Jump to content
Dogomania

Daja_

Members
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Daja_

 • Rank
  Advanced Member
 1. Bardzo proszę o pomoc choćby nawet w postaci porad dla zbłąkanej pięknej suczki rasy beagle. Nie mamy co z nią zrobić. Czy znacie kogoś kto zajmuje się takimi rasami ? http://www.dogomania.pl/threads/2193...7#post18183407

  Pozdrawiam Paulina

 2. Tia

  Lisio spędził w schronisku 9lat, a Pieguska 11lat. Teraz mają szanse na lepsze życie, na DT.

  Lecz potrzebne deklaracje stałe! (jednorazowe również). POMÓŻ!

  http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-i-PIEGUSKA-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2-staruszk%C3%B3w!-Brakuje-200-z%C5%82-Deklaracji-st-by-mog%C5%82y-byc-w-DT!

 3. magia photoshopa! wygląda jakby urósł! xD
 4. spóźnione ale szczere życzonka dla Arciuchyyy !!! :loveu::loveu: Sto kosteczek ! Sto mizianek! I sto latek ! :loveu:
 5. Właścicielke zjadł pies :diabloti: Taki w typie szkockiego :diabloti: Merlak jakiś:diabloti: W Sosnowieckich mediach podają :evil_lol:
 6. On biegnie po wodzie :evil_lol: Ochrzciłaś go? :evil_lol:
 7. [quote name='Luzia15']Znowu szczeniaki? Przecież w poprzednim (na ten rok) jest ze szczeniakami :shake:[/QUOTE] Uwaga cytuje patrząc na gazete "Wyjątkowy kalendarz z pięknymi szczeniakami w grudniowym wydaniu"
 8. [quote name='Feigned']W MP kalendarz będzie chyba ze zdjęciami szczeniaków, tak mi się wydaję, że w poprzednim numerze coś takiego pisało.[/QUOTE] Pisalo że będzie ze szczeniakami ;) Ja też osobiście wolałabym dorosłe
 9. [quote name='NATKA']Może jakiegoś wirusa chwycił - swoją drogą czy psy mogą mieć cuś takiego jak grypa żołądkowa??? [/QUOTE] Jeśli tak,to mój pies miał to tydzeiń temu dwa dni chorował tak jak ringo. Tyle że u mojego było jeszcze rozwolnienie i głodówka. ale przeszło.obyło sie bez weta
 10. znajoma mojej mamy miała psa o imieniu - UGRYź co w praktyce.. wiecie jak się kończyło.... "ugryź! DO MNIE! UGRYŹ!!!" "co mnie pani psem szczuje!" :evil_lol::lol:
 11. wpadłam sobię do was,obejrzałam fotki (masęęęęęe fotek:crazyeye:) i normalnie Vectra zazdroszczę Ci Tych wizyt...aahhhhh:loveu:
 12. Ringo,puchata kulka :cool3: dobrze że się dysku nie boji ;D
 13. [quote name='Kashdog']Witamy się :) U nas słońce wyjrzało, ale na dworze nadal zimno :lol::roll:[/QUOTE] U nas to samo :shake:
 14. [quote name='paulina2904']Ale bez psa:eviltong:[/QUOTE] Jak to bez :cool3: Jak już jadę do tunezji to dopłacę za te bydle :lol:
×
×
 • Create New...