Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Pysia']O Boże Alu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wyobraziłam sobie Ciebie pełzającą :diabloti: Buahahahahahahahahaha:evil_lol:[/quote][B][I]ale smesne[/I][/B]

[quote name='AlKil']dobry wieczór!
Witałam się cichutko, bo bałam się, że się szum podniesie....
No i podniósł się ogromny i pałką mi wygrażali....:cool1:
Melduję, że się poprawiłam. Na dobre.:evil_lol:[/quote][B][I];)i tak ma być[/I][/B]

[quote name='evaxon']czesc:cool3: (nie pamietam czy sie juz witalam dzisiaj :oops: )[/quote][B][I]nie pamiętam:evil_lol:[/I][/B]

[quote name='Pysia']Czyzby jakaś skleroza za młodu ?:diabloti:[/quote][B][I]sklaroza za młodu wskazana ...na strość niemiec[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:siara::siara::siara:[/quote]
Cicho bo mi dzieci w domu śpią i je tym gwizdaniem pobudzisz :mad:

[quote name='dealer']nie..... no człowiek nie ma netu przez 26 godzin a ONE tu tyle nagadały....:evil_lol:

wieczorek dobry:)[/quote]
Patrz jakie gaduły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']nie..... no człowiek nie ma netu przez 26 godzin a ONE tu tyle nagadały....:evil_lol:

wieczorek dobry:)[/quote][B][I]no widzisz to tak jest jak na chwile spuścisz z oczu towarzystwo;)[/I][/B]

[quote name='Pysia']Cicho bo mi dzieci w domu śpią i je tym gwizdaniem pobudzisz :mad:


Patrz jakie gaduły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote][B][I]Pysia ....które dzieci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:



Witam w piękny , słoneczny , mroźny poranek;).
Dziś 1szy spacerek o 8.20 , wróciliśmy ok 10 do domciu .
Ozzy się wybiegał , ale nie obyło się bez niemiłego akcentu..Ozzul został zaatakowany przez samca ONka na łączce w lasku .Pies nawiał dziecku 0k 10 letniemu z posesji.Mój morderca ma uszczyknięty kawałek owłosienia na boczku bo zdążył go capnąć Shrek zanim Ozzula na bezpieczną odległośc odciągnęłam .I w doope niech se sadzą swoje mądrości te osoby co piszą takie durne rzeczy że AST zaatakuje .Shrek skoczył na Ozzula z zaskoczenia podleciał i atak / psy się nie znają /Ja zdążyłam krzyknąć Ozzy stój i MORDERCA stał, podleciałam złapałam za łańcuch i odciągnęłam majtając nogą aby odepchnąć Shreka kiedy to dziecko usiłowało go zlapać a tamten Ozzula zdążył jeszcze capnąć .Nie wiem co bym zrobiła gdyby pies był sam .........
Niech sobie te panie w odpowiednich topikach w ...buty wsadzą swoje mądrości .....ale mam nerwa i jestem wq.....................:angryy:

Na szczęście Ozzul jak poszłam z nim na boiska dalej chciał się bawić snieżkiem a potem kotłował śnieżynki razem z boxią Abisią ...mam nadzieję ze nie było to dla niego tak drastyczne zdarzenie jak wtedy z tym dobermanem / bo od tego czasu nie możemy przejść spokojnie obok dobka/
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]no widzisz to tak jest jak na chwile spuścisz z oczu towarzystwo;)[/I][/B]

[B][I]Pysia ....które dzieci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B]



[I][B]Witam w piękny , słoneczny , mroźny poranek;).[/B][/I]
[I][B]Dziś 1szy spacerek o 8.20 , wróciliśmy ok 10 do domciu .[/B][/I]
[I][B]Ozzy się wybiegał , ale nie obyło się bez niemiłego akcentu..Ozzul został zaatakowany przez samca ONka na łączce w lasku[COLOR=red] .Pies nawiał dziecku 0k 10 letniemu z posesji.[/COLOR]Mój morderca ma uszczyknięty kawałek owłosienia na boczku bo zdążył go capnąć Shrek zanim Ozzula na bezpieczną odległośc odciągnęłam .I w doope niech se sadzą swoje mądrości te osoby co piszą takie durne rzeczy że AST zaatakuje .Shrek skoczył na Ozzula z zaskoczenia podleciał i atak / psy się nie znają /Ja zdążyłam krzyknąć Ozzy stój i MORDERCA stał, podleciałam złapałam za łańcuch i odciągnęłam majtając nogą aby odepchnąć Shreka kiedy[COLOR=red] to dziecko usiłowało go zlapać [/COLOR]a tamten Ozzula zdążył jeszcze capnąć .Nie wiem co bym zrobiła gdyby pies był sam .........[/B][/I]
[I][B]Niech sobie te panie w odpowiednich topikach w ...buty wsadzą swoje mądrości .....ale mam nerwa i jestem wq.....................:angryy:[/B][/I]

[I][B]Na szczęście Ozzul jak poszłam z nim na boiska dalej chciał się bawić snieżkiem a potem kotłował śnieżynki razem z boxią Abisią ...mam nadzieję ze nie było to dla niego tak drastyczne zdarzenie jak wtedy z tym dobermanem / bo od tego czasu nie możemy przejść spokojnie obok dobka/[/B][/I]
[/quote]
oż jasna du.a....ale przygody od samego rana...biedny Ozulik....
a mnie zastanawia to co podkresliłam na czerwono...DZIECKO opiekuje sie samo owczarkiem niemieckim? próbuje łapać samo psa???
ja tez nie wierze w te głupoty pt. ON nie zaatakuje ASTa ,ONy nie lubią bokserów i inne tam...masz racje takie teorie moga sobie coniektórzy w buty wsadzic- bedą wyżsi....

mimo wszystko życzę wam miłego dzionka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:multi:witaj Aga z ranka , kurcze chyba wszyscy jeszcze śpią...

