Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo przepraszam za zaśmiecanie wątku, lecz pilnie poszukujemy pomocy w transporcie jamniczka o imieniu Pluto na trasie Pabianice-Rusiec(ok. 50km). Czy ktoś z Was byłby w stanie pomóc?

Więcej szczegółów na wątku:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pluto-jamnik-krotkowlosy-pilnie-jutro-wieczor-pabianice-rusiec-ma-dom-146048/index4.html[/URL]

Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie z transportem jest jeden wielki mętlik.
modliszka odpada jednak, więc jesteśmy w punkcie wyjścia
mąż supergagi jedzie do Pabianic jutro i wraca w niedzielę więc mógłby ją zabrać, pod warunkiem że ktoś ją z trasy odbierze,aby on nie musiał już jeździć.
Błagam znajdźcie kogoś z Poznania kto mógłby ja przetrzymać kilka dni do środy aż daniusia ją zabierze :( BŁAGAMMMMM myślcie coś,róbcie:(


kasa od ihabe doszła dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Maskotka może z Darkiem przyjechać w niedzielę wieczorem. Ale nie dam rady jej zatrzymac niestety. Mam w szpitalu mamę - być może w poniedziałek ją zabieram do domu - i to do mnie. Moja suka nie toleruje dobrze innych psów i wtedy wyje pod drzwiami. Babci potrzebna cisza.
Ale jest szansa na przyjazd suni. Tylko napiszcie w tytule - że szukamy tymczasu na 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

juz napisałam do Piechci.
Mogę małą przygarnąć, ale w zasadzie jedynie od niedzieli wieczorem do wtorku. Od wtorku mam w firmie gości z zagranicy i może nie być mnie w domu przez bardzo długi czas :(
Z firmy też się nie mogę w poniedziałek urwać (żeby np małą zawieść do Szczecinka) bo mam bardzo krytyczny sezon...
kurcze...

Link to comment
Share on other sites

co do maskoci jest kilka opcji narazie i cały czas myślę. mam mętlik w głowie.
1.opcja
od niedzieli do wt będzie u ra_duni a potem ktos musiałby ją przejąć np. weronia (jeśli się zgodzi)
2.opcja
w niedzielę nocuje u weroni a potem zaniesie ją do hoteliku i zapłaci za 3 dni

plis pomóżcie mi to jakoś zorganizowac

Link to comment
Share on other sites

właśnie też się zastanawiam, czy takie przerzucanie małej z jednego miejsca na drugie byłoby dobre...
Oczywiście w tym przypadku też chętnie dołożę do hoteliku, bo bardzo, ale to bardzo mi przykro, że nie mogę jej przygarnąć na cały pobyt :(
Już wszystkich znajomych przepytałam... i nic się nie udało załatwić :shake:

Jakby co - Piechcia mój numer ma.

Link to comment
Share on other sites

Do hoteliku trzeba by zadzwonić. Tak jak pisałam na PM, można powołać się na naszą Fundację - mieliśmy tam Parysa i Pirata. Dla nas koszt za dobę dla nich był 20 zł, ale to duże psy. Może się uda za 15 zł.
TZ już w drodze do Pabianic z Plutaskiem. Jakby co, podam namiar telefoniczny, żeby sie umawiać na niedzielę. Już wie o tej możliwości. Przyjął z "pokorą" i "rezygnacją". Czego się z miłości nie robi.
Ja bym jednak też była za umieszczeniem małej w 1 miejscu. Przenoszenie przerazonej suni - to kanał.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam już do hotelu Animals i powołałam się na fundacje. mają miejsce i przyjmą ją za 25zł/db. tylko jeśli Maskotka przyjechałaby późno wieczorem to nie wiem jak to załatwić. Kto by go tam zawiózł i czy można. Facetowi za bardzo się nie podobało że wieczorem. Dlatego może któraś z was ma wtyki u nich i mogłaby to załatwić. A kto by ją zawiózł do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

ok czyli maskotka byłaby w Poznaniu nie wcześniej niż 22-23 w niedzielę

i teraz pytanie za 100 punktów. [B]Która z poznańskich dziewczyn może ją odebrać i zawieść do hoteliku??[/B] ciężka sprawa, nie wiem czy ją hotel przyjmie tak późno,chyba że supergoga zna się już z nimi i zagada, użyje wdzięku :)

Link to comment
Share on other sites

Wdzięku nie mam to go nie użyję. Postaram się jutro zadzwonić. Dowiem sie tez, o której Darek może tu być.
Cos facet podniósł cenę. Co mi sie nie podoba.
Dowóz do hotelu nie jest problemem, zawiezie Darek .
Nic, poczekajmy do jutra, umieram po 14 godzinach pracy i szpitala z migreny. Musze iść spać.

Link to comment
Share on other sites

Ania a ty będziesz widziała w którym hoteliku jest maskocia tak?żeby w środę powiedzieć Danusi?

supergoga dowiedz się do której godziny najpóźniej można dostarczyć sunię, żeby w ostatniej chwili nas nie wysterowali

Weronia jak zrobimy z kasą?ty pojedziesz zapłacić, a potem dziewczyny te które chciały sie dorzucić to ci przeleja kase czy jak? odpisz mi prosze na telefon: 692486565 bo mnie nie ma w domu w weekend. Masz chyba zapchaną skrzynke bo PW nie chciały dojść.

Jakby co to w niedzielę modliszka zawiezie sunię gdzie trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A nie masz możliwości pożyczyć? Danusia będzie też wiozła 2 astki, wolałaby żeby cała ekipa była w transporterkach. Jaka Maskotka jest duża w oryginale, spaniel?[/quote]

Ania, piechcia nie ma na weekend netu, więc tylko tel.
Nie mamy transportera, mamy tylko taki na kota (za mały) albo taki ogromny (do którego wejdzie doberman) i który zajmuje cały moj samochód po złożeniu siedzeń...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...