Jump to content
Dogomania

Esterek w domku YUPI,świetnym domku :)


Kisiaraf

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny dzięki za PW, ale niestety nie mogę dać więcej niż 30 zł. jednorazowo. Mam 11 stałych deklaracji a niestety wypłata nie chce mi się rozciągać. :placz:. Za jakiś czas będę mogła zrobić bazarek dla Esterka. Jak już podejmiecie decyzję o przewiezieniu Esterka do P.Agnieszki to proszę o numer konta, chyba że wcześniej znajdzie się dobry DS. Czego mu z całego serca życzę.

Link to comment
Share on other sites

Bambino dzięki:loveu:
Zebrałam informację w sprawie wpłat jednorazowych z wątku+wysłane PW do mnie
Bambino 30 zł
Asiaczek 30 zł
oraz jeszcze jedna osoba z PW (niewiem czy chce się ujawnić ;) też 30 zł
dwie osoby z PW "coś" jednorazowo
oraz Agusiazet też nie określoną kwotę jednorazowo.
Sumując wszystkie wiadome deklaracje wychodzi: 325 zł+niewiadome deklaracje jednorazowe na pierwszy miesiąc Esterka. Wcześniej zapłacone już półtora miesiąca przez Ati:loveu:.
Wtedy wychodziło by, że hotel do końca grudnia "mamy w kieszeni".
Dobrze to wszystko policzyłam?!
Jeżeli tak to myślę, że reszte narazie uzupełni się bazarkami lub allegro cegiełkowym. Tu zwracam się do [U][B]Lary[/B][/U] jak wysłałą bym Ci fotki "fantów" na bazarek zrobiła byś go?????
Druga sprawa jak wygląda to allegro cegiełkowe co należy mieć? Jak to działa z czym to się je?(jak dużo tłumaczenia to poproszę PW)
Dobranoc Esterku kolorowych snów o hoteliku, który już prawie na wyciągnięcie ręki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja przekaże kartki świąteczne [bo taki okres] na allgro cegiełkowe i nawet jesli Ester nie jest pod opieką fundacji możn te kartki wystwić jako zwykłe licytcje allegro (fiskus się nie doczepi bo mają małą wartość} i można w tytule podać 'CHARYTATYWNA.....' - pytalam o to allegro, czy to zgodne z regulaminem i jak najbardziej tak można robić. Dodatkowo w aukcji trzeba zaznaczyć, że jest to zwykła transpakcja kupna-sprzedaży, z tym, że zysk uzyskany z kartek z dobrej oli sprzedającego zostaje przekazany na utrzymanie tegoż psa ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][I][SIZE=5][COLOR=Red][B]Kto dorzuci się do hotelu Estera? [/B][/COLOR][/SIZE][/I][/QUOTE]

Mogę dorzucic 10zł. Nie deklaruję,ze co miesiac,to bedzie zalezało ile bedę miała.
Prosze o nr konta. Z tym,ze wpłacę pod koniec miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

Bounty Javena dzięki. W takim razie wysyłam PW do wszystkich deklarujących wpłaty jednorazowe (w ten sposób) dowiemy się ile tej kaski jest.
Esterek wciąz jest w mojej głowie ttylko czasu by być częściej na dogo niewiele. Pamiętam o Tobie psiaku i licze, że uda nam się zapiąć na ostatni guzik ten hotelik-a bardziej deklaracje :loveu:
[B][U]Laro [/U][/B]ponawiam pytanko o bazarek?! Czy była by opcja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Jest na kwarantannie, ale mógłby pójść do dt gdzie byłby niedaleko. Cioteczki, help! Kurcze, gdyby Iskra poszła to może by go do Wiewiórki upchnąć?[/quote]

Iskierka znalazla juz domek wiec moze Wiewiorka by sie zgodzila. Ja w dalszym ciagu bede przesylac karme i wszystko co potrzebne . Tak samo jak dla Iskierki.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek ślicznie dziękuje za wpłatę :loveu:
Jasza co najgorsze to Ester właśnie wogóle się nie odnalazł :placz:
Nowe fotki na 17 stronie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/czasu-niewiele-jest-hotelik-potrzebne-deklaracje-147873/index17.html[/URL]
Zbieramy szybciutko deklaracje i jak najszybciej go porywamy ze schroniska. Jak tylko możesz to reklamuj wątek-będe bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...