Jump to content
Dogomania

Mały, chory kundelek z interwencji... Nosówka, nie było ratunku [*]


hanek

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz dopiero mogłam zajrzeć do Olka.... Dlaczego? Nic dla niego nie zrobiłam,nic nie potrafiłam pomóc,a był dla mnie taki ważny od tych paru dni,gdy dowiedziałam się o jego niedoli.Nie można zbawić całego świata,a okazało się,że i jednego,biednego Olkowego życia też nie można było uratować.
Jesteście wielkie dziewczyny.Biedak odszedł wśród swoich i ciepła,którego na pewno nie zaznał nigdy wcześniej.
Jest mi niewypowiedzianie ciężko.Dziękuję Wam za tyle starań,miłości dla tej biedy psiej.Gdyby więcej takich prawdziwych ludzi było jak Wy.
Tak widziałam Olka szczęśliwego w swoim domu... Dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']

Tak widziałam Olka szczęśliwego w swoim domu... Dlaczego?[/quote]


Dlatego, że ludzi kochających zwierzęta jest coraz mniej. Ludzie stają się sami zwierzętami i to w tej najgorszej formie:-(:-( Czy zdołamy to zatrzymać? Chociaż nie wiem jak byśmy się starali to już tej maszyny nie zatrzymamy. Jest nas coraz mniej , nadzieja tylko w młodym pokoleniu. Ale w szkołach niestety nie uczy się i nie mówi o miłości i pomocy dla zwierząt:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Dorixx zastanowimy sie jeszcze ale raczej pojde tam i pod grozba, zalozenia donosu do prokuratury, zabronie im przygarniecia nowego psiaka, a jest to juz drugi. Pierwszy wpadl pod samchod mial zlamana lapke i nie wiadomo co sie z nim stalo pozniej. Po czym skontaktujemy sie z pania ktora nam zglosila interwencje zeby miala oczy szeroko otwarte i informowala nas gdyby zauwazyla nowe zwierze na posesji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']nie mam już siły:flaming:
[/quote]
ja też...
Oluś ['] będziesz miał cudownych towarzyszy za TM... już nikt Ciebie tam nie skrzywdzi, nic nie będzie Ciebie bolało...
Pozdrów Bonusię ['], Amba ['] i Trevorka ['] - oni też są nowi po drugiej stronie tęczy... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Pomimo ze Olusia nie ma juz wsrod nas, :-( na koncie pojawily sie dalsze wplaty dla niego od: JAVENY [B]15 zl.[/B] Magnesiatko [B]20 zl[/B]. JOANNA T. z Krk[B] 50 zl. [/B] JASZA [B]10 zl.[/B] IKA & SONIA [B]100 zl. [/B]B.-T. ALICJA z Gdyni [B]100 zl.[/B] Hanek uzupelnij wplaty w pierwszym poscie i poczekamy na wypowiedz darczyncow, jakiej biedzie pomogl Olus skladajac swoje zycie w ofierze. Pragniemy tez poinformowac darczyncow ze nie ma mozliwosci zwrotu pieniedzy ani pomoc innej bidzie wskazana przez darczynce na ktora nie bedziemy mogly uzyskac faktury.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dorixx zastanowimy sie jeszcze ale raczej pojde tam i pod grozba, zalozenia donosu do prokuratury, zabronie im przygarniecia nowego psiaka, a jest to juz drugi. Pierwszy wpadl pod samchod mial zlamana lapke i nie wiadomo co sie z nim stalo pozniej. Po czym skontaktujemy sie z pania ktora nam zglosila interwencje zeby miala oczy szeroko otwarte i informowala nas gdyby zauwazyla nowe zwierze na posesji.[/quote]

To chyba będzie optymalne - obserwowanie i reagowanie, gdyby znowu pojawił się u nich pies lub kot, bo przecież tak kochają zwierzęta :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Pomimo ze Olusia nie ma juz wsrod nas, :-( na koncie pojawily sie dalsze wplaty dla niego od: JAVENY [B]15 zl.[/B] Magnesiatko [B]20 zl[/B]. JOANNA T. z Krk[B] 50 zl. [/B] JASZA [B]10 zl.[/B] IKA & SONIA [B]100 zl. [/B]B.-T. ALICJA z Gdyni [B]100 zl.[/B] Hanek uzupelnij wplaty w pierwszym poscie i poczekamy na wypowiedz darczyncow, jakiej biedzie pomogl Olus skladajac swoje zycie w ofierze. Pragniemy tez poinformowac darczyncow ze nie ma mozliwosci zwrotu pieniedzy ani pomoc innej bidzie wskazana przez darczynce na ktora nie bedziemy mogly uzyskac faktury.:shake:[/quote]

Ada a można te 20,00 przekazać innemu psiakowi? Jeżeli jest taka możliwość to ja poproszę dla Ediego :) Jeżeli nie ma możliwości to jakiemuś innemu potrzebującemu... jest ich sporo niestety :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...