Jump to content
Dogomania

Esterek w domku YUPI,świetnym domku :)


Kisiaraf

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisiaraf']an1a co za cudna wiadomość na koniec dnia:loveu:
Już wpisuje na pierwszą Twoją deklaracje. Numer konta bardzo proszę prześlij mi na PW powyywłam do innych osób deklarujących. Dziekuje!!!![/quote]
A ja dziękuję za PW na koniec dnia, bo zdjęcia i opis zwaliły mnie z nóg :mad::evil_lol: A kolana mam chore :diabloti: wysyłam już PW.

Link to comment
Share on other sites

Widze,że moje wczorajsze wysyłanie PW bez odzewu :placz:
Właśnie rozmawiałam z Panią Agnieszką boksy są na podwórku więc psiaki cały czas widzą osoby poruszające się po tym podwórku. Wypuszczane są naprzemiennie na to właśnie podwórko. Zwróciłam uwagę, że Ester jest bardzo przerażony Pani Agnieszka powiedziała, że wieczorkami jest wstanie zabierać psiaka do domku by mógł nabrać więcej śmiałości. Był już u nich psiak starsznie przerażony, a dziś jest śmiałym i wogóle nie bojącym się ludzi osobnikiem.
Podsumowując myślę, że miejsce w 100% trafione. Teraz tylko ta kasa....
Zapraszam dalej na wątek i czekam na rewelacje ;)
Bardzo proszę o rozsyłanie wieści do swoich znajomych dogomaniaków, zapraszam do przyczepienia beanerka. Dziękuje

Link to comment
Share on other sites

pietrucha nic nie ucieka jest 46 dni za 690,-
do wykorzystania
byle jeszcze bylo miejsce wolne na stanie Hotelu
natomiast jezeli jednak dziewczyny nie zdecyduja na wykorzystanie, bo nie zbiora deklaracji na kolejny czas, to wtedy wykorzystam to dla innego psa
nie trzeba sie spieszyc

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha, Paros wielka buziolka :loveu:
Hotelik kosztuje 15 za dobę czyli 450(już wrzucam na pierwszą) potrzebujemy jeszcze 215 zł są też dwie propozycje na wpłaty jednorazowe (nie określone kwotowo).
Hotelik ma jeszcze miejsca i Pani Agnieszka ma nas na uwadze, ale fakycznie trzeba jak najszybciej go zabrać właśnie z uwagi na jego stan.
Lece zjeść kolacje i śle dalej PW. Dzięki, że jesteście

Link to comment
Share on other sites

Jestem "przelotem" na dłużej będe wieczorkiem.To powysyłam PW z numerem konta-tylko się zastanawiam czy wysyłać już numer konta-dla osób chcących wpłacić jednorazowo może wstrzymamy się jak już będzie 100% pewność, że go zabieramy ze schroniska?!
Asiaczek wielka buźka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...