Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie wiadomości :bigcool::bigcool::bigcool:!!!!
Na pewno sterylkę lepiej zrobić u Kasi, bo słyszałam, że Maskocia na amory ochotę jak najbardziej ma i próbuje uwieść niewinnego Pakosława :razz::evil_lol:!
Zobaczcie jak to się szczęśliwie złożyło- pojechała do Kasi i zaraz cieczka, z tego co słyszę to Maskocia na bank zafundowała by sobie szczeniaczki...:mad:

Link to comment
Share on other sites

mam wrażenie że nad nią i psami które wpadają mi pod nogi :p czuwa jakaś opaczność!! zawsze są happy endy :crazyeye: tfuu tfuu

a to wszystko dzięki ciotkom z dogomanii!!

nie chce nawet myśleć co by to było, gdyby ona miała cieczkę i mieszkała na tym podwórku!! psy by ją bałamuciły w dzień i w noc a potem suka zdechłaby przy porodzie bo stara!! makabra jakaś! na szczęście o taki scenariuszu można zapomnieć :p:multi::multi:

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie Dogomanki.
Jestem mamą Karoliny z Poznania i gdy przysłała nam informację o Maskotce, od razu postanowiliśmy zaopiekować się tą małą sunią. Już od pewnego czasu myśleliśmy o tym, aby dać dom jakiemuś pieskowi. Miał to być piesek nie za młody ( żeby nie „zagonił” naszego staruszka Bazylka) i był przyjazny dla kotów. Kotów jest 14 i nie są tak naprawdę nasze, po prostu kotki ze wsi przynoszą nam swoje młode. Przed dwoma tygodniami znów zostaliśmy obdarowani dwoma maluchami-czarnym Ptysiem i buro-białą Balbinką. No i zostały, jak wszystkie poprzednie. Dziesięć kotek poddaliśmy sterylizacji, tak że stan stadka waha się od 10 do 14 (obecnie).Koty są z nami oswojone, dla obcych nieufne, żyją na dworze(kupiliśmy im 2 psie budy) a w mroźne, zimowe noce pozwalamy im spać w domu. Bazylek trafił do nas ze schroniska w 2000 roku, po tym , jak nasz poprzedni piesek umarł na raka. Wszystkie nasze zwierzęta żyją w zgodzie, więc myślę, że Maskotka też się zadomowi i będzie u nas szczęśliwa.
Tym bardziej, że z opisów na forum wywnioskowałam, że jest bardzo przylepna. Nie będzie sama, zawsze będzie miała towarzystwo, bo mój mąż jest rencistą i przebywa dużo w domu a poza tym, Bazylek zawsze z nami podróżuje, nawet jak jedziemy po zakupy, więc Maskotka też będzie z nami jeździć. I pozna moją "wnuczkę" :lol: Joo, sunię, którą Karolina zaadoptowała.
Nie znałam wcześniej tego forum, po przeczytaniu historii Maskotki i zapoznaniu się z tym, jak o nią wszyscy walczyli, poczułam się podbudowana tym, że są jeszcze dobrzy ludzie, którym nieobojętny jest los zwierząt. Od 5 lat mieszkamy na wsi i widzę, jak traktowane są zwierzęta. Szanowane są tylko te, z których jest jakiś pożytek (krowy, świnie).Z psa i kota nie ma żadnego pożytku, więc są przeganiane a pożywiają się tylko przy okazji, razem ze świniami. Na początku wszyscy się dziwili, że Bazylek mieszka w domu zamiast być uwiązany przy budzie. Teraz już się przyzwyczaili i nawet znoszą nam wiadomości o jakiś biednych zwierzakach (najczęściej kotach),które gdzieś tam leżą. Ratujemy jak tylko jest to możliwe, ale często jest już za późno, bo koty są najczęściej zatrute.
Skromne warunki finansowe nie pozwalają nam na zbyt wiele, sterylizacja 10 kotek też trochę nadwyrężyła nasz domowy budżet, ale nasze zwierzęta są najedzone, czyste, odpchlone i odrobaczone. Są syte i szczęśliwe. To po nich widać.
Teraz czekamy na Maskotkę- dostanie od nas do dyspozycji mały domek na wsi, duży ogród , towarzystwo jednego rudego psa , 3 kotów i 11 kotek i dużo miłości.
Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki

Link to comment
Share on other sites

no ja nie wiem czy ten "mały domek z ogrodem" jej wystarczy :evil_lol::eviltong: musze to przemyśleć :eviltong: powiem tak...lepszego domu nie mogła dostać

[U][B]SŁUCHAJCIE JESTEM ZBULWERSOWANA[/B][/U] zachowaniem sponsorki Maskotki!!
wysłałam do niej maila ze zdjęciem rachunków i z prośbą o zapłacenie zgodnie z umową. A ona mi na to odpisała że umawiała się na operację a nie na takie rzeczy i cytuję:"Bezczelne zachowanie..niewiarygodnie brzmisz.nie pisz kobieto" :angryy::angryy::angryy: tacy ludzie nie powinni mieć z innymi ludźmi do czynienia!! po takiej wypowiedzi tej dziwnej kobiety domyślam sie że straciliśmy sponsora, w związku z tym...
ja zapłacę za szczepienia+20zł z darowizn maskotki, a na operację się jakoś złożymy...mam nadzieję. Jak przyjdzie mi wypłata i wszystko opłacę to zobaczę czy będzie mnie stać na więcej pomocy...może dorzucę 100zł do operacji

DZIEWCZYNY POMOCY musimy zacząć składkę pieniężną!:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ sunia trafiła poniekąd pod naszą opiekę, bo do Kasi - Fundacja Animalia zapłaci za operację. Jeśli uda sie cosik dorzucic na nasze konto - bedę wdzieczna, bo nie ukrywam, że też reperujemy słaby budżet bazarkami. Ale wyłożymy i ile uda się dołożyć, będę pięknie dziękować. resztę uregulujemy.

Joo - nasza fundacyjna sunia - jest szczęśliwa. teraz do Rodzinki dołączy Maskotka. Tez prawie jak fundacyjna.

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

myślę że jestem w stanie zaakceptować taki układ :) :eviltong:

a ja po operacji Maskotki napewno dorzucę jakąś kwotę od siebie. Może nie całość ale coś tam :)

kasiu przelałam ci właśnie kaskę za szczepienia :) daj znać jak dojdzie

[U][B]słuchajcie a CO ROBIMY Z DEKLARACJAMI??[/B][/U] czy każda z was zabiera swoją czy może chciałybyście przekazać innej biednej psinie np. na hotelik. Mam takiego na oku,ale muszę mu zrobić jutro fotki bo od miesiąca nie zmienił pozycji ze strachu :(
deklaracje są w pierwszym poście, więc każdy może zerknąć ile deklarował :p

Link to comment
Share on other sites

Niestety i u nas tacy są. Powiedzenie: Umiesz liczyć licz na siebie - bardzo na czasie.

Namiary do wpłat na operacje suni:

[B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B]


Aniu, jak już tu jesteś - możesz na wątku Bisa napisac, co z tym jego domkiem? Jakby Państwo znów dzwonili?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...