Jump to content
Dogomania

Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU


funia

Recommended Posts

Mamy 80 zł + 50 zł od baldek2=130zł jeszcze brakuje niestety.... Ja zaryzykowałam z Miszą i dostałam deklaracje jak Pies był już w hoteliku.... Jest to zawsze ryzyko, ale ja wierzę ,że zbierzemy tę kasę. Atos nie ma innej szansy pomocy, bo siedzi w budzie i nikt go nie wypatrzy. Napewno mu coitki pomogą,nie zostawią psiny w tej budzie. Bazyl dostał tą szansę i ma już domek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktos tu pytał dlaczego nie moge wziac kasy na swoje konto ,dlatego ze działam w fundacj emir ,która ma takie zasady .

Moge podac konto nasze zamojskie i wtedy z dopiskiem na Atosa i bedziemy wyplacac jak przyjdzie juz pełna kwota ,moze być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dziewczyny prosze jeśli ,któraś moze niech udostepni swoje konto na wpłaty na Atosa ,ja nie moge niestety .

wypiszcie ile mamy i ile nam brakuje ,zeby było przejrzyście /Ja lecę bo dziecko mi sie drze[/quote]

Najpierw zacznę od finansów!

[B]Deklaracje stałe:[/B]:loveu:
-Leyla-50zł
-funia-10zł
-zuzlikowa-10zł
-agata51-10zł+10zł= 20zł
-baldek2-50zł
-li1-10zł
--------------
razem...[B]150zł[/B]
...[B].syn baldek2[/B] w [B]lipcu,sierpniu,wrześniu.[/B]..dopłaci kwotę,której zabraknie do 450zł (do hotelu!)


[B]deklaracje jednorazowe:[/B]:loveu:
-pani Sisi-?
-od Bazylka-350zł
-Lu Gosiek(z bazarku)-50zł
------------------------------
razem...[B]400zł+ ?[/B]

Generalnie rzecz biorąc[B] mamy na trzy miesiące utrzymania Atosa(dzięki synkowi baldek2) i w razie czego na koszty transportu.[/B] Jeśli jeszcze rozreklamujemy wątek,szybko zaczniemy ogłaszać,zrobimy bazarki dla Atosa...jest duża szansa,że dopłaty wyrównawcze syna baldek będą mniejsze.:lol:

Następna sprawa...

[quote name='funia']Ktos tu pytał dlaczego nie moge wziac kasy na swoje konto ,dlatego ze działam w fundacj emir ,która ma takie zasady .

Moge podac konto nasze zamojskie i wtedy z dopiskiem na Atosa i bedziemy wyplacac jak przyjdzie juz pełna kwota ,moze być?[/quote]

...nie chcę wprowadzać zamieszania,ale...przekazanie 350zł od Bazylka było możliwe tylko dlatego,ze pieniądze były na dogomaniackim prywatnym koncie.
Fundacje muszą kierować się ścisłymi przepisami fiskalnymi i pieniądze wpłacone na ich konto są nie do odzyskania dla dogomaniaków,a jeśli zbierze się więcej,to można je jedynie przekierować na inne potrzeby danej fundacji(inne psiaki).
Mam jednak takie dziwne odczucia w związku z tym.
Zbyt wiele jest psiaków,które maja tylko dogomaniaków jako jedyny ratunek i te,często ledwo wysupłane pieniążki mogą być dla nich jedynym ratunkiem...przekonał się o tym Bazylek,gdy dostał wsparcie od innego psiaka,teraz też sam mógł pomóc...
Wolałabym by pieniążki,które może nadbędą(i oby tak było!) mogły być wykorzystane właśnie przez psiaka,który nie ma wsparcia innego niż dogomania...co chcę powiedzieć w tym przydługim wywodzie?
[B]Ano to,że wolałabym wpłacać pieniądze na prywatne konto,bo wiem,że w razie czego odzyskam te pieniądze dla dogomaniackiego psiaka...psiaka,który w nas będzie miał jedyny ratunek![/B]

I jeszcze jedna uwaga odnośnie wpłat.
Wiem,że jamor,to człowiek,który poradzi sobie z psiakiem i jak trzeba z finansami,ale...może lepiej uwolnić go od tego ostatniego obowiązku...notowania pojedynczych wpłat,zdawania sprawozdania ze stanu finansów...Bardziej jasne byłoby,przesyłanie mu odpowiedniej kwoty w umówionym czasie,opłacanie kosztów wykazanych przez niego.

Jeśli będziecie widziały sens zbierania na prywatne dogomaniackie konto pieniędzy dla Atosa...znajdzie się takie.

Powyższe dywagacje,to tylko wyraz moich przemyśleń.
[B]Wszystko jednak zależy od Waszej decyzji.Podejmijmy ją szybko i zacznijmy działać![/B]Hotel jest,pieniądze są...teraz tylko załatwić transport i zawieźć Atosa do jamora!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']Ależ ja się cieszę!!! :multi::multi: w którym on jest schronie??[/quote]

W Zamościu !

[quote name='funia']więc bardzo prosze o udostepnienie konta i działamy .kupuje psa ze schronu i kołujemy transport;)[/quote]

No,to nie ma co czekać i dywagować!
Cioteczki,czy któraś przejmie na siebie finanse Atosa?...moze podrzucicie pomysł .która cioteczka moze prowadzić finanse chłopaka?
Konto jutro ostatecznie ustalimy i porozsyłamy!

A Ty funiu...przygotowuj już zabranie go ze schronu i zaczynajmy kołować transport!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']

No,to nie ma co czekać i dywagować!
[B]Cioteczki,czy któraś przejmie na siebie finanse Atosa?...moze podrzucicie pomysł .która cioteczka moze prowadzić finanse chłopaka?
Konto jutro ostatecznie ustalimy i porozsyłamy![/B]

A Ty funiu...przygotowuj już zabranie go ze schronu i zaczynajmy kołować transport![/quote]

Leylu...nie przepraszaj...wiadomo,ze może wziąść tylko ten kto...moze:lol:

Kto może?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]To zabieram się do roboty.


[B][U]
Deklaracje stałe:[/U]
Funia 10 zł
Leyla 50 zł
Zuzlikowa 10 zł
Agata51 20 zł
baldek2 50 zł
li1 10 zł
---------------------------
[SIZE=3]150 zł

[/SIZE] syn baldek 2 brakująca kwota przez lipiec,sierpień,wrzesień
---------------------------------------------------------------


[U]Deklaracje jednorazowe:
[/U]350 zł z konta Bazyla
50 zł Lu Gosiak z bazarku Juranda
---------------------------------------------------------------

Deklarację składała też Pani Sisi.
Tylko nie wiem na jaką kwotę i czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa?

Jeśli o kimś lub o czymś zapomniałam lub coś przeoczyłam proszę o uwagi.


[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222'][CENTER]To zabieram się do roboty.


[B][U]
Deklaracje stałe:[/U]
Funia 10 zł
Leyla 50 zł
Zuzlikowa 10 zł
Agata51 20 zł
baldek2 50 zł
li1 10 zł
syn baldek 2 brakująca kwota przez lipiec,sierpień,wrzesień
---------------------------------------------------------------


[U]Deklaracje jednorazowe:
[/U]350 zł z konta Bazyla
50 zł Lu Gosiak z bazarku Juranda
---------------------------------------------------------------

Deklarację składała też Pani Sisi.
Tylko nie wiem na jaką kwotę i czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa?

Jeśli o kimś lub o czymś zapomniałam lub coś przeoczyłam proszę o uwagi.


[/B][/CENTER]
[/quote]

Brawo magda...kocham dwójki,a tu ich aż trzy!:loveu:

Wysyłaj dziewczyno szybciutko konto do zainteresowanych/zdeklarowanych!:lol:

funiu...transport...jakieś pomysły...propozycje?
A może nie tylko funię poprosimy o szukanie transportu?
[B]Potrzebujemy transport dla Atosa na trasie Zamość-Warka kolo Warszawy(50km przed Warszawą)![/B]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam, znalazłam ten wątek na stronie hotelu u jamora.
Ja jestem z Radomia, nie bardzo mam jak pomóc w transporcie:cool1:
Nie przeczytałam całego wątku:oops:, ale mam pytanie (chyba dość istotne), czy ten psiak w ogóle wejdzie do samochodu ? i jak może się w nim zachowywać ?

A co do hotelu u jamora, to też dodam swoje spostrzeżenia.
Sama zawiozłam do niego psa, wystraszonego, nieufnego, takiego który mówił "tylko nie zrób mi nic złego"...a po trzech dniach jamor opisuje zupełnie innego psa..kontaktowego, szczekającego:crazyeye:, lubiącego ludzi...
Nie wiem co ten gość robi z tymi psami, ale na pewno je zmienia na lepsze modele:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...