Jump to content
Dogomania

Mix jamnika, Frania, MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][B]Allegro Frani:[/B][/U]

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=688332203"]Jamnik szorstkowłosy mix, pies, psy, pokochaj ją (688332203) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Jakby coś trzeba zmienić, dopisać to piszcie :)

Do zapłacenia za allegro: 20,60zł-pójdzie z naszej katowickiej skarpety? :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze, Frania z dnia na dzień podbija serce moje i mojej mamy i siostrzyczki którą Frania uwielbia:loveu: Moja mama już robi panikę i cały czas pyta się mnie czy nie zdecydujemy się wsiąść Franusie na stałe, ale warunek jest taki że jak Frania zostanie to już piesków na DT brać bym nie mogła, a one tego potrzebują, teraz przy Frani siedzi moja siostra i daje jej psie ciasteczka, (chciała jej dawać czekolade, ale już wie że nie wolno) Z całego osiedla Frania najbardziej zaprzyjaźniła się z Alanem ( chartem afgańskim sąsiadki) i Tofikiem (beaglem) Jak mi jej będzie strasznie brakować jak domek znajdzie:placz: problemów z nią nie ma żadnych a zato tyle radości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Wszystko dobrze, Frania z dnia na dzień podbija serce moje i mojej mamy i siostrzyczki którą Frania uwielbia:loveu: Moja mama już robi panikę i cały czas pyta się mnie czy nie zdecydujemy się wsiąść Franusie na stałe, ale warunek jest taki że jak Frania zostanie to już piesków na DT brać bym nie mogła, a one tego potrzebują, teraz przy Frani siedzi moja siostra i daje jej psie ciasteczka, (chciała jej dawać czekolade, ale już wie że nie wolno) Z całego osiedla Frania najbardziej zaprzyjaźniła się z Alanem ( chartem afgańskim sąsiadki) i Tofikiem (beaglem) Jak mi jej będzie strasznie brakować jak domek znajdzie:placz: problemów z nią nie ma żadnych a zato tyle radości.[/quote]

;) Franusia :D piękna psinko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...