Jump to content
Dogomania

SEKSISM


tarantino100

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 10 months later...

no tak fajny temat ale umarł szkoda :cool3:
Mój mąż z Lilith ładny widok ona drona kręci pupką wpatrzona w pana :cool3: on dumny :razz: i mimo rasy średni do siebie pasuja szczególnie jak ją wyprowadza na smyczy po pracy w garniturze jeszcze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Kiedyś spotkałam w lecznicy faceta, ok. 2 metrów wzrostu i ok. 2 metrów w barach, z mopsikiem na rękach. 8) Wyglądali uroczo, mops mieścił się panu na dłoni i słodko się wtulał za pazuchę, a pan tulił go bardzo przejęty wizytą u weta :D[/quote]

Hmm, ja też widziałam wczoraj mężczyznę, któremu "zza pazuchy" wyglądała głowka ratlerka:cool3: śliczniutko wyglądali obaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']no tak fajny temat ale umarł szkoda :cool3:
Mój mąż z Lilith ładny widok ona drona kręci pupką wpatrzona w pana :cool3: on dumny :razz: i mimo rasy średni do siebie pasuja szczególnie jak ją wyprowadza na smyczy po pracy w garniturze jeszcze :lol:[/quote][I];)Patuś a spójrz na foty z wielu ostatnich wystaw jak pięknie wystawiane sa ASTy przez panów w garniturkach;)

co do ras to ja strasznie głupio się czuję z małym stworkiem typu york na 2gim końcu smyczy :cool3:, swojego TZta sobie nawet nie wobrazam :evil_lol:Kiedy miałam spanielę TZ też ja wyprowadzał ale w sumie wyglądali ok z racji podobnych fryzur;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio na spacerku widziałam chłopaka, mniej więcej 17-18 lat. Wiecie... czapka z daszkiem, bluza z kapturem, bardzo luźne spodnie, srebrny łańcuch... Typowy "osiedlowy" chłopak. Na smyczy miał chichachua, a na rączkach małego Yorka. To wygląda śmiesznie, ale ma w sobie to coś.

Link to comment
Share on other sites

napoczatku jak wychodzilam ze swoimi psami (cc i sznaucer olbrzym) to wiekszosc ludzi patrzyla sie namnie ze tak powiem z lekkim zdziwnieniem :evil_lol:

mialam sytuacje kiedy zostalam zaczepiona przez dwoch podrostkow widac ze byli lekko zalani, po krodkiej ostrej wynianie zdan stwierdzilam ze jak zaraz sie nie odczepia to uzyje psa, umarli prawie ze smiechu myslac ze mowie o malym kundelku biegajacym w poblizu...no cuz musialam wyprowadzic ich z bledu:diabloti: efekt byl taki ze jeden z wspomnianych panow wracal do domu bez dolnej czesci garderoby :evil_lol:

wniosek jest taki: nie kazda mala blondynka ma malego pieska jak sie zwylko myslec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']A mnie się właśnie najbardzie podoba facet z małym pieskiem. Od razu widać , że nie musi sobie przy pomocy psa leczyć komplesów "męskości". :multi:[/quote]
Ale wielki facet wyprowadzający [B]cztery [/B]gryfoniki to już jest widok, że hej! Wszyscy się oglądają, bo wygląda jakby pasł stadko:multi::multi:

Widziałam też takiego łysego i upakowanego, puszka piwa w ręce, co drugie słowo na q ; zgadnijcie z czym? Z szarpkiem.

Link to comment
Share on other sites

mój TZ nie wychodzi z psami a jesli juz to bardzo rzadko.
z każdym wyglada dziwnie:diabloti: :diabloti:
mam 2 dogi niemieckie i amstaffa-a TZ jest takim łysym karkiem-za każdym razem jak idzie z psami słyszy szeptem głupie komentarze:cool3:
a to ze bandzior to amstaffa sobie kupił a to ze wiekszego od doga to juz nie było wiec musi się dowartosciować.
wszystkie psy sa moje!!!
więc zbiera ,,komplementy''' za nic...dlatego postanowił nie wychodzić z nimi na spacer.
smutne to ale kto zrozumie faceta???
niech mu bedzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W ciągu dnia ( dzisiejszego) po napisaniu postu w tym temacie siedziałam przy oknie i uczyłam się. Ja mam widok z okna na dość duży sklep, i często mam przyjemność pooglądać różne psiska stojące i czekające na swojego pana/panią. No ale nie o tym chciałabym napisać- spojrzałam i zobaczyłam- napakowany pan, bardzo- naprawdę- mini Pudzian i wiecie kogo tzrymał na różowej obróżce? Shih -Tzu. Bosko to wyglądało. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A mój TZ (19 lat, wysoki, dość.. hmm.. dobrze zbudowany ;), wieletni kibic Korony) ma yorka:eviltong: . Tzn. teoretycznie to pies Jego siostry, ale wieczorami, to Mateusz z nim wychodzi i, muszę przyznać, rozczula mnie za każdym razem :oops: :loveu: .
A znajomi się z nas śmieją, bo On-wielki chlop- z yorczkiem, a ja z bokserem;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Surprise']A mój TZ (19 lat, wysoki, dość.. hmm.. dobrze zbudowany ;), wieletni kibic Korony) ma yorka:eviltong: . Tzn. teoretycznie to pies Jego siostry, ale wieczorami, to Mateusz z nim wychodzi i, muszę przyznać, rozczula mnie za każdym razem :oops: :loveu: .
[B] A znajomi się z nas śmieją, bo On-wielki chlop- z yorczkiem, a ja z bokserem[/B];).[/quote]
Hej!

Pisałam w "najdziwniejsze komentarze..."ale sie powtorze bo u nas proporcje te same:
Moj sucz
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7091/axpilka0051cw.jpg[/IMG]
A zdjecie TZ z psiakiem jest w tym watku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Urocze;))
Mój TZ zawsze podkreśla, że Samson to wielki pies w małym ciele i,jakby chcial, to by wszystkich rozgromił. Ale nie chce, bo uważa,że sila jest w intelekcie, a nie w gabarycie ;).
Ale słodko chłopaki razem wyglądają, zwłaszcza, gdy TZ się o niego martwi, bierze na ręce, przytula, mówi do niego 'Niuniuś' (pewnie myśli, że nikt nie widzi ;):cool3: ) :).

Link to comment
Share on other sites

A u mnie jest taki pan, ubiera się w czarne skóry, ma tatuaż, jeździ motorem i ....posiada bałego pudelka-Sisi. Gdy jest zimno ubiera ją w ubranka ma tez kolorowe smycze i obroże oraz kokardkę na głowie. Śmiesznie razem wyglądaja, kiedys widziałam jak pudelka akurat miała cieczke, pan z wrzaskiem odganiał adoratorów a puźniej wzial małą na rączki i slodkim glosikiem mówił " nie martw się malutka, ja cie obronie, spokojnie"
Gdybyście to zobaczyli... ubaw po pachy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Jak kupowaliśmy psa to mój brat strasznie się z nami kłucił że nie chce żadnego jamnika tylko amstaffa:) Teraz mamy 2 jamniki i to najmniejszej odmiany i mój brat jest pierwszy na spacerach z nimi:) Szczególnie jak jakąś dziewczyne sobie upatrzy:D[/quote]


oj.. gdyby mjo brat tak chcial :evil_lol: za to ... gdy nikogo nie ma a z psem trzeba wyjsc to dzwoni po swoja dziewczyne :evil_lol: mu to jedno czy pies mały, czy duzy.. i tak by z nim nie wyszedł :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...