Jump to content
Dogomania

Daja_

Members
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Daja_

 • Rank
  Advanced Member
 1. Tia

  Lisio spędził w schronisku 9lat, a Pieguska 11lat. Teraz mają szanse na lepsze życie, na DT.

  Lecz potrzebne deklaracje stałe! (jednorazowe również). POMÓŻ!

  http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-i-PIEGUSKA-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2-staruszk%C3%B3w!-Brakuje-200-z%C5%82-Deklaracji-st-by-mog%C5%82y-byc-w-DT!

 2. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  magia photoshopa! wygląda jakby urósł! xD
 3. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  Właścicielke zjadł pies :diabloti: Taki w typie szkockiego :diabloti: Merlak jakiś:diabloti: W Sosnowieckich mediach podają :evil_lol:
 4. On biegnie po wodzie :evil_lol: Ochrzciłaś go? :evil_lol:
 5. Daja_

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  [quote name='Luzia15']Znowu szczeniaki? Przecież w poprzednim (na ten rok) jest ze szczeniakami :shake:[/QUOTE] Uwaga cytuje patrząc na gazete "Wyjątkowy kalendarz z pięknymi szczeniakami w grudniowym wydaniu"
 6. Daja_

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  [quote name='Feigned']W MP kalendarz będzie chyba ze zdjęciami szczeniaków, tak mi się wydaję, że w poprzednim numerze coś takiego pisało.[/QUOTE] Pisalo że będzie ze szczeniakami ;) Ja też osobiście wolałabym dorosłe
 7. Jarl - zdecydowanie mój ulubieniec :loveu:
 8. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  [quote name='NATKA']Może jakiegoś wirusa chwycił - swoją drogą czy psy mogą mieć cuś takiego jak grypa żołądkowa??? [/QUOTE] Jeśli tak,to mój pies miał to tydzeiń temu dwa dni chorował tak jak ringo. Tyle że u mojego było jeszcze rozwolnienie i głodówka. ale przeszło.obyło sie bez weta
 9. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  Ringo,puchata kulka :cool3: dobrze że się dysku nie boji ;D
 10. Daja_

  Basenji - Asiaczek- przyjaciele

  [quote name='Kashdog']Witamy się :) U nas słońce wyjrzało, ale na dworze nadal zimno :lol::roll:[/QUOTE] U nas to samo :shake:
 11. Daja_

  Beagle w potrzebie

  ten 9 tyg beagle... jak pies ma mniec 9 tyg skoro wypadek byl w czerwcu? :> jakis błąd w druku ;) albo chwyt żeby psa oddac...
 12. Daja_

  Beagle w potrzebie

  Kopiuję z szkolenie-psów********** Duży, mocny, bardzo ładny, zadbany 3-letni beagle mimo dobrych chęci właścicieli 2 raz zmienił dom półtora roku temu. Kupiony od pseudo na placu przez rodzinę z dziećmi , zostal oddany nastepnej rodzinie w wieku 1,5 roku . Ci wytrzymali z nim jeszcze raz tyle. Nie wiadomo jak byl traktowany w poprzedniej rodzinie , ale każda załozyła ,ze jest to pies łagodnej rasy i klopotow z nim nie bedzie . Pies robił co chcial. Zaczął terroryzowac swoich ludzi . Mimo ,ze jest dobrze karmiony kradnie jedzenie ze stolu i skutecznie go broni. Pan domu już kilkakrotnie zostal pogryziony. Ostatnia szansa dla niego to doswiadczony w szkoleniu nowy własciciel. Rodzina zdecydowala sie go oddac do schroniska bez wzgledu na los jaki go moze spotkac . Nie chcą korzystac z pomocy behawiorysty ani szkoleniowca , a sami nie umieja poradzic sobie z problemem. Innych psow się boi , nie atakuje kotow. Jesli ktoś chcialby się nim zaopiekowac i dalby sobie radę z jego problemami to podaje kontakt na członka rodziny : 600481960 zdjęcia: [img]http://images41.fotosik.pl/216/9529998928219ffemed.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/216/a6492a94fa8b2249med.jpg[/img] Kontakt z osobą odpowiedzialną na forum szkoleniowym : nick : espirit
 13. Daja_

  Obóz szkoleniowy w ferie?!

  od 12 lat - a do ilu? XDDD ja mam 20 zaliczam się? :diabloti: xD edit: JESUS MARIA 1249 ZLOTYCH ?! ZA TYLE TO JA DO TUNEZJI POJADE!
 14. [quote name='***kas']:crazyeye: jaka bestia :cool3: moj rotek to nawet pół łapki nie może mieć mokrej, bo to takie obrzydliweee i fuj, no i w ogóle, jaśnie, arcy książę nie gustuje w takich zabawach :diabloti:[/QUOTE] A mój Atos dzisiaj po spuszczeniu ze smyczy to pierwszy co zrobił - uciekł się wykąpać do rzeki po czym wbiegł w piaskownice i się wytarzał... i tak oto miałam z białego psa brązowego. Bądź co bądź ekonomiczne farbowanie :diabloti:
 15. czy tamten kundelek był pierwszy ? czy szkocki był pierwszy ? Nie wtrącaj się bo szkocki będzie czuł sie skarany i tym bardziej będzie się mścił na młodym. Czy szkocki jest wykastrowany?(zrozumiem jeżeli jeździsz z nim na wystawy,więc narazie o kastracji mowy nie ma)Generalnie po kastracji pies traci testosteren i myśli terytiorialne nie był by wtedy tak zaborczy o teren i Ciebie w stosunku do małego.
×