Jump to content
Dogomania

jkp

Members
 • Content Count

  1247
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jkp

 1. Ze Wy wiecie to wiem ale czasami konkretne przykłady ludziom pomagają podjąć decyzję więc służę opowieścią o psie z łapami 3+ 3/4
 2. JESTEM :))) i nie mam FB :(( ale z powodów " zwierzęcych " chyba się złamię ( bo bez fb teraz no contact :) Pozdrawiam z wysuniętej placówki w Pyrlandii . Suczka słodziak , mój Kwintek bez kawałka tylnej nogi dawał sobie radę bez problemu i najczęściej " obcy" w ogóle tego nie widzieli ( tak piszę ,żeby było świadectwo ,ze taka psinka to nie kaleka jakakolwiek )
 3. Kurcze , kurcze - w niedzielę zajęłam miejscówkę u mnie :( i nie mogę pomóc i nie znam DT. Ale sunia sama pod blokiem !!!! Nic mądrego nie napiszę choć serce mi pękło bo sunia bardzo w moim typie.
 4. No jak by tu pomóc ??!! Bo tu tylko chyba zapsieni weterani ( jak ja ) zaglądają. Andzia czy poza " ach jakie śliczne ogonki" mogę pomóc ? Mogę się tylko podzielić moim pedagogicznym niepowodzeniem :( . Córka , do swojego dorosłego życia,adoptowała psa - to dobrze , ale mimo moich dobrych ( i jedynie słusznych) rad uparła się na szczeniaka - "bo ja nie chcę chorego , boje się ,ze będzie umierał, chcę wychować malucha" - więc ma suczkę z Judyty. Teraz oczywiście ja pożyczam klatkę , żeby psina nie zwariowała jak zostaje sama . Użyczam mojego ludzk
 5. Ach łza się w oku kręci od wspomnień dogomańskich ! Pozdrawiam Was serdecznie i malagos i Jaaga
 6. cześć Andzia- nie wiem czy mnie pamiętasz - brałam od Was Ciapę" bernardynkę" dawno temu. Odeszła 6 lat temu na raka kości , teraz trzyłapek co przyszedł po niej też mi umiera na raka prostaty - maskara . Ale chciałam do Was napisać " po starej znajomości "- odszedł piesek którego finansowałam w jednej fundacji więc mam wolne srodki na adopcję wirtualną , wiem ,ze realna pomoc jest ważniejsza ale gdybyście mieli kandydata do utrzymania w hoteliku albo co to piszcie . pozdr z Poznania
 7. cześć Andzia- nie wiem czy mnie pamiętasz - brałam od Was Ciapę" bernardynkę" dawno temu. Odeszła 6 lat temu na raka kości , teraz trzyłapek co przyszedł po niej też mi umiera na raka prostaty - maskara . Ale chciałam do Was napisać " po starej znajomości "- odszedł piesek którego finansowałam w jednej fundacji więc mam wolne srodki na adopcję wirtualną , wiem ,ze realna pomoc jest ważniejsza ale gdybyście mieli kandydata do utrzymania w hoteliku albo co to piszcie . pozdr z Poznania
 8. paczkę wysłałam , mam nadzieję ,że dojdzie .Szkoda ,że mieszkam tak daleko ,i tylko tak mogę pomóc. Pozdrawiam i Wszystkim Wam życzę spokoju i pokoju na Święta.
 9. Ej Ej , Ajula chyba jednak nie ma tu nawet cienia pretensji do Ciebie. Jeśli już to moja wina bo ja robiłam poczatkowo za skrzynke kontaktową dla DS. I czekałam na efekty Państwa rozmyślań - z tego czekania był brak odpowiedzi na propozycje.. Ty oferowałas pomoc i wykonałaś wizyte przedadopcyjną, w realu pogadałas i zdecydowałaś o założeniu wątku na " przygarnę.." Ja bym tego nie zrobiła ( bo 2 razy zrobiłam i mam złe wspomnienia ) ALE KTO POWIEDZIAL ,ZE JA MAM RACJĘ!!?? Ja nie mówiłam :) . Więc sie nie gniewaj , wiadomo ,ze miejsca b
 10. Hmmm , Ajula była z wizyta przedadopcyjno- doradczą coby dogadać szczegóły. Rzeczywiście pomogła DS ustalić podstawowe punkty , czego ja tez chciałam i o to DS prosiłam .Wiem ,ze najlepiej szukać " celowanie " a nie ogólnie na forum ( bo to rodzi zbyt wiele nadziei w wielu miejscach :(. Jednym słowem post na " przygarnę .." nie był moim celem dlatego napisałam pytanie na wątku tylko i na pw pytałam Ajule o ew psy z jej watków ...Czasami jednak nie wychodzi jakby się chciało ......Jak wiecie wszystkie "owczarki kieleckie" są mi szczególnie bliskie !
 11. Wszystko przekazuję dalej i czekam , jakis biedak lub dwa tam trafia bo DS bardzo ok ale wybór jak wiecie to droga przez mekę :(!!
 12. Ja mam dom ( a raczej mieszkanie) z ludźmi doswiadczonymi ( !) chetnymi do adopcji zgodnej pary psów średniaków . Są z Poznania więc wiadomo dalaeko .... ale gdbyscie mieli jakąś zżytą parę tj sprawdzoną ,żeby bez ryzyka niepowodzenia pojechały do Poznania do mieszkania ( II pietro) to piszcie .
 13. ja chyba żyje ale z bardzo daleka obecnie :( ale odbieram prv i w ogole jak by cos to w sierpniu jestem obecna.
 14. Ja nie zapomnialam tylko zarobiona jestem :(. Ale ciagle kibicuję . Ta psina pudelkowata to ładna będzie po doprowadzeniu do porządku. Ma szanse !
 15. :) ! Zawsze czytam z rozrzewnieniem , Gajka jak ja się o nią bałam ( ,że zostanie w tym lesie ) ! Jej uratowane życie jest pomnikiem dla tego Pana co ją ratował ., zawsze go wspominam ciepło . pozdrawiam A
 16. Ja mam paczkę spakowana z jedzeniem. Dośle może żwirek , jak zdążę. Czy może by sie przydały takie podkłady jednorazowe ? ( ja używam dla chorego kota )
 17. Ale Bruno MIAŁ ten czas dobry i to się liczy, mocno wierzę,że i my ( niegodni) i stworzenia duże i małe to " dobro " właśnie zabieramy w zaświaty .
 18. Jestem za planem świątecznym :) Deklaruje ,ze zrobię paczkę
 19. Co za historia i ta sunia od kwietnia przeżyła błąkając się ? Chyba nie , może ktoś ja przygarnął ale mu uciekła. Ale u p Danusi wyraźnie chciała zamieszkać :). Ciekawe czy Pan odwdzięczył się p Danusi . Wydaje mi się ,ze dotarła paczka moja ( zooplus). :)
 20. Rudziu , nie przechodzą PW do Ciebie :(. oczyśc skrzynke czy co ? daj znac pzdr J
 21. Czy moge prosic o namiary na Państwa , miałam zapisane w wiadomościach ale znikły razem ze starym dogo . Dla kotow lepiej mokra karma ? Ale psy moga mieć suchą ?
×
×
 • Create New...