Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

Maskotka jest u Kasi :loveu::loveu:!
Słuchajcie, jest wspaniała, słodka, miziasta, w drodze siedziała obok mnie na przednim siedzeniu i cały czas domagała się pieszczot, jak tylko zmieniałam bieg już płaczem domagała się powrotu mojej ręki na swoją główkę.
U Kasi baaaardzo jej się spodobało, weszła jak do siebie, zakochała się z miejsca w tacie Kasi, z posokowcem Pako zaprzyjaźniła się, będzie wszystko super.
Jak usłyszałam jej płacz i zobaczyłam jej ogromną chęć bycia z człowiekim (w samochodzie była przywiązana, bo chciała mi wejść na kolana) to jestem w 100% pewna, że to była najlepsza decyzja jaką mogłyśmy podjąć odnośnie dt, ona jest taka jak moja sunia, serce by jej chyba pękło w boksie, nawet takim luksusowym...........
W piątek zabierzemy Maskotkę do weta, jak już będzie coś wiadomo to oczywiście napiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania z poznania']Maskotka jest u Kasi :loveu::loveu:!
Słuchajcie, jest wspaniała, słodka, miziasta, w drodze siedziała obok mnie na przednim siedzeniu i cały czas domagała się pieszczot, jak tylko zmieniałam bieg już płaczem domagała się powrotu mojej ręki na swoją główkę.
U Kasi baaaardzo jej się spodobało, weszła jak do siebie, zakochała się z miejsca w tacie Kasi, z posokowcem Pako zaprzyjaźniła się, będzie wszystko super.
Jak usłyszałam jej płacz i zobaczyłam jej ogromną chęć bycia z człowiekim (w samochodzie była przywiązana, bo chciała mi wejść na kolana) to jestem w 100% pewna, że to była najlepsza decyzja jaką mogłyśmy podjąć odnośnie dt, ona jest taka jak moja sunia, serce by jej chyba pękło w boksie, nawet takim luksusowym...........
W piątek zabierzemy Maskotkę do weta, jak już będzie coś wiadomo to oczywiście napiszę.[/quote]

:loveu::loveu::loveu: i pomyśleć, że żyła na dworze, porzucona :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Bóg wam zapłać dobre kobiety...od jutra mogę spać spokojnie...bo dziś jeszcze pare problemów psich jest :( ale jutro się zamykają:) chociaż część

maskocia bądź grzeczna i migiem do domciu stałego!![/quote]

zamkną to się jak te wszystkie hotelowce znajdą domy :p

Marcel, Misiu, Maskotka, ruda sunia, szczeniaki ze śmietnika....

Link to comment
Share on other sites

Jest. Weterynarz ze stanu ogólnego jest zadowolony, Maskotkę ocenił na 7-8 lat, guz jest do natychmiastowego usunięcia, razem ze sterylizacją, operację planujemy na przyszły tydzień. Supergoga ma zaufaną wetkę, ja weta, porównamy ceny i zdecydujemy który będzie operował. Maskocia zachowywała się super, była grzeczna, pozwoliła bez problemu się zbadać. Kochana sunieczka z niej :lol:. Pierwszą noc spędziła u Kasi w łóżku, a drugą już na swoim posłanku, śpioszek z niej, do 9 sobie pospała.

Link to comment
Share on other sites

chyba się rozpłaczę... nie no ja robię się mazgaj przez te wasze opowieści :):loveu: Maskocia nigdy chyba nie marzyła o łóżku po ostatnich wydarzeniach :(
powiedz mi Aniu a jak jej skóra?czy jest czysta?nadal się tak bardzo drapie? bo ja ją odpchliłam wcześniej,ale mimo to drapała się. Może kąpiel pomogła.

a czy lekarz mówił jak ta operacja będzie wyglądała?sutki usuwają?bo chyba na reszcie sutków guzy też są. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Maskocia drapie się czasem lecz bardzo mało :p
Kochana z niej psinka, spędziła pierwszą noc w łóżku aby nie czuła sie samotnie, teraz już znalazła swoje miejsce w domu - posłanie w kuchni i tam czuje się najlepiej i bezpiecznie.
Zadziwiające jest to jak szaleje wyprowadzona na spacer, skacze jakby miała ze 2 lata, w domu usposobienie spokoju nic tylko kochać taką psinkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Maskocia drapie się czasem lecz bardzo mało :p
Kochana z niej psinka, spędziła pierwszą noc w łóżku aby nie czuła sie samotnie, teraz już znalazła swoje miejsce w domu - posłanie w kuchni i tam czuje się najlepiej i bezpiecznie.
Zadziwiające jest to jak szaleje wyprowadzona na spacer, skacze jakby miała ze 2 lata, w domu usposobienie spokoju nic tylko kochać taką psinkę :loveu:[/quote]

:loveu::loveu::loveu: rzeczywiście kochana sunia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no ja właśnie widziałam te placki :( wiesz co jest taki fajowy płyn Hexoderm, kosztuje ok 20zł kupuje się go u weta i kąpie w tym, lub przemywa chore miejsca. Ja moją Kaje wykąpałam całą w tym jak miała uczulenie na pchły i była w ranach. Ja ci mogę przelać te 20zł co mam na koncie maskotki to kupić i ją umyjesz w tym. co ty na to ?:) bo potem będzie operacja i nie będzie można moczyć jej :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...