Jump to content
Dogomania

Mały, chory kundelek z interwencji... Nosówka, nie było ratunku [*]


hanek

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Juz prostuje swoj wpis, dziekujemy wujaszkom za odwiedzinki u Olusia, ale chyba musze napisac wujkowi bo to liczba pojedyncza :evil_lol:[/quote]


no dobrze cioteczki...już wiem,że o "płeć odmienną" to na dogo trza walczyć...:lol: ale bardziej to razem walczmy o biedulki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Jest DT :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Nasza kochana Asia, która miała na tymczasie kociaki zapytała teściowej i ta Pani zgodziła się. Pani nie ma psiaka w domu i ma dużo czasu, więc może zająć się chłopakiem przez jakiś czas. Jestem umówiona z Asia na sobotę. Rano pojedziemy z Hanek do lecznicy na kroplówkę z Olkiem a potem zawieziemy go do DT :loveu::loveu::loveu:[/quote]
:crazyeye:jakie dobre wieści - jest DT dla Olka:multi::multi::multi:

fajnie, że tyle ciotek i wujaszek tez tu zagląda:cool3:

szkoda, że maluszka ta prostata męczy, widać baaardzo mu ona doskwiera:-(:-(

teraz trzeba będzie zbierać grosz do grosza na leczenie i operację:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Wami!Witam, dopiero założyłam konto.Ja też chce pomóc i też mam podkłady jeśli potrzebne by były.
Bidulek kochany..jest piękniuchny Oliwerek i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i że na tej mordce już niedługo zawsze będzie gościł uśmiech.

Link to comment
Share on other sites

[B]Emi witamy wsrod milosnikow zwierzat,[/B] :multi:u mnie podklady nie sa potrzebne, bo niestety psiurek jest w garazu, i jak tam sie zalatwia to nie jest to dla mnie klopotem. Gdy bedzie w mieszkaniu to dopiero bedzie mozna cos powiedziec na temat zalatwiania sie Olka. Byc moze on pokazuje ze chce wyjsc ale ja tego nie widze nie majac go ciagle na widoku. Od jutra idzie Olek na DT do mieszkania bedzie jedynym futrzakiem w domu, na wszelki wypadek trzeba zabrac do DT podklady i dopiero tam pani zauwazy czy one sa potrzebne. A teraz juz spadamy do weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...