Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie pamietam jak to jest ze srodkami z kroplach p.kleszczowymi i kąpaniem. Moje dziewczyny maja obroze i sciagam je do kąpieli.
Jelena proponuje wyczesac Jarusia gdy futro jest jeszcz mokre, wtedy sie tak nie niszczy włos i super wychodzi martwy podszerstek.

Link to comment
Share on other sites

co osoba to inna wiedza ;)
co do zakrapianiu po kąpieli - nie słyszałam, żeby były przeciwwskazania. Natomiast wiem, że po zakropieniu lepiej odczekać z dwa dni zanim się psa na myjnie weźmie :)
Ja właśnie mojemu futrzakowi zaserwowałam pranie w weekend, głównie w celu ochłodzenia ;)
Przy takiej sierść to najlepiej Jarusia wyczesać również przed kąpielom.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Puchatku :) Przy takich upałach to pewnie chętnie byś się wykąpał :)
Ja pamiętam, że jak kupowałam moją bardzo puchata Emi ['] to mi Iwonka powiedziała: tylko nigdy w życiu nie czesz jej na sucho. Zawsze używałam albo takich sprayów do rozczesywania futra, albo po kąpieli dawałam odzywkę ułatwiająca rozczesywanie i dopiero wtedy. A kołtuny wycinałam, jeśli się zrobiły.

Link to comment
Share on other sites

Naprawde Jarusiowi sie ta kąpiel spodobala :fadein: Widac, ze to mu pasuje, chwila ochlody. Jest bardzo usmiechniety :
[img]http://3.bp.blogspot.com/_gFo_KFjn_dk/TEAwcopO_JI/AAAAAAAAAMs/iiBFbJRxfF0/s400/Zdjęcia-0002.jpg[/img]

Jesli moge doradzic, to w celu namoczenia psa ja napuszczam wode do wanny, wtedy siesc szybciej lapie wode, bo tak to mozna lać i lać...

Jarusia rzeczywiscie troche ubylo, podszerstek pewnie wyszedl i ma pies ulge.

Jelena, masz talent do pisania, niezly ten blog, naprawde swietny, szczegolnie ostatnie odcinki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jesli moge doradzic, to w celu namoczenia psa ja napuszczam wode do wanny[/QUOTE]

Bałam się, że zacznie pić, bo ma takie tendencje. Jak spadnie deszcz, to musi się napić wody dosłownie z każdej kałuży. Ja staram się go pilnować, to się tak wycwaniaczył, że biegnie przez sam środek wody i co jakiś czas liźnie.

A co do talentu pisarskiego, to: studiowało się polonistykę, cioteczko! ;-) A teraz się po tych studiach nie ma pracy, więc się siedzi w domu, nudzi i pisze! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jelena, to moze zacznij pisac teksty do ogloszen? Wiele osob nieraz potrzebuje pomocy, my z mielczakami tez mialysmy nieraz problemy, bo nikt z nas talentu do pisania nie ma. Dopiero Eloise i Radunia nas uratowaly :fadein: Teraz nasze aukcje jako tako wygladaja.

Link to comment
Share on other sites

plosiem baldzio :)
wiem, że to wątek Jarusia, ale na pewno nam chłopak wybaczy ;)

teksty piszemy dla psiaków z galerii ze strony schroniska: [url]http://www.mielec.bezdomne.com/[/url]
a tutaj przykłady tekstów, post 8092
[url]http://www.dogomania.pl/threads/60666-MIELEC-%E2%80%93-zbi%C3%B3r-link%C3%B3w-w%C4%85tk%C3%B3w-na-dogo-ps%C3%B3w-ze-Schroniska-w-Mielcu/page810[/url]
czasem o psie jest tak krótkie info na stronie, że trudno cokolwiek o nim napisać... bo nie wymyślimy sobie czy jest wesoły, agresywny, czy lubi dzieci, czy zagryza kury... nie każdego psa wolontariusze znają osobiście, a pracownicy nie zawsze dają wyczerpujące info, no, ale robimy co możemy :) jak nie wiadomo co napisać o samym psie, to trza pisać o smutnym schroniskowym losie zwierząt

Link to comment
Share on other sites

Ciotki radźcie!

Jadę w weekend ze swoim TZ-em do rodziców i bierzemy Jarcia ze sobą. Spędzimy 1,5 h w PKS-ie, gdyż jestem biedna i nie stać mnie na samochód (wolę dać na psa ;-) ). Jakieś rady w kwestii podróży?

Of kors, zbieramy się jak najwcześniej, żeby było chłodno. Zasięgnęłam już informacji na tematu przewozu psów - nie ma problemów.

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na dogo i przeglądałam wątek świętokrzyski i tam wypowiadał się ktoś, kto miał w bannerku Jarusia. Byłam na 100% pewna, że to ktoś od nas, więc kliknęłam w bannerek. Nie pamiętam tekstu. Wiem, że w temacie był link na allegro, więc kliknęłam i tam na pewno był jakiś tekst, który mnie urzekł, ale głównie zdjęcia jego pysia! :D No i wtedy się okazało, że Hotelik Murki jest pod Janowem Lubelskim i w ogóle!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...