Jump to content
Dogomania

frruzia

Members
 • Posts

  513
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Converted

 • Location
  Poznań, okolice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frruzia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. uwaga zaczynamy nabór do naszej grupy, wszystkich zainteresowanych obedience zapraszamy na trening otwarty, który odbędzie się 30 sierpnia o godz. 9:00 na Cytadeli, polana przy rzeźbach. Wszystkich zainteresowanych proszę o zapisy do mnie na pw.
 2. kolejny trening zaplanowany jest na 24-25 maj, cena 250 zł/2 dni - 2 x 40 minut treningu do dyspozycji mamy halę lub łąkę zapraszam :)
 3. kilka słów o Oli: Ola ma na swoim koncie m.in: Mistrz Polski Obedience Klasy 1 (2009) Mistrz Polski Obedience Klasy 3 (2011) Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata (2011) Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata (2012) W programie zajęć: - każdy uczestnik będzie miał 2 wejścia po 20 minut każdego dnia, albo do wyboru 1 wejście po 40 minut - w sobotę często mamy wykłady pod kątem przygotowywania się do zawodów, główne tematy to: motywacja, stres, planowanie treningów, itp.
 4. Witam obimaniaków!! Mniej więcej co miesiąc w Poznaniu organizujemy treningi z Olą Brzozowską przygotowujące do startów w zawodach obedience Najbliższe spotkanie będzie 26-27 kwietnia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby by fajnie spędzić czas ze swoim psem :)
 5. tak, środy o 19:00 w Koziegłowach na pętli 70 są cały czas aktualne, zapraszamy wszystkich chętnych :)
 6. hej, organizujemy grupę do wspólnego ćwiczenia obedience, jeśli ktoś miałby ochotę się przyłączyć to serdecznie zapraszamy w środy o 19:00 ćwiczymy w Koziegłowach - na pętli siedemdziesiątki w weekendy - różnie: Cytadela, Malta.... ZAPRASZAMY!!!! :)
 7. a możecie w kilku słowach napisać co jest ta metoda "naturalna"? na czym ona polega i czym różni się od pozostałych "metod"? przyszli klienci pewnie chcieliby to wiedzieć, tyle tych metod ostatnio się tworzy, że można się pogubić .....:razz:
 8. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

  Zapraszam też na bazarki dla szczeniaków

  Księgarnia :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233901-Mega-Ksi%C4%99garnia-ksi%C4%85%C5%BCki-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-%21-Dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-i-%C5%BBuczka-Do30-10

  Kosmetyki , wszystko czego potrzebujesz żeby się umalować i rolki do ściągania sierści :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233424-Wszystko-czego-potrzebujesz-%C5%BCeby-by%C4%87-pi%C4%99kn%C4%85-%29Do-28-10-%21

 9. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 10. raczej na waszym miejscu zastanowiłabym się czy znajdziecie odpowiednio dużo czasu żeby spędzić go z psami, duży dom z ogrodem nie załatwi sprawy, młodemu belgowi trzeba poświęcić naprawdę dużo uwagi, aby odpowiednio go wychować i potrzebuje innych zupełnie zajęć niż husky, trzeba więc będzie często przynajmniej na początku wychodzić z młodym osobno, a żaden wasz zwierzak nie powinien czuć się postawiony na dalszy plan z powodu młodego
 11. hej, ćwiczycie jeszcze w parku Sołackim? Chętnie się podłącze, ostatnio mam więcej czasu w soboty i w niedzielę to mogę podjechać na Sołacz, albo na Cytadelę przydałoby się porobić kilka ćwiczeń w grupie
 12. u Figi było to samo tzn jak jadła np. samo mięcho z warzywami albo z suchą karmą to było ok, ale po takim normalnym jedzeniu to właśnie takie dziwne kupki robiła, to chyba znaczy, że jakiś składnik podrażnia jelita my wróciliśmy z powrotem na suche i jest wszystko ok
 13. a spacery to nie relaks i chwila dla urody? pomyśl tylko, ten rozwiany włos (od wiatru),spierzchnięte ręce (bo rękawiczki szybko przemakają od mokrej piłeczki), siłownia (gdy pies ciągnie) i te pięknie dotlenione i zaróżowione policzki tylko omijaj innych psiarzy, bo stres piękności szkodzi :cool3:
×
×
 • Create New...