Jump to content
Dogomania

Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!


kate11

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

=mosii;marlenka w zasadzie sunia jest gotowa
juz nie karmi, mysle ze pod koniec tyg.

Jedziemy w czwartek z Wieliczki do Warszawy przez...no tam gdzie Dzwoneczka Marlence oddawalam...moze sunia by sie zabrala. mamy benkowa Mele z zuzlikowa i 3 kurduple, sunia nie duza...

[B]505 960 270[/B] Mossi moze bedziesz gotowa???

Link to comment
Share on other sites

Nie co tylko kogo.

Pies i suka benka są na dt czyli w Domu Tymczaowym. One muszą znaleźć ds czyli Dom Stały. Nie da się inaczej tylko przez ogłoszenia. Czekam na zdjęcia i opis charakteru. Jutro mam mieć.

Czyli co mamy ogłaszać?

Sukę i psa benka po tym jak dostaniemy info i foto o nich.
Lucrima czy mój post jest dla ciebie zrozumiały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Nie co tylko kogo.

Pies i suka benka są na dt czyli w Domu Tymczaowym. One muszą znaleźć ds czyli Dom Stały. Nie da się inaczej tylko przez ogłoszenia. Czekam na zdjęcia i opis charakteru. Jutro mam mieć.

Czyli co mamy ogłaszać?

Sukę i psa benka po tym jak dostaniemy info i foto o nich.
Lucrima czy mój post jest dla ciebie zrozumiały?[/quote]

No właśnie nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

3 małe pieski (pinczerek wcześniej nazwany Stalinkiem oraz dwie suczki: trikolorka z dłuższą sierścia i brązowa krótkowłosa) są w Opolu w DT pod opieką Fundacji Fioletowy Pies. Później będą zdjęcia i więcej informacji o nich - wtedy bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Nie co tylko kogo.

Pies i suka benka są na dt czyli w Domu Tymczaowym. One muszą znaleźć ds czyli Dom Stały. Nie da się inaczej tylko przez ogłoszenia. Czekam na zdjęcia i opis charakteru.[B] Jutro mam mieć. [/B]

Czyli co mamy ogłaszać?

Sukę i psa benka po tym jak dostaniemy info i foto o nich.
Lucrima czy mój post jest dla ciebie zrozumiały?[/quote]

[B]bea.[/B]..to,że benki sa w tym samym dt co maleńki szczeniak,to nie oznacza,że są w takiej samej sytuacji.
Ani prawnie,ani psychicznie,ani w gotowości do adopcji.
Zapraszam nawątek beniów i tam najświeższe wiadomości,informacje o potrzebach...tam też podejmujemy działania i rozstrzygamy sprawy związane z nimi!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/z-pietnem-smierci-4-benie-przeznaczone-na-smalec-obserwowaly-kazn-swoich-braci-pomocy-143777/index24.html#post12814954[/URL]

[B]Dzięki za chęć pomocy![/B] Bardzo się przyda i jeśli możesz to nagłośnij potrzeby beników...ale jeszcze nie ds!Pilnie potrzebujemy dobrych zoopsychologów...to na dziś priorytet! Może znasz takich w okolicy?...Kraków,Częstochowa?

[B]Ani jeden z benków...dorosłych...ze smalcowni nie może zostać jeszcze wyadoptowany w sposób odpowiedzialny!!!...ze wzgledu na psy i ludzi!


[/B][SIZE=1]bea...a tak niejako poza tematem- skąd tak nagle te ogłoszenia i ten ton?...i jeszcze nie na wątku beniów?:oops::oops::oops:...aż mnie przygięło:-([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']A co ze sterylka??[/quote]

Marlenko,suni nie można teraz sterylizować...trzeba odczekać z miesiąc od zakończenia laktacji.

[B]Jutro będziemy jechały z coronaaj przez Częstochowę i Alicja sugeruje,że możemy wziąśź małą mamusię do Ciebie(tak jak ostatnio)...ale konieczny jest kontakt z coronaaj...zadzwońcie...telefon nieco wyżej![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote=Madziek;12815966[B]]3 małe pieski [/b](pinczerek wcześniej nazwany Stalinkiem oraz dwie suczki: trikolorka z dłuższą sierścia i brązowa krótkowłosa) [B]są w Opolu w DT pod opieką Fundacji Fioletowy Pies.[/B] Później będą zdjęcia i więcej informacji o nich - wtedy bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach[/quote]

Dzięki za informacje!
Jak będziecie miały wątek psiaczków,wklejcie go proszę!


