Jump to content
Dogomania

Kenny

Members
 • Posts

  2940
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kenny

 • Birthday 04/08/1988

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kenny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Mam zepsutą skrzynkę na dogo więc bardzo proszę o sms chociaż to oddzwonię ;)

 2. ......................

 3. Mamusię aktualnie ma dokarmiać jakiś pan, żeby się przekonała i dała złapać, będą próbować. Mamunia była widziana przez dziewczyny wieczorem - było ciemno, a ona uciekała przed ludźmi, więc ciężko określić im wygląd suni. Na oko mogła mieć między 20 a 30 kg, więc trochę mniejsza od onka, ale pewnie tatuś był większy, bo maluchy zostały ocenione przez weta na wielkość docelowo onkową właśnie. Dzwonią telefony, dzwonią ale rezygnują po wstępnej rozmowie - albo nie podoba im się wymóg sterylizacji, albo wizyty albo to, że nie wydamy do budy. Ale najczęstszym powodem jest to, że nie można sobie pieska "ot tak wziąć", czyli przyjechać i zabrać bez zbędnych komplikacji...nie rozumiem co się porobiło z tymi ludźmi...dzisiaj już dostałam dwie pyskówki przez telefon, że to tylko pies a stawiamy warunki :/ niedługo zacznę rzucać telefonem przez okno :/
 4. Na szczęście wszystkie maluchy bezpieczne. Paula, dziękuję Ci za przyjęcie tej kruszyny pod swój dach :loveu: postaramy się o lepsze foty na dniach. Póki co z ogłoszeń dzwonią sami dziwni ludzie. A dzisiaj był jeden telefon - pani chciała ją do budy. Wytłumaczyłam, że chcemy oddać ją do domku, w którym będzie mieszkała wewnątrz, a nie w budzie. A pani na to, że takiego na pewno nie znajdziemy. Ale nie martw się Paula ;) znajdziemy! :razz:
 5. Moja Tequila ma chorobę lokomocyjną całe życie. Aviomarin kiedyś stosowałyśmy, ale on powoduje takie ogólne otępienie, ospałość i szczególnie małe psiaki znoszą go ciężko. Genialnym środkiem jest lek o nazwie Cerenia - to lek weterynaryjny. Stosujemy go od jakiegoś czasu i efekty są takie, że Tequila jest wyluzowana, nie zdarza jej się wymiotować w ogóle i nie jest otępiała. Niestety nie wszyscy weci go mają. Ale z braku laku aviomarin też dobry. Tylko trzeba się liczyć z tymi efektami ubocznymi. Z drugiej strony jak to długa podróż to nawet dobrze jak Ama pośpi sobie po aviomarinie. Jednak na krótkie wycieczki autem nie stosowałabym.
 6. jakby co proszę o kontakt na ms. miss. [email protected] com (bez tych spacji oczywiście) :)

 7. mam zepsutą skrzynkę, nie jest pełna tylko nie działa :(

 8. Skrzynka pełna:)

 9. [quote name='soboz4']na mopsiczkę już jest stado chętnych, a po kwarnatannie prawdopodobnie pójdzie do fundacji mopsów, sunia jest w hotelu, bo to delikatne psy, ma zapewnione jak najlepsze warunki, ale pytałam i raczej przed końcem kwarantanny jej nie wydadzą, poza tym dużo osób chce ją adoptować na stałe, z dotrzymaniem sterylki[/QUOTE] ok, to dobrze. zawsze jest sporo chętnych na mopsa. oby tylko ktoś zrobił wizytę przedadopcyjną...extra, że jest w hotelu! a z tym dotrzymaniem sterylki to niestety różnie bywa, my też mamy deklaracje, że będzie - a później dylemat czy psa odbierać, bo jednak się rozmyślili ze sterylizacją/kastracją. to widzę, że się nie przydam jak już fundacja mopsów działa, oni zresztą super działają ;) to powodzenia:)
 10. [quote name='saphira18']Musiałabyś bezpośrednio z kierownictwem rozmawiać, w schronisku pewnie ją wysterylizują zaraz po kwarantannie, ostatnio dużo mniejszych suczek jest sterylizowanych[/QUOTE] dzięki za info ;) a wydawane są w ogóle psiaki na DT? kiedyś był u mnie na DT katowicki Cykluś, więc się zastanawiam czy nadal to tak działa. to dobrze, sterylka obowiązkowa. ale chyba lepiej jakby była zrobiona w warunkach domowych. a wizyty przedadopcyjne są przeprowadzane przez schronisko gdyby ktoś ją chciał adoptować?
 11. hej wszystkim ponownie ! :) wróciłam na dogo i zaczynam od zepsutej skrzynki :/ mam sprawę - jest u Was mops na kwarantannie słyszałam, sunia. jeśli nie zgłosi się właściciel, mogę wziąć na BDT. będzie wtedy pewniejsza adopcja, bo zrobimy najpierw sterylkę, wizytę przedadopcyjną, poadopcyjną, itd. czyli jak zwykle ;) znam wielu mopsiarzy, a szkoda żeby poszła w pierwsze lepsze ręce prosto ze schroniska (albo nawet pseudol ją by dorwał). dajcie znać proszę co i jak i czy tak robimy, bo trzymam wolne miejsce;)
 12. Witam wszystkich na dogo po bardzo długiej (kilkuletniej) nieobecności. Już zapomniałam jak się tu poruszać dosłownie. Ale wątek Maxa na szczęście udało mi się odnaleźć. Jakiś czas temu Max odszedł za TM. Jego Pan długo walczył o niego. Max miał nowotwór. Odszedł kochany, w otoczeniu najbliższych. Zgodnie z podpisaną umową Pan poinformował mnie o tym. Dobrze, że nie był wtedy sam na ulicy, jak kiedyś...
 13. Wróciłam na dogo po wieeeelu latach i od razu odnalazłam wątek małej Amy, którą miałam przyjemność poznać :) zresztą jej nową Panią również podczas wizyty u Pauli :) super, że mała ma się dobrze! zasłużyła sobie :)
×
×
 • Create New...