Jump to content
Dogomania

Mix jamnika, Frania, MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Tak jak Cyklopek wypięknieje :lol: zaraz wysyłam zaproszenia na wątek.[/quote]


Dziękuję za zaproszenie;)

Chciałabym jakoś pomóc, ale właśnie szóste nieszczęście psie przygarnęłam - tymczasowo niby... :cool3: ale czarno to widzę, bo to staruszek Charlie... jest śliczny, podoba się ludziom, ale jak ułyszą:
ma 12 lat... już się nie podoba :-(

Jeśli jednak mogę się na coś przydać - proszę o "instrukcje", bo nowa tu jestem :evil_lol:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Mari23 witamy Cię serdecznie!
Sześć psów...jak sobie radzisz?
Ja za chiny ludowe nie mogę przekonać TZ-ta że drugi pies to nie kłopot...
Pracuję nad tym..
Może jak zda w końcu prawo jazdy...13.07 ma egzamin..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Dziękuję za zaproszenie;)

Chciałabym jakoś pomóc, ale właśnie szóste nieszczęście psie przygarnęłam - tymczasowo niby... :cool3: ale czarno to widzę, bo to staruszek Charlie... jest śliczny, podoba się ludziom, ale jak ułyszą:
ma 12 lat... już się nie podoba :-(

Jeśli jednak mogę się na coś przydać - proszę o "instrukcje", bo nowa tu jestem :evil_lol:

Pozdrawiam![/quote]

Witamy :lol: Frania już bezpieczna :) zapraszam na wątek Kornelii również:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/kornelia-juz-ponad-rok-w-schronie-dt-ds-potrzebny-na-cito-zbieramy-na-hotel-139587/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Dzięki Laro!

A co tam u Franki słychać?
Czekamy na zdjęcia.
Na jej Allegro jest ciągle jeden obserwujący...może jak już sobie poobserwuje, to napisze albo zadzwoni?[/quote]

ooo.... oby oby, to ja trzymam mocno kciuki :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hejoł;) ta cisza to przez to że dziś cały dzień z Franeczką nad wodą byłyśmy. Frania wygląda i czuje się coraz lepiej tak jak by weselej i ośmieliła się bardzo a dziś nad jeziorkiem jak pięknie pływała -uwielbia wodę, szczególnie w taki gorąc jak dziś. A właśńie z tym posikiwaniem to coraz rzadziej więc to pewnie nic takiego. Franka cały czas chce być na dworze więc z mamą rozłożyłyśmy jej namiot i nalałyśmy wody to takiego małego baseniku żeby jej gorąco niebyło. Z Pati się już całkowicie tolerują, zdjęć niestety nie mam jak zrobić bo aparatu nieposiadam. Chyba że telefonem i komuś sms wyśle, co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A co powiedział wet?
I czy jej nie trzeba zaszczepić na wirusówki?[/quote]

Właśnie, dołączam się do pytań.

Fajnie, że dziś spędziłyście czas na łonie natury :loveu: Frania jest pewnie przeszczęśliwa, bo siedziała kilka miesięcy w boksie. Ale musi być wesoła :loveu:

Chciałabym ją zobaczyć jak pływa :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ma być u Frani fryzjer z tego co mi wiadomo...
Czekamy na relacje...
I zdjęcia!
Może byś mogła Wiewiórko umówić się z kimś z Dogo z Sosnowca, kto ma aparat i mógłby przyjechać do Ciebie i zrobić Frani sesję zdjęciową?
Potrzebne bylyby bardzo jakieś piękne zdjęcia!
Wiesz jakie to ważne w ogloszeniach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Dzisiaj ma być u Frani fryzjer z tego co mi wiadomo...
Czekamy na relacje...
I zdjęcia!
Może byś mogła Wiewiórko umówić się z kimś z Dogo z Sosnowca, kto ma aparat i mógłby przyjechać do Ciebie i zrobić Frani sesję zdjęciową?
Potrzebne bylyby bardzo jakieś piękne zdjęcia!
Wiesz jakie to ważne w ogloszeniach![/quote]

Dokładnie, do ogłoszeń bardzo się przyda. Może poprosić jakąś ciotkę z Sosnowca o sesję dla Frani? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Już jesteśmy po fryzjerze ;d Frania wygląda świetnie a ogonek ma jak lew ;) na tą sesje można by się umówić, znaczy ja jestem chętna tylko czy ktoś teraz jest wolny?[/quote]

Jaszo, poszukasz kogoś? :oops: ja też już poszukam :) szkoda, że wyjeżdżam to był podjechała i poznała Franię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...