Jump to content
Dogomania

Daja_

Members
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Daja_

 • Rank
  Advanced Member
 1. Tia

  Lisio spędził w schronisku 9lat, a Pieguska 11lat. Teraz mają szanse na lepsze życie, na DT.

  Lecz potrzebne deklaracje stałe! (jednorazowe również). POMÓŻ!

  http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-i-PIEGUSKA-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2-staruszk%C3%B3w!-Brakuje-200-z%C5%82-Deklaracji-st-by-mog%C5%82y-byc-w-DT!

 2. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  magia photoshopa! wygląda jakby urósł! xD
 3. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  Właścicielke zjadł pies :diabloti: Taki w typie szkockiego :diabloti: Merlak jakiś:diabloti: W Sosnowieckich mediach podają :evil_lol:
 4. On biegnie po wodzie :evil_lol: Ochrzciłaś go? :evil_lol:
 5. Daja_

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  [quote name='Luzia15']Znowu szczeniaki? Przecież w poprzednim (na ten rok) jest ze szczeniakami :shake:[/QUOTE] Uwaga cytuje patrząc na gazete "Wyjątkowy kalendarz z pięknymi szczeniakami w grudniowym wydaniu"
 6. Daja_

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  [quote name='Feigned']W MP kalendarz będzie chyba ze zdjęciami szczeniaków, tak mi się wydaję, że w poprzednim numerze coś takiego pisało.[/QUOTE] Pisalo że będzie ze szczeniakami ;) Ja też osobiście wolałabym dorosłe
 7. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  [quote name='NATKA']Może jakiegoś wirusa chwycił - swoją drogą czy psy mogą mieć cuś takiego jak grypa żołądkowa??? [/QUOTE] Jeśli tak,to mój pies miał to tydzeiń temu dwa dni chorował tak jak ringo. Tyle że u mojego było jeszcze rozwolnienie i głodówka. ale przeszło.obyło sie bez weta
 8. Daja_

  Ringo - mały psychopata :D

  Ringo,puchata kulka :cool3: dobrze że się dysku nie boji ;D
 9. Daja_

  Basenji - Asiaczek- przyjaciele

  [quote name='Kashdog']Witamy się :) U nas słońce wyjrzało, ale na dworze nadal zimno :lol::roll:[/QUOTE] U nas to samo :shake:
 10. Daja_

  Beagle w potrzebie

  ten 9 tyg beagle... jak pies ma mniec 9 tyg skoro wypadek byl w czerwcu? :> jakis błąd w druku ;) albo chwyt żeby psa oddac...
 11. Daja_

  Beagle w potrzebie

  Kopiuję z szkolenie-psów********** Duży, mocny, bardzo ładny, zadbany 3-letni beagle mimo dobrych chęci właścicieli 2 raz zmienił dom półtora roku temu. Kupiony od pseudo na placu przez rodzinę z dziećmi , zostal oddany nastepnej rodzinie w wieku 1,5 roku . Ci wytrzymali z nim jeszcze raz tyle. Nie wiadomo jak byl traktowany w poprzedniej rodzinie , ale każda załozyła ,ze jest to pies łagodnej rasy i klopotow z nim nie bedzie . Pies robił co chcial. Zaczął terroryzowac swoich ludzi . Mimo ,ze jest dobrze karmiony kradnie jedzenie ze stolu i skutecznie go broni. Pan domu już kilkakrotnie zostal pogryziony. Ostatnia szansa dla niego to doswiadczony w szkoleniu nowy własciciel. Rodzina zdecydowala sie go oddac do schroniska bez wzgledu na los jaki go moze spotkac . Nie chcą korzystac z pomocy behawiorysty ani szkoleniowca , a sami nie umieja poradzic sobie z problemem. Innych psow się boi , nie atakuje kotow. Jesli ktoś chcialby się nim zaopiekowac i dalby sobie radę z jego problemami to podaje kontakt na członka rodziny : 600481960 zdjęcia: [img]http://images41.fotosik.pl/216/9529998928219ffemed.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/216/a6492a94fa8b2249med.jpg[/img] Kontakt z osobą odpowiedzialną na forum szkoleniowym : nick : espirit
 12. Najwazniejsze to czas, i nie karcenie szkockiego,za warczenie. Jest ze stresowany,coś obcego weszło na jego teren. Moja suka do tej pory warczy na naszego drugiego psa,młodszego od niej o 6 lat. Ale przeszły jej cienie agresji w stosunku do niego. Póki krew się nie leje,nie ma sensu działać,on musi mu pokazać że to on tu był pierwszy itd. Ja myślę że gorszy okres będzie kiedy samoyed będzie miał wiek młodzieńczy. Czy to są dwa samce?
 13. cudne foty :loveu: i kocurek:loveu:
 14. Daja_

  Jak to Szczur i Mućka w jednym domu żyły

  Monia - myślałam że się zdziwiłaś o zupę z ziemniakami :evil_lol:
 15. Daja_

  Jak to Szczur i Mućka w jednym domu żyły

  [quote name='*Monia*']Zupa z ziemniakami? :roll: [/QUOTE] co w tym dziwnego? :lol: Ja takie jadam ! :lol: Bardziej się człowiek naje :diabloti:
×