Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='snuszkak']na ksiazeczke i szczepioania mam kasy wylozyc ale na operacje bedzie juz ciezko, zabierze sie fakture

a na to szczepienie isc? jesli tak to czy zabrac rachunek czy fakture i na kogo to ma byc?[/quote]
Załozenie ksiażeczki to pikuś, u na np. jest za darmo. A jakie szczepienia? To dorosły pies, tylko wścieklizna właściwie powinna być, zwłaszcza jesli ją czeka operacja.

Link to comment
Share on other sites

W takim narazie w kontakcie podałam tylko e-mail, a gdy już będzie wiadomo jaki numer tel. to uzupełnię.

To ja dorzuciłam Maskotkę na:

poznan.gumtree.pl
nasza-klasa.pl ( konto fundacji )
nasipupile.pl
hodowcy.com.pl
oglosze.pl
aukcjezwierzat.pl
adopcjepsow.org
poznan.oxl.pl

Link to comment
Share on other sites

moze bym moj tel : 509565343 tylko ja czesto na uczelni, nie odbieram wtedy żeby ktos sie nie zniechecil jak sie nie dodzwoni :oops:

zaszczepiłam maskotke, ma juz ksiazeczke 60złotych placilam

ja allegro nie robie, a dobrze by bylo bo tam najlatwiej domek znalezc

Link to comment
Share on other sites

to ja zrobię jej allegro bo gdzieś tu był wzruszający teks napisany przez Kasię :) podam telefon tez do mnie, bo ja zawsze jestem uchwytna:)

[url]http://allegro.pl/item766181334_mix_jamnik_dlugowlosy_maskotka_pragnie_milosci.html[/url]

dałam ją jako mix jamnika długowłosego :) nie wiem czy to dobrze czy źle, ale miałam poprostu nadzieję że to podniesie oglądalność :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL]

licze na was, jak zawsze :*

Link to comment
Share on other sites

Nie możemy pozwolić żebyś się zawaliła...:eviltong:
Maskotka w zasadzie ma domek, domek czeka tylko na zabieg sterylizacji, żeby się kolega Bazylek nie interesował.
Mam nadzieję, że domek sam napisze, bo na dogo jest zarejestrowany - a w zasadzie nie domek tylko Córka domku.

Powiem jedno, jeśli moje zdanie się cosik liczy jakoś - dałabym tam psiaka bez zmrużenia powiek.
U Karoliny jest nasza Joo - zupełnie podobna do Maskotki. Starunia sunia. Trafiła na tymczas i hmmm, jakoś się zasiedziała i już Karolina nie oddała suni. Ma raj.
Rodzice, czytaj: domek Maskotki, porywaja czasami Joo do siebie. A teraz chcą dac dom Maskotce.
Ja sama nie wierzę!

Link to comment
Share on other sites

No już piszę...
Moich rodziców (jak i mnie) makotka niezwykle urzekła.
Są zdecydowani, żeby ją zaadoptowac.
Do towarzystwa miałaby naszego staruszka Bazyla i 14 kotów.
Ale jak już wiem, nie będzie to dla niej problemem.
Poznałaby zapach świeżego powietrza na wsi :) Domek z ogrodem, spacery nad jeziorem :)
Oczywiście miszkałaby w domu, a Bazylek jak i moi rodzice (no i wiadomo- Joo,która wpada czasem w odwiedziny) mieliby niezwykle kochanego kompana.
Tak więc my jesteśmy gotowi..poczekamy tylko aż sunia przejdzie zabiegi i sterylke ( żeby z amorów czasami nic nie wyszło ) i możemy konkretnie działać. :cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

nie znam was ale was kocham :loveu:

[B][COLOR=Red]proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom[/COLOR][/B] :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477[/url]

[B]te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku[/B] :(

Link to comment
Share on other sites

ja też się dziś dowiedziaąłm i jestem w szoku, może dlatego że nie spodziewałam się tak szybkiego rozwoju sytuacji, a tu popatrzcie maskotka powaliła wszytskich na kolana i już na nia domek czeka - a sam zainteresowana lezy sobie spokojnie po spacerze :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak, zdecydowani ;)
Dzowniłam do mamy, powiedzieć, że bedą musieli jeszcze troche poczekać na sunię. Pierwsze co powiedziała : "Ale już jest dla nas zaklepana?? " :):):)



Na necie bywam albo wcześnie rano,albo pod wieczór na trochę..
Supergoga ma na mnie namiary, więc nie ucieknę..
mimo że będe tu w spowolnionym tempie odpisywac.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...