Jump to content
Dogomania

Esterek w domku YUPI,świetnym domku :)


Kisiaraf

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem.
Psiaka nie widziałam, bo wciąż jest na kwarantannie, a tam wchodzić nie mogę. Jutro ma zostać przeniesiony do boksu. P.Ania powiedziała mi, że miewa się o wiele lepiej. Że jest w lepszym stanie psychicznym i fizycznym. Z psami dogaduje się bez problemu, jest z drugim w boksie.
Myślę, że w takim razie nie ma ciśnienia, aby wyciągać go na już. Może poczekamy na odpowiedź dt z Sosnowca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Kasiaja się nie odezwała. Znalazłam na dogo wątek przez nią założony, że da dt jakiemuś psu. Oczywiście od razu znaleźli się chętni. Nie wiadomo więc czy już jakiegoś psiaka nie ma u siebie...

Do schroniska jadę w nast. tygodniu. W drugiej połowie.[/quote]

Dziwne, że najpierw proponuje, a teraz się nie odzywa :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziwne, że najpierw proponuje, a teraz się nie odzywa :cool1:[/QUOTE]

Odpisalam i podalam nr tel. ale nikt do mnie nie zadzwonil a nie zagladam codziennie na Dogo,wiec nie odebralam ostatniej wiadomosci. sory za nieporozumienia, trzeba bylo zadzwonić...w miedzyczasie zglosila sie do mnei Teresa Borcz z psem ze schroniska z Rudy śl. i biore go na 2 miesiace bo jest tam remont i przepelnienie psow. bedziemy szukac dla niego domu i jak sie znajdzie wezme nastepnego bo nie chce sie na dluzej przywiazywac i nie moge miec psa, no:)mam nadzieje ze wyjasnilam wyczerpująco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaja']Odpisalam i podalam nr tel. ale nikt do mnie nie zadzwonil a nie zagladam codziennie na Dogo,wiec nie odebralam ostatniej wiadomosci. sory za nieporozumienia, trzeba bylo zadzwonić...w miedzyczasie zglosila sie do mnei Teresa Borcz z psem ze schroniska z Rudy śl. i biore go na 2 miesiace bo jest tam remont i przepelnienie psow. bedziemy szukac dla niego domu i jak sie znajdzie wezme nastepnego bo nie chce sie na dluzej przywiazywac i nie moge miec psa, no:)mam nadzieje ze wyjasnilam wyczerpująco[/quote]

Rozumiem :p dobrze, że się wyjaśniło.

Link to comment
Share on other sites

Już walcze z rodzicami, aby po podreperowaniu budżetu i odczekaniu 'okresu bezpieczeństwa Marsikowego' jak nic się nie znajdzie wziąć tego psiaka, no ale to potrwa min. miesiąc no i nic obiecać nie moge :( Wiec szukac mu DT intensynwie, a jeszcze lepiej DS i ja najwyżej wezme innego psiaczka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...