Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Angel']przepraszam wszystkich ze tak mało sie udzielam w sprawach dwupaku. Nie chce żebyście pomyśleli że mam juz je gdzies i ich los mnie nie interesuje. Mam poprostu ciężki okres.. [B]i ledwo wiąze swoje sprawy[/B]..[/QUOTE]
Wiemy, Angel, jak zycie potrafi byc wymagające i ile spraw potrafi się skoncentrować. [I]Powiąż [/I]te wszystkie swoje sprawy.Dasz radę, bo jestes dzielna.
Już prawie wakacje..:multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]To ja. Wasza Meggi - czekam na odwiedziny na wątku i na dom,..... który na mnie tak długo czeka[/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#0000cd]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1261/8f506d5462c53c86.jpg[/IMG][/COLOR][/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']jeju jaka ona cuudna!!! :)[/QUOTE]
Cuuudna Meggi czeka na przednocne odwiedziny. A może juz w psim pokoju u cioteczki Uli psiaki śpią? Kiedy[I] kładziesz do snu [/I]swoich podopiecznych?
Z kim teraz Meggi dzieli łoże?

Edited by danka4u1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Cuuudna Meggi czeka na przednocne odwiedziny. A może juz w psim pokoju u cioteczki Uli psiaki śpią? Kiedy[I] kładziesz do snu [/I]swoich podopiecznych?
Z kim teraz Meggi dzieli łoże?[/QUOTE]


OOOO psi pokój dawno śpi, ostatni spacer jest około 21. Megan bardziej kumpluje się z Horką ale szału nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']OOOO psi pokój dawno śpi, ostatni spacer jest około 21. Megan bardziej kumpluje się z Horką ale szału nie ma.[/QUOTE]
To dobrze, bo nie chcemy mieć powtórki z ..kolejnego dwupaku :evil_lol: Nie wiadomo, jak Peggi zaaklimatyzowała się na nowym miejscu- mam nadzieję, ze bez problemów wiekszych- a teraz kolej na 1/2 pozostałego dwupaku :shake:
Huk roboty przed nami.
Ula, dałoby radę zrobic zdjęcia Meggi w wolniejszej chwili? Czas na ogłoszenia naszej ślicznotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Wiemy, Angel, jak zycie potrafi byc wymagające i ile spraw potrafi się skoncentrować.
[I]Powiąż [/I]te wszystkie swoje sprawy.Dasz radę, bo jestes dzielna.
Już prawie wakacje..:multi:[/QUOTE]

[quote name='margaret']odwiedzam Megulca

Angel - nic u nas nie zaniedbujesz, załatwiaj swoje sprawy, to ważne i ok, siły życzę :)[/QUOTE]

dziękuje za wyrozumialosc.

[quote name='Olena84']Są nowe wpłaty:
Angel - 84zł
Dara9 - 104zł

Dziękujemy!