Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Alu ja tam nie znam zadnych wierszykow, nie jestem poetka, ale wlasnymi slowami napisze, ze zycze Tobie i rodzinie zdrowia, samych szczesliwych i radosnych dni i oczywiscie spelnienia marzen:p Wypadaloby jeszcze wspomniec, ze [B]realizacji noworocznych postanowien[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Alu ja tam nie znam zadnych wierszykow, nie jestem poetka, ale wlasnymi slowami napisze, ze zycze Tobie i rodzinie zdrowia, samych szczesliwych i radosnych dni i oczywiscie spelnienia marzen:p Wypadaloby jeszcze wspomniec, ze [B]realizacji noworocznych postanowien[/B].[/quote][B][I]:pdziękuję Ci Madziu[/I][/B]

[quote name='sota36'][SIZE=1]pijemy juz???[/SIZE][/quote][B][I];)a można już:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A ja chyba się starzeję bo mi się na wspominki zabrało i mi się łezka w oku kręci ;) Przeżywam od nowa 2006 rok :)[/quote]:cool3:[I]a pisalaś ze nie pijesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ja tak mam po 2 lampkach szampana więc tego trunku nie używam:evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][CENTER][B]Alu, pomyślnego roku życzymy ...[/B]
[/CENTER]
[/quote][B][I]:loveu:dziękuję Haniu[/I][/B]

[quote name='Kate I Luka']e tam, ja już od 18stej pije drinki... Łukasz wróci przed 21sta z pracy i cos mi się zdaję, że już mnie w fajnym stanie zastanie :) :) :)[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko nie zaśnij;)

Ja teraz pędzę robić pizzę:p
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Ja sie przez was dogomaniacy wykoncze:mdleje::mdleje: Jedna zrobila rogaliczki,Ty pizze.....[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:rogaliki też mam;)[/I][/B]

[quote name='sota36']A my jestesmy dobrzy - ... w jedzieniu!!!![/quote][B][I];)i nie tylko[/I][/B]

[quote name='Poświata']Alu, wzajemnie życzymy wspaniałej zabawy [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/55.gif[/IMG] i wszystkiego najlepszego w nowym 2007 roku :multi: !!!!!!![/quote][B][I]:multi::multi::multi:dziękujemy[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Życze kolejnego jeszcze bardziej cudownego Nowego Roku :)
dla mojej wirtualnej rodzinki [FONT=Arial Black][FONT=Verdana]:laola:[/FONT][/FONT][/quote][B][I]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Rodzinka przesyła całuski i dziękuje za zyczonka[/I][/B]

[quote name='sota36']To ja juz pije! ...Herbatke!!!!![/quote][B][I];)ja wypiłam mietkę a teraz mam Martini z ananaskiem i cytrynka i tak juz bedzie do północy:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]Alu - Wszystkiego Najlepszego[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/55.gif[/IMG]



[SIZE=1][COLOR=pink]jak Ozzi znosi pedardy? Wektor po 2 tabletkach melisy drzemie na moich nogach, po strzałach podnosi łeb po czym ponownie zapada w letarg :roll:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jakoś podzielę tę 1 lampkę winka ;)....bo to na cały wieczór:p[/I][/B][/quote]

Uuuuu.... ale jutro będzie kac! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzę, że waszmość pani nieźle daje sobie w szyję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...