteresowany,dużym psem,z bezgranicznym pokładem miłości,niech tu nie zagląda:shake:
 9. Gonia

  Nowy dwÓr maz. 04/05.04.2009

  Spod DC kursuje PKS,pod samą wystawę.
 10. Gonia

  nostryfikacja rodowodu

  Ja dostałam po 2 miesiącach:loveu: Złożyłam komplet,czyli rodowód+certyfikat z klubu rasy.
 11. To trzymam kciuki,za decyzję(właściwą:evil_lol:),męża znajomej:loveu:
 12. Adonis,jest bezkonfliktowym,grzecznym seniorem. Tak bardzo bym chciała,żeby miał na starość stały,ciepły dom!!!!!!!!
 13. W rozmiarze XS siedzi u Ewusek,czteromiesięczna jamnisia,która czeka na domek:loveu:
 14. Trzymam bardzo mocno kciuki:thumbs:A ja się cieszę,że dzięki Adonisowi poznałam Was:loveu:
×