Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie są wymagania oddziału.Pisałam o tym już wiele razy,ale napiszę jeszcze raz.Taką decyzję wydaje lekarz weterynarii,sprawujący nadzór nad organizowaną wystawą,w tym wypadku powiatowy.On kieruje się danymi o przypadkach wścieklizny na danym terenie.Przeczytaj na sznaucerach,jak to dzisiaj w Olsztynie wydano decyzję o uśpieniu kilkunastu psów,które miały kontakt z chorym psem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']To nie są wymagania oddziału.Pisałam o tym już wiele razy,ale napiszę jeszcze raz.Taką decyzję wydaje lekarz weterynarii,sprawujący nadzór nad organizowaną wystawą,w tym wypadku powiatowy.On kieruje się danymi o przypadkach wścieklizny na danym terenie.Przeczytaj na sznaucerach,jak to dzisiaj w Olsztynie wydano decyzję o uśpieniu kilkunastu psów,które miały kontakt z chorym psem![/quote]Gonia znow dostałam karteczkę, że nie zaplacone bez numerkow, a zaplacilam juz 2 miesiące temu. Zmusza mnie to do wcześniejszego wstawania i wystawania w kolejce po numerki, a dzieje sie tak po raz trzeci. Dlaczego to wlasnie ja?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Witam!! Za tydzień wystawa..a w poniedziałej już ostatnie trymowanie mojej Soni :D
Nie moge się doczekać, ale z drugiej strony ciekawe jak zachowa się mój dzikus, może będzie grzeczna a może odwali jej coś na stole. W każdym bądź razie pozdrawiamy serdeczną konkurencję, której nie znamy ;)
A mam jedno pytanko. Byłam na legionowskich wystawach trzy razy w tym dwa razy wystawiałam psa. Kiedy już zgłaszam psa po raz drugi pani powiedziała, że nie muszę przesyłać kopi rodowodu, bo jest w bazie danych. Za to teraz napisała mi pani(nie wiem czy ta sama), że muszę przesłać. Co mam zrobić(?), bo szczerze nie mam faxu a na poczte mi się nie chce zasuwać, jezeli jednak nie będzie wyjścia to tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Witam!! Za tydzień wystawa..a w poniedziałej już ostatnie trymowanie mojej Soni :D
Nie moge się doczekać, ale z drugiej strony ciekawe jak zachowa się mój dzikus, może będzie grzeczna a może odwali jej coś na stole. W każdym bądź razie pozdrawiamy serdeczną konkurencję, której nie znamy ;)
A mam jedno pytanko. Byłam na legionowskich wystawach trzy razy w tym dwa razy wystawiałam psa. Kiedy już zgłaszam psa po raz drugi pani powiedziała, że nie muszę przesyłać kopi rodowodu, bo jest w bazie danych. Za to teraz napisała mi pani(nie wiem czy ta sama), że muszę przesłać. Co mam zrobić(?), bo szczerze nie mam faxu a na poczte mi się nie chce zasuwać, jezeli jednak nie będzie wyjścia to tak.[/quote]

ja za kązdym razem wysyłam cały komplet dokumentów wszędzie ;-)
u mnie to zazwyczaj 4 karteczki (rodowód, tytuł, wpłata no i zgłoszenie ;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...