Zestawienie :
[B]1)_bernardyn u mosii RAMZES ...[/B]opiekun-Fundacja Zwierzę nie jest Rzeczą[B]
2)_bernardynka u Magdy [/B][B]GLORIA[/B][B](Kraków)...[/B]opiekun j.w.[B]
3)_bernardynka DORA płatny dt (Kraków)...[/B]opiekun j.w.[B]
4)_bernardyn TEODOR płatny dt (Kraków)...[/B]opiekun j.w.[B]

[COLOR=Blue]([/COLOR][COLOR=Blue]wątek psiaków...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/z-pietnem-smierci-4-benie-przeznaczone-na-smalec-obserwowaly-kazn-swoich-braci-pomocy-143777/"]Z piętnem śmierci-4 benie przeznaczone NA SMALEC,obserwowały KAŹŃ swoich BRACI.POMOCY[/URL] )[/COLOR][/B]
[B]
5)_podhalan sunia ERA.[/B]..Camara...dt ElzyMilicz[B]
6)_podhalan(?) pies BORYS..[/B].Camara...dt ElzyMilicz[B]

[COLOR=Blue](wątek psiaków...[/COLOR][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/podhalany-z-ubojni-w-dt-do-adopcji-143679/"]PODHALANY Z UBOJNI - w dt - do adopcji[/URL].)[/COLOR][/B]

[B] 7)_drobna sunia-mamuśka + 9szczeniaków...mosii :
...........3 zmarły-nadostra postać parwowirozy
...........1- Dzwoneczek -[/B]domek stały (Warszawa,Dorota)[B]
...........mamuśka- CASABLANKA- [/B]ma zabezpieczony domek stały...
ds czeka(Warszawa)(więc, na chwilę obecną u mosii przebywa 5 szczeniaczków i mamuśka)[B]

:cool:_szczeniak bernardyna BERTA (4m-ce) [/B] już jest w DS..opiekun Fundacja For Animals [B]
9)_sunia coli...[/B]Fundacji Dr Lucy.[B]

10)_sunia bernardyna .....(?)
11)_nieduża sunia w dt w Warszawie.....(?)

12)_szczenik GACEK dt Trzebinia...[/B]opiekun Fundacja Pro Animals[B]
13)_sunia MELA dt Trzebinia...[/B]opiekun Fundacja Pro Animals
[B][COLOR=Blue](wątek 2 psiaków...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwie-kruszynki-wyrwane-ze-smalcowni-kolo-czestochowy-cudem-uniknely-smierci-143879/"]Dwie kruszynki wyrwane ze smalcowni koło Częstochowy, cudem uniknęły śmierci[/URL] )
[/COLOR][/B]
[B]14-16)[/B]_[B]3 małe pieski [/B](pinczerek wcześniej nazwany Stalinkiem oraz dwie suczki: trikolorka z dłuższą sierścia i brązowa krótkowłosa)[B] dt w Opolu.[/B].. opiekun Fundacja Fioletowy Pies.


[B]A co z pozostałymi dwoma?...[/B]czy już dostaniemy dokładny spis wszystkich psów i określenie sposobu ich zabezpieczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Marlenko,suni nie można teraz sterylizować...trzeba odczekać z miesiąc od zakończenia laktacji.

[B]Jutro będziemy jechały z coronaaj przez Częstochowę i Alicja sugeruje,że możemy wziąśź małą mamusię do Ciebie(tak jak ostatnio)...ale konieczny jest kontakt z coronaaj...zadzwońcie...telefon nieco wyżej![/B][/quote]

Jeżeli Mossi się zgodzi to nie ma problemu . Mogę podjechać do Mszczonowa i odebrać Psinkę ( znowu się zakocham). :loveu::loveu:
Nawet w prezencie mam dla niej szelki ( czerwone) takie maleńkie - tylko czy się w nie zmieści???????:evil_lol: zadzwonię później do Mossi i zapytam co i jak i się z Wami też skontaktuję . Zuzlikowa będziesz jechała z Coronaaj ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Jeżeli Mossi się zgodzi to nie ma problemu . Mogę podjechać do Mszczonowa i odebrać Psinkę ( znowu się zakocham). :loveu::loveu:
Nawet w prezencie mam dla niej szelki ( czerwone) takie maleńkie - tylko czy się w nie zmieści???????:evil_lol: zadzwonię później do Mossi i zapytam co i jak i się z Wami też skontaktuję . [B]Zuzlikowa będziesz jechała z Coronaaj[/B] ???[/quote]

A pewnie!...[B]tyle psiaków,to muszą mieć zapas kości na drogę:evil_lol:[/B]:evil_lol::evil_lol:

Załatwiaj!!! ja załatwiam inne psiaki!:lol:...bedziemy się jutro bawić w rozszczekany autobus!...byle mamuśka w czymś była,bo o ile może być rozszczekany,to rozlatanego,to bym nie przetrzymała...i moje kosteczki mogłyby komuś posłużyć rzeczywiście do popodgryzania:cool3::evil_lol::evil_lol:...czekam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zuzlikowa, oczywiscie ze jest bardzo znany behawiorysta w Krakowie, o ile dobrze pamietam jego nazwisko to brzmi Kosinski, jak tylko wejdzie Ulaa na dogo to poprawi mnie jesli zle napisalam nazwisko.[/quote]

Andrzej Kłosiński [url=http://www.amichien.pl/]Amichien - Terapia zachowania zwierząt towarzyszących. Behawiorysta zwierzęcy.[/url] naprawdę polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Kurcze szkoda że nie możecie do mnie do warki podjechać tobym Wam dała dla Mossi ta klatkę co została po Dzwoneczku i na mamuske cos bym znalazła .


Jeśli chodzi o kości to szkoda ze nie mam urlopu bo bym chętnie swoimi posłuzyła " meksykanom":evil_lol:[/quote]

Oj,nie...nie mozemy,choć bardzo żałujemy...ale mu nie tylko 1 benia będziemy miały...2 benie będziemy miały i mamusieńkę i Meksykany z Polaczkiem...naprawdę kroi się nam wesoły autobus!

marlenko,martwi mnie troszkę ta sterylka mamuśki...podpiszesz z domkiem umowę adopcyjną z klauzulą do m-ca po ustaniu laktacji sterylka Cassablanki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Oj,nie...nie mozemy,choć bardzo żałujemy...ale mu nie tylko 1 benia będziemy miały...2 benie będziemy miały i mamusieńkę i Meksykany z Polaczkiem...naprawdę kroi się nam wesoły autobus!

marlenko,martwi mnie troszkę ta sterylka mamuśki...podpiszesz z domkiem umowę adopcyjną z klauzulą do m-ca po ustaniu laktacji sterylka Cassablanki?[/quote]

Umowę wysyła Mosii , chociaż ja mówiłam ze domkowi zależało żeby była po sterylce hmm . Chodzi głównie o finanse pewnie , bo to spory wydatek jednorazowo:oops: Bo ja ewentualnie mogłabym suńkę zawieźć do weta ( oni nie zmotoryzowani ) i pomóc w opiece po operacji suńki bo mam wprawę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bernardyny nie są pogięte i nie trzeba ich prostować. Po prostu potrzeba trochę czasu, żeby można było je lepiej poznać i nowym właścicielom móc o nich coś powiedzieć. A i pielęgnacyjnie doprowadzić do porządku. To są duże i silne psy. Jedni ludzie mają doświadczenie inni nie. A przecież właśnie u takich bez doświadczenia pies może znaleźć najbardziej kochający dom.
Bea_m poczekaj jeszcze moment. Dt wiedza o zdjęciach. Charakterystykę też dadzą. Nie ma co się denerwować. Fajnie, że pomożesz.
Ciotki, o benkach piszmy na ich wątku. Dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Dzisiaj mama szczeniorków( Casablanka) przyjeżdza do domku :multi::multi::multi::multi:[/quote]

Nawet jednego zebranka KASS-u (KASS- Komitecik Adopcyjny Suczki od Szczylkow ) nie bylo, nawet przewodniczacego i sekretarza sie nie wybralo, a juz malutka ma domek :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...