Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za szczepienia już pieniążki są - bardzo dziękuję, będę miała za co zjeść w przerwie na uczelni :roll:

Słuchajcie bo ja nigdy suki z cieczką nie miałam i powiedźcie ile to trwa>? Bo nie widać aby teraz brudziła ale to pare dni tylko tak było że czasem można było jakąś plamkę znaleźć ale to i tak rzadko bo to taka czysta sunia że cały czas się wylizywała. Pakosława jeszcze atakuje od czasu do czasu, skacze na niego a jak się już zainteresuje zabawa to dupke podstawia :-o tyle, że mój głupek nie wie o co chodzi i chce ją gonic, albo gryźć się tak na niby, to ona albo dalej skacze albo rezygnuje obrażona. Jaki okres po cieczce musi minąć do sterylki - pewnie ze 2/3 tygodnie co?

Cieszę się, że sunia będzie mieć tak wspaniały domek. :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze to zapytaj, będziemy wszystko już wiedzieć :p
Super, że są już pierwsze wpłaty, uzbiera się na tą naszą gwiazdeczkę :loveu:

Niestety ja nie mogę teraz nic wpłacić, pracy nie mam teraz i dupa jest....
Tylko domek mogłam jej na chwilę dać, żałuję że nie mogę wiecej.
A nowy pan będzie musiał dużo z nią spacerować bo psinka sobie kondycję wyrobiła i uwielbia spacery, na ogrodzie sama za dużo nie chodzi, woli w domu siedzieć ale jak tylko ktoś zakłąda jej szeleczki to skacze jak wariatka piszcząc i poszczekując żeby się pośpieszyć - bo ta głupia baba tak wolno się ubiera a ona już chce iść :diabloti:

kto by pomyślał taka starsza sunia a tyle w niej energii i radości.

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy jako darowizne sporo pieknych pocztówek. Wystawiam kilka aukcji charytatywnych na allegro - fundacyjnych, z których dochód przeznaczymy też na maskotke.
Damy radę.

A Ty Kasiu nie przepraszaj - gdyby nie Ty, Twoja Rodzina - Maskotka nie miałaby takiego super DT i do tego jeszcze - DS który już czeka na sunieczkę.
Więc :mad:- bez takich tu....tego....

Link to comment
Share on other sites

Operacja będzie kompleksowa - co trzeba - wetka usunie.
Teraz chyba za wcześnie mówić o kosztach, nie wiemy, jak wyglada cała sprawa maskotkowa.
Jakby nie wyglądała, uzbieramy. Na stronie Fundacji też naszpiszemy o zbiórce na Maskotkę. Dołożymy.
Musi byc dobrze.
Nie martw się.

Link to comment
Share on other sites

Ja po tygodniowej "niebytności" na dogo zajrzałam do Maskotki i - po pierwsze BAARDZO SIĘ CIESZĘ Z ROZWOJU SYTUACJI, bardzo!! bardzo!!! bardzo!!!! Po drugie - moją deklarację na wrzesień i pażdziernik wysyłam w takim razie na konto fundacji z przeznaczeniem na operację Maskotki i czekam na wiadomości, że już po wszystkim i że jest już w tym fantastycznym domku, który był jej najwyraźniej pisany od samego początku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...