Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

[quote name='Ludek'][COLOR=black][FONT=Verdana]Akurat wystawy organizowane przez Legionowo są jednymi z lepszych. Organizatorzy często proszą o opinie wystawców nt. sędziów i w miarę możliwości spełniają ich oczekiwania. Niedowiarkom proponuje poczytać sobie wątki dot. poprzednich wystaw. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A co do błędów. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłki.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że dziewczyny z Legionowa nie zniechęcą się tymi kilkoma wypowiedziami i nadal będą działać tak prężnie jak dotychczas. [/FONT][/COLOR][/quote]

zawsze dziewczyny się pytaą co jest źle itd a tu nawet jak był temat przeniesienia jakiegoś ringu to próbowąły coś załatwic..nie ważne czy im się udało czy nie ważne że próbowały...i Chwała im za to!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KORONA']Nie myli się ten, kto nic nie robi...

Wedłóg mnie działalność Legionowa jest godna pochwały !![/quote]

ano! Ja wystawy w Legionowie tez bardzo cenie, lubi i uwazam za najlepiej zorganizowane :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Drogi DRACZYNKU!!!!!!!!!!!
Na szukaniu twojej opłaty zeszło prawie dwa dni.ALE JEST.!!!!!!!!
Wpłaciłaś w lutym ,bardzo to sobie cenimy:lol: :lol: :lol: .
Ale, wtedy mieliśmy klubową szpiców ,a miły Draczynku nie napisałaś za jaką to jest wystawę i poszło to w klubówkę.Księgowa robiąc rozliczenie wyjeła osoby widma.Kasa jest ,a człowieka nie ma.
Disiejszą pocztą-piorytet poszedł numer startowy i rozliczenie opłat.W chwili wolnej na wystawie zapraszamy do sekretariatu,po zwrot nadpłaty.
DOGOMANIACY-na opłacie piszcie za co ,jaka wystawa.Ułatwi to nam pracę,a Państwu problemów.Płacicie również z kont fimowych,osoby nie figurujące w spisie wystawców za znajomych wystawców.Zanim zacznie się wystawa to gramy w komórki do wynajęcia!!!!!!!!.Ten problem mają także inne oddziały.
Pozdrawim ,proszę trzymać kciuki za pogodę.

Link to comment
Share on other sites

Sawa, co Ty wypisujesz? Czy przemiawia przez Ciebie jakas zazdrość z powodu bliskości Warszawy, skąd pochodzisz?
Kto Ci powiedział, że sędziów na wystawę wybierają kierownicy sekcji? Czy oby na pewno? Czy jestes pewna, ze tak jest w Warszawie?., bo ja od znajomych wiem dobrze, że wcale tak nie jest. Czapka zarządu wybiera sędziów a kierownicy sekcji nawet nie wiedza kto będzie sędziował ich psy. Jeśi nawet czasem zaproponują kogoś, to i tak nie jest to respekytowane. Nie piej więc nad tą Warszawą, bo jak słyszę tam dopiero w związku jest samowola i prywata... Jeśli o tym nie wiesz, to jeszcze mało wiesz albo udajesz.

Życze sobie i innym aby wszystkie oddziały organizowały wystawy tak jak to robi Legionowo.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie zk legionowo jest super a tez jestem z waw-wy wiec nie co to ma do siebie :roll: i przykro mi ze tak rozumujecie...:placz:
ale czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego nie chcecie podac katalogu przed-wystawowego ?? i co to ma do wystawcow nie placacych??

Link to comment
Share on other sites

W mojej sekcji zawsze kierownik dawał propozycję do Zarządu jakiego sędziego chcemy .jak nie wywiązał sie w czasie to Zarząd decydował.Pomijam wszystko ,to fakt jest faktem i nic nie zmieni tego ,że miałam takie ,a nie inne perypetie z wystawami w Legionowie .Klubowa ONków też była wielką porażką organizacyjną Oddziału Legionowskiego .
Nie pisałam tego złośliwie ,ale po to aby trochę Oddział Legionowski zaczął myśleć nad organizacją wystaw ,aby nie było takich spraw jak moja .To ,że się coś zmienia na plus ,to super i oby tak dalej .Proszę mnie nie oskarżać o jakieś złośliwe wypisywanie ,bo nic co prawdą nie było , nie napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Przemiła SAWO!!!!!!!!
Oddział ,który organizuje wystawę zaprasza sędziego jakiego mu się podoba.Ponosi odpowiedzialność,czy do danego sędziego przyjadą wystawcy czy też nie.To tak jakbyś na swoją imprez(urodziny lub imieniny)pytała o zgodę sąsiada z naprzeciwka. Co do kumoterstwa-zapraszamy miłych kulturalnych i lubiących psy sędziów.Sami wystawiamy i wiemy do kogo się jeżdzi i ceni opinię.Nie są to sędziowie z księżyca.Kumoterstwo-osoby organizujące wystawę lub czynnie zaangażowane przy jej pracy od wielu lat nie wystawiają psów na wystawach organizowanych przez oddział w Legionowie. Moża to sprawdzić w katalogach. Gdybyśmy byli postrzeganitak jak to widzi przemiła SAWA to wystawy nie gromadziłyby corocznie około 1300-1400 wystawców.(nie dotyczy to klubówek,bo nie będą ładne psy grzaly miejsca pod stołem w kuchni)Tam gdzie się coś robi ,zdarzają się także potknięcia wcale nie jesteśmy bez winy,ale proszę nie przypisywać nam wszystkiego złego bo to niprawda.:mad: :mad: :mad: :mad:
Z wyrazami szacunku -przewodnicząca oddziału Zosia Tosiak.

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani Prezes ,ja nie mam ani żalu ani nie neguję gustów w zapraszaniu sedziów.Sama ze swoimi sukami odnosiłam sukcesy w Legionowie i nie o to mi chodzi.Przyzna Pani ,że jak ktoś popełni bład ,to powinien choć przeprosić ,a nie udawać ,że nic się nie stało .Ja jak pisałam ,miałam ze swojego oddziału powiadomienie o uiszczeniu opłaty za wystawe w Legionowie (było to rok po wystawie) .Sprawę wyjaśniłam ,bo opłacałam na wystawie.Pszykro ,że nikt z Legionowa wtedy nie zadzwonił i nie wyjaśnił w moim oddziale ,że zaistniała pomyłka .Bardzo mi było z tym żle ,bo świadomość nieuczciwości z mojej strony ,była dla mnie uczciwego wystawcy ,czymś przytłaczającym . Pytałam kto sedziuje w Legionowie ,bo to dla mnie istotne i oczywiście ani moje zdanie ,ani nikogo innego ,nie może być brane pod uwagę przy zapraszaniu sedziów na waszą wystawę ,ale to ja wtedy moge zdecydować ,czy na tą wystawę jechać ,czy nie .
Myślę ,że jeszcze nie raz będę uczestniczyć w wystawie w Legionowie ,ale nauczki jakie miałam będą zobligowywać mnie do dokładnego sprawdzenia przyjętych (moich) psów,aby nie musiał żaden siedzieć pod płotem.
Widzę ogromne zaangażowanie pań z oddziału w Legionowie i to jest bardzo budujące ,bo faktycznie mało jest oddziałów zadających sobie tyle
pracy dla swojego oddziału.
Nie jestem ani wrogo nastawiona ,ani nie chcę być złośliwa ,choć może takie było wrażenie .Bardzo ceniesobie ,że mamy tak blisko oddział ,gdzie można na wystawie pokazać swoje psy i tak jak ktoś napisał ,że tylko ten co coś robi popełnia błędy .Mam nadzieję ,że ja już nie będę miała przykrych wspomnień z organizacji wystawy w Legionowie.
Pozdrawiam Szanowną Panią Prezes i wszystkie Panie z Oddziału w Legionowie.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie: nadal nie dostalam potwierdzenia zgloszenia. W takim razie...czy moj pies jest przyjety? Dzwonilam do Legionowa jeszcze w czasie przyjmowania zgloszen i byl zgloszony, ale w zwiazku z brakiem potwierdzenia, chcialabym sie upewnic. Niestety w godzinach otwarcia oddzialu mam praktyki i nie moglam zadzwonic...czy ktos moze mi potwierdzic? Pies nazywa sie Let's Go Whisky from Mike's Place, maliniak w klasie mlodzierzy. Mam nieoplacone zgloszenia, bo nie mialam kasy, ale zaplace na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

[B]moon_light[/B] Proponuje dojechac do Trasy torunskiej ( most Grota ) ,
za Wisla skrecic w lewo na ulice Modlinska ( kierunek Augustow ) i jechac prosto przez Jablonne ( nie skrecac do Legionowa ),
az do Nowego Dworu.W Nowym Dworze za stacja benzynowa skrecic w druga poprzeczna na prawo.Stadion jest przy stacji PKP.
Z centrum W- wy to ok. 25/30 km.

Gdybym wystawiala w sobote, a nie w niedziele to jadac z Ursynawa zabralabym Ciebie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia'][B]moon_light[/B] Proponuje dojechac do Trasy torunskiej ( most Grota ) ,
za Wisla skrecic w lewo na ulice Modlinska ( kierunek Augustow ) i jechac prosto przez Jablonne ( nie skrecac do Legionowa ),
az do Nowego Dworu.W Nowym Dworze za stacja benzynowa skrecic w druga poprzeczna na prawo.Stadion jest przy stacji PKP.
Z centrum W- wy to ok. 25/30 km.

Gdybym wystawiala w sobote, a nie w niedziele to jadac z Ursynawa zabralabym Ciebie.:shake:[/quote]
Dzieki, ale chodzilo mi o poloczenie bez autka..:lol:
[B]
Jedzie tam jakis autobus? PKS? Pociag? [/B]
Baardzo prosze o instrukcje dla "komunikacyjnego glupka:cool3:"

Link to comment
Share on other sites

Z dworca W-wa Gdańska każdy pociąg do Nasielska,Działdowa jedzie przez Nowy Dwór Maz.Stacja jest naprzeciwko hali.Z centrum przyatanek autobusowy Translud,przy GC,kierunek Nowy Dwór,Modlin.Wysiadasz przy stacji PKP.Rozkład znajdziesz przez Google:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...