Jump to content
Dogomania

Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.


Neigh

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiec tak pojechałam do pobliskiej wsi po jakieś pierogi - tu mają produkję garmażerki i pyyyycha. A mam wszak p.malarza. Wczoraj dostał 3,5 parówki, bo tyle miałam ( ja nie jadam miecha, ale w coś muszę Tygryniowi lekarstwa wpychać, nie?) No i tyle było. Dziś chciałam mu wynagrodzić. Garmażerka zamknięta - za to ściągnęłam z drogi ( podpisaną, bo im ostatnio groziłam strażą wiejską?) sukę w typie dobermana z cieczką z drogi, potem zdjęłam kaganiec a'la pitbullowi, który sie za nią uganiał. Wali mnie czy ma właściciela...a jak nie ma???? To co w kagańcu zdechnie.Kaganiec powiesiłam elegancko na płocie.

Następnie nakarmiłam Kurdupla ( na poligonie akurat strzelali, żeby was pokręciło). Potem podjechał autobus, Kurdupel za nim popędził jak szalony. Zapewne z auta wyrzucony.

Kuźwa...........wytruć tak z 70 procent ludzkosci......będzie wiecej miejsca dla psów...



Szczeniaki - ech.......mogą być niewyrośnięte z niedożywienia. Na zdjęciach nie widać, ale to też szkieletory. Dwa na bank chłopaki, p. Jola wczoraj mi mówiła, ze 3 tyż. Ja nie wiem.

Istnieje też wersja, że kryjący pies był mikrusem. I to moze dlatego. Dużo większe ponoć nie będą.....
A ja wczoraj nie mogłam zrozumieć, czemu ci ludzie gadali, ze szczeniaków było 10, tylko ludzie z litości pozabierali. NIe mogłam skumać.....kiedy pozabierali, skoro wczoraj gościa zamknęli.......
Nooo trochę czasu mieli.

Z tego co się dowiedziałam szczeniaki mają biegunkę, zostały też zaszczepiony anty wirus ( co mnie mocno zdumiało). Moi weci dzieci w tym stanie by za żadne skarby nie zaszczepili. Ja gdybym je miała pod opieką też.....Ale może się nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Antywirus? to znaczy szczepionkę? :crazyeye: na pewno nie! nie mozna! moze surowicę?[/quote]


Słuchaj......ja to wiem od p. Joli która gadała z wetem ( !) u którego psy zostały zahotelowane. Powiedziano mi, ze zostały zaszczepiony przeciw wirusowym........zatkało mnie. Ale moze coś źle poszło na łaczach. No bo chyba żaden wet przy zdrowych zmysłach by psów nie zaszczepił, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_mi0076']chociaż w ten sposób mogę pomóc...[/quote]


Mała_mi a skąd jesteś i kiedy możesz zabrać sunię na tymczas?

A tak swoją drogą to jak one mają pół roku to nie dziwne, że sunia ani mleka ani sutków powyciąganych nie miała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']zamkniete od dwóch dni psy to juz chyba podstawa do interwencji, do wkroczenia nawet za pomoca slusarza: tak czy nie? bo nie jestem pewna - pamiętam taką akcję gdzieś kiedyś..[/quote]


Jak jestes wpisana w KRS organizacji i masz nakaz prokuratorski............

Link to comment
Share on other sites

Trochę tu niedomówień i nieco ,,przekłamań" więc tylko celem sprostowania chciałam napisać słów kilka.Pozostałe psy są w innym mieszkaniu pod ,,opieką" ludzi chorych i umysłowo i fizycznie.Te zabrane psy z tego wątku te ż są ich tyle że były przeniesioone do mieszkania kolegi właściciela.Jak długo tam przebywały nie wiem,ale sąsiedzi mówią że szczeniaki mają dwa miesiące.Co do tych pozostałych psów,wodę i nędzne co nieco to może dostają,wyglądają napewno tak jak i te,ci ludzie sami są niedożywieni ,starcza im a przynajmniej mężczyżnie na alkohol.Kobieta jest ponoć w stanie agonalnym....czyli psiaki nie mja zawesoło.Ja ludzi nie znam osobiście,mieszkam tu od jakiegoś czasu,nawet nie wiedziałam że ta sunia mieszka dwa bloki ode mnie...spotkałam ją na swej drodze przypadkowo,jako swój obowiązek -uważałam jej pomóc na tyle ile mogłam,dałam jeść,pić i wykonałam parę telefonów.....resztę historii już znacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidzia']Trochę tu niedomówień i nieco ,,przekłamań" więc tylko celem sprostowania chciałam napisać słów kilka.Pozostałe psy są w innym mieszkaniu pod ,,opieką" ludzi chorych i umysłowo i fizycznie.Te zabrane psy z tego wątku te ż są ich tyle że były przeniesioone do mieszkania kolegi właściciela.Jak długo tam przebywały nie wiem,ale sąsiedzi mówią że szczeniaki mają dwa miesiące.Co do tych pozostałych psów,wodę i nędzne co nieco to może dostają,wyglądają napewno tak jak i te,ci ludzie sami są niedożywieni ,starcza im a przynajmniej mężczyżnie na alkohol.Kobieta jest ponoć w stanie agonalnym....czyli psiaki nie mja zawesoło.Ja ludzi nie znam osobiście,mieszkam tu od jakiegoś czasu,nawet nie wiedziałam że ta sunia mieszka dwa bloki ode mnie...spotkałam ją na swej drodze przypadkowo,jako swój obowiązek -uważałam jej pomóc na tyle ile mogłam,dałam jeść,pić i wykonałam parę telefonów.....resztę historii już znacie.[/quote]

Lidzia.. :)
To od jej telefonu się wszystko zaczęło..
a potem to już ja zwaliłam problem na głowę Neigh.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Jak jestes wpisana w KRS organizacji i masz nakaz prokuratorski............[/quote]


A potem się dziwią, że mnie szlag na różnych szkoleniach trafia - jak przychodzi jakiś pan co mówi "panstwo musza działać w literze prawa".....

Nooo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...