Co do tego ONka pies mieszka na posesji z pilnującym budowy dziadkiem ...który już zupełnie nad psem nie panuje :angryy:, a chłoptas się poszedł z nim widocznie pobawić ....zresztą szkoda gadać czekam jak spotkam właścicieli to im do rozumu powiem ...bo płot to maja taki że jak ten pies się dobrze odbije z łap to lekko go przeskoczy
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi:witaj Aga z ranka , kurcze chyba wszyscy jeszcze śpią...[/B][/I]

[I][B]Co do tego ONka pies mieszka na posesji z pilnującym budowy dziadkiem ...który już zupełnie nad psem nie panuje :angryy:, a chłoptas się poszedł z nim widocznie pobawić ....zresztą szkoda gadać czekam jak spotkam właścicieli to im do rozumu powiem ...bo płot to maja taki że jak ten pies się dobrze odbije z łap to lekko go przeskoczy[/B][/I]
[/quote]

dlaczego mnie to nie dziwi???niektórym właścicielom psów gratulujemy wyobraźni:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']dlaczego mnie to nie dziwi???niektórym właścicielom psów gratulujemy wyobraźni:mad:[/quote][B][I]wiesz a najłatwiej to się dyskutuje przy kompie paniom mającym Ozdóbki..i klepiącym w klawisze po przeczytaniu jakiegoś bulwersującego artykułu....
jeszcze jakbym to im tam napisała to by mnie opier......że Ozzy kagańca nie miał ...i pewno powinien zaraz się sam poddać eutanazji z racji pochodzenia ....:angryy:


ech ....szlag mnie trafia ide po następnego rogala na poprawienie humorku;)
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ojejka, biedny Ozzulec :( Dobrze, ze nic poważnego sie nie stalo.
A swoją drogą denerwują mnie takie teskty, że AST'ki to zło i itp... Denerwuje mnie jak ja z Azą nie moge spokojnie przejść w jednym miejscu na łąkach, bo w każdej chwili może zza domu wybiec rozjuszony ON'ek i rzucić się na Azę jak kiedyś - leciał jak szalony, podbiegł, zaatakował od tyłu Azę i nie wiem co bym zrobiła, gdyby jeszcze dlużej atakowal Azę, bo pies ogromny. :(

Link to comment
Share on other sites

witaj Alu :)

ale miałaś spacerek :shake: nieciekawy...dobrze że Ozzy jest zdrów :cool3: u nas tu obok jest taki mastif co sie rzuca na wszystko co sie rusza. moja koleżanka wracala do domu (mieszka na drugiej ulicy) i furtka u nich była otwarta, on wyleciał i ugryzł ją w doope. niezłą ma dziure ona teraz :/ jak chodze na spacerki z Tiną to one sie wprost nienawidzą a gościu od tego psa nawija, że "ona chce się pobawić" (to o Tinie). Jezu jak mnie to wnerwia, że ludzie nie potrafią swoich psów upilnować. Wymiziaj Ozzy'ego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Ojejka, biedny Ozzulec :( Dobrze, ze nic poważnego sie nie stalo.
A swoją drogą denerwują mnie takie teskty, że AST'ki to zło i itp... Denerwuje mnie jak ja z Azą nie moge spokojnie przejść w jednym miejscu na łąkach, bo w każdej chwili może zza domu wybiec rozjuszony ON'ek i rzucić się na Azę jak kiedyś - leciał jak szalony, podbiegł, zaatakował od tyłu Azę i nie wiem co bym zrobiła, gdyby jeszcze dlużej atakowal Azę, bo pies ogromny. :([/quote][I]no właśnie a potem nie ma winnego....bo to był onek a nie ast;)[/I]

[quote name='Tina.Sara']witaj Alu :)

ale miałaś spacerek :shake: nieciekawy...dobrze że Ozzy jest zdrów :cool3: u nas tu obok jest taki mastif co sie rzuca na wszystko co sie rusza. moja koleżanka wracala do domu (mieszka na drugiej ulicy) i furtka u nich była otwarta, on wyleciał i ugryzł ją w doope. niezłą ma dziure ona teraz :/ jak chodze na spacerki z Tiną to one sie wprost nienawidzą a gościu od tego psa nawija, że "ona chce się pobawić" (to o Tinie). Jezu jak mnie to wnerwia, że ludzie nie potrafią swoich psów upilnować. Wymiziaj Ozzy'ego[/quote][B][I]wymiziany:loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]mam nadzieje że będe i w piątek i w sobotę ....ale to wszystko będzie wiadomo bliżej terminu wystawy;)[/I][/B][/quote]


Alu obowiązkowo w sobote masz być:mad:
Bo jak nie to inaczej zaczniemy rozmawiać :evil_lol:

Musisz nas odwiedzić :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...