Jump to content
Dogomania

frruzia

Members
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About frruzia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Converted

 • Location
  Poznań, okolice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uwaga zaczynamy nabór do naszej grupy, wszystkich zainteresowanych obedience zapraszamy na trening otwarty, który odbędzie się 30 sierpnia o godz. 9:00 na Cytadeli, polana przy rzeźbach. Wszystkich zainteresowanych proszę o zapisy do mnie na pw.
 2. kolejny trening zaplanowany jest na 24-25 maj, cena 250 zł/2 dni - 2 x 40 minut treningu do dyspozycji mamy halę lub łąkę zapraszam :)
 3. kilka słów o Oli: Ola ma na swoim koncie m.in: Mistrz Polski Obedience Klasy 1 (2009) Mistrz Polski Obedience Klasy 3 (2011) Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata (2011) Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata (2012) W programie zajęć: - każdy uczestnik będzie miał 2 wejścia po 20 minut każdego dnia, albo do wyboru 1 wejście po 40 minut - w sobotę często mamy wykłady pod kątem przygotowywania się do zawodów, główne tematy to: motywacja, stres, planowanie treningów, itp.
 4. Witam obimaniaków!! Mniej więcej co miesiąc w Poznaniu organizujemy treningi z Olą Brzozowską przygotowujące do startów w zawodach obedience Najbliższe spotkanie będzie 26-27 kwietnia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby by fajnie spędzić czas ze swoim psem :)
 5. tak, środy o 19:00 w Koziegłowach na pętli 70 są cały czas aktualne, zapraszamy wszystkich chętnych :)
 6. hej, organizujemy grupę do wspólnego ćwiczenia obedience, jeśli ktoś miałby ochotę się przyłączyć to serdecznie zapraszamy w środy o 19:00 ćwiczymy w Koziegłowach - na pętli siedemdziesiątki w weekendy - różnie: Cytadela, Malta.... ZAPRASZAMY!!!! :)
 7. a możecie w kilku słowach napisać co jest ta metoda "naturalna"? na czym ona polega i czym różni się od pozostałych "metod"? przyszli klienci pewnie chcieliby to wiedzieć, tyle tych metod ostatnio się tworzy, że można się pogubić .....:razz:
 8. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

  Zapraszam też na bazarki dla szczeniaków

  Księgarnia :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233901-Mega-Ksi%C4%99garnia-ksi%C4%85%C5%BCki-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-%21-Dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-i-%C5%BBuczka-Do30-10

  Kosmetyki , wszystko czego potrzebujesz żeby się umalować i rolki do ściągania sierści :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233424-Wszystko-czego-potrzebujesz-%C5%BCeby-by%C4%87-pi%C4%99kn%C4%85-%29Do-28-10-%21

 9. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 10. raczej na waszym miejscu zastanowiłabym się czy znajdziecie odpowiednio dużo czasu żeby spędzić go z psami, duży dom z ogrodem nie załatwi sprawy, młodemu belgowi trzeba poświęcić naprawdę dużo uwagi, aby odpowiednio go wychować i potrzebuje innych zupełnie zajęć niż husky, trzeba więc będzie często przynajmniej na początku wychodzić z młodym osobno, a żaden wasz zwierzak nie powinien czuć się postawiony na dalszy plan z powodu młodego
 11. hej, ćwiczycie jeszcze w parku Sołackim? Chętnie się podłącze, ostatnio mam więcej czasu w soboty i w niedzielę to mogę podjechać na Sołacz, albo na Cytadelę przydałoby się porobić kilka ćwiczeń w grupie
 12. u Figi było to samo tzn jak jadła np. samo mięcho z warzywami albo z suchą karmą to było ok, ale po takim normalnym jedzeniu to właśnie takie dziwne kupki robiła, to chyba znaczy, że jakiś składnik podrażnia jelita my wróciliśmy z powrotem na suche i jest wszystko ok
 13. a spacery to nie relaks i chwila dla urody? pomyśl tylko, ten rozwiany włos (od wiatru),spierzchnięte ręce (bo rękawiczki szybko przemakają od mokrej piłeczki), siłownia (gdy pies ciągnie) i te pięknie dotlenione i zaróżowione policzki tylko omijaj innych psiarzy, bo stres piękności szkodzi :cool3:
×
×
 • Create New...