Jump to content
Dogomania

jkp

Members
 • Content Count

  1,247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

1 Follower

About jkp

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze Wy wiecie to wiem ale czasami konkretne przykłady ludziom pomagają podjąć decyzję więc służę opowieścią o psie z łapami 3+ 3/4
 2. JESTEM :))) i nie mam FB :(( ale z powodów " zwierzęcych " chyba się złamię ( bo bez fb teraz no contact :) Pozdrawiam z wysuniętej placówki w Pyrlandii . Suczka słodziak , mój Kwintek bez kawałka tylnej nogi dawał sobie radę bez problemu i najczęściej " obcy" w ogóle tego nie widzieli ( tak piszę ,żeby było świadectwo ,ze taka psinka to nie kaleka jakakolwiek )
 3. Kurcze , kurcze - w niedzielę zajęłam miejscówkę u mnie :( i nie mogę pomóc i nie znam DT. Ale sunia sama pod blokiem !!!! Nic mądrego nie napiszę choć serce mi pękło bo sunia bardzo w moim typie.
 4. No jak by tu pomóc ??!! Bo tu tylko chyba zapsieni weterani ( jak ja ) zaglądają. Andzia czy poza " ach jakie śliczne ogonki" mogę pomóc ? Mogę się tylko podzielić moim pedagogicznym niepowodzeniem :( . Córka , do swojego dorosłego życia,adoptowała psa - to dobrze , ale mimo moich dobrych ( i jedynie słusznych) rad uparła się na szczeniaka - "bo ja nie chcę chorego , boje się ,ze będzie umierał, chcę wychować malucha" - więc ma suczkę z Judyty. Teraz oczywiście ja pożyczam klatkę , żeby psina nie zwariowała jak zostaje sama . Użyczam mojego ludzkiego , psiego i kociego stada do socjalizacji oraz oczywiście funduję "Psie przedszkole". No "psia mama" już do mnie przylgnęło ale "psia babcia" ??!!! Pozdrawiam :)
 5. Ach łza się w oku kręci od wspomnień dogomańskich ! Pozdrawiam Was serdecznie i malagos i Jaaga
 6. cześć Andzia- nie wiem czy mnie pamiętasz - brałam od Was Ciapę" bernardynkę" dawno temu. Odeszła 6 lat temu na raka kości , teraz trzyłapek co przyszedł po niej też mi umiera na raka prostaty - maskara . Ale chciałam do Was napisać " po starej znajomości "- odszedł piesek którego finansowałam w jednej fundacji więc mam wolne srodki na adopcję wirtualną , wiem ,ze realna pomoc jest ważniejsza ale gdybyście mieli kandydata do utrzymania w hoteliku albo co to piszcie . pozdr z Poznania
 7. cześć Andzia- nie wiem czy mnie pamiętasz - brałam od Was Ciapę" bernardynkę" dawno temu. Odeszła 6 lat temu na raka kości , teraz trzyłapek co przyszedł po niej też mi umiera na raka prostaty - maskara . Ale chciałam do Was napisać " po starej znajomości "- odszedł piesek którego finansowałam w jednej fundacji więc mam wolne srodki na adopcję wirtualną , wiem ,ze realna pomoc jest ważniejsza ale gdybyście mieli kandydata do utrzymania w hoteliku albo co to piszcie . pozdr z Poznania
 8.  paczkę wysłałam , mam nadzieję ,że  dojdzie .Szkoda ,że mieszkam  tak  daleko ,i tylko  tak mogę pomóc. Pozdrawiam i Wszystkim Wam  życzę spokoju i pokoju  na Święta.
 9.   Ej  Ej ,  Ajula chyba  jednak  nie ma    tu    nawet cienia  pretensji do Ciebie. Jeśli  już  to moja  wina   bo ja robiłam poczatkowo za  skrzynke  kontaktową   dla  DS. I czekałam na efekty  Państwa  rozmyślań  - z tego  czekania    był   brak  odpowiedzi  na  propozycje..  Ty oferowałas  pomoc  i wykonałaś  wizyte przedadopcyjną, w realu pogadałas  i zdecydowałaś o założeniu wątku na " przygarnę.." Ja  bym tego nie zrobiła  ( bo  2 razy  zrobiłam  i mam złe  wspomnienia )  ALE  KTO POWIEDZIAL  ,ZE JA  MAM RACJĘ!!??  Ja  nie mówiłam :) .   Więc  sie  nie  gniewaj ,    wiadomo ,ze  miejsca  były  dwa  a psiaków   chętnych dziesiątki i to zawsze  boli :(.   Najważniejsze  ,że  DS  się  zapełni i tyle .  pozdrawiam  wszystkich JKP
 10. Hmmm ,  Ajula  była z wizyta  przedadopcyjno- doradczą   coby dogadać  szczegóły. Rzeczywiście pomogła  DS  ustalić  podstawowe punkty , czego ja tez   chciałam i o to  DS prosiłam  .Wiem ,ze  najlepiej  szukać " celowanie " a nie ogólnie na forum  ( bo to rodzi  zbyt  wiele  nadziei  w  wielu miejscach :(. Jednym słowem post na  " przygarnę .."  nie był  moim  celem  dlatego napisałam  pytanie  na wątku tylko i na pw  pytałam  Ajule   o ew  psy  z jej watków ...Czasami  jednak nie wychodzi  jakby się  chciało ......Jak  wiecie  wszystkie "owczarki kieleckie" są mi szczególnie  bliskie !
 11.   Wszystko przekazuję  dalej i czekam      , jakis  biedak  lub  dwa  tam trafia  bo  DS  bardzo  ok  ale  wybór  jak wiecie  to droga przez mekę  :(!!
 12.   Ja mam dom ( a raczej mieszkanie)   z ludźmi  doswiadczonymi ( !)   chetnymi  do adopcji  zgodnej  pary psów  średniaków . Są z Poznania  więc  wiadomo  dalaeko ....  ale  gdbyscie mieli jakąś  zżytą   parę   tj  sprawdzoną   ,żeby bez  ryzyka niepowodzenia pojechały  do Poznania  do mieszkania  ( II pietro)  to piszcie .
 13. ja chyba żyje  ale z bardzo daleka obecnie :(  ale odbieram prv i w ogole  jak by cos to w sierpniu  jestem obecna.
×
×
 • Create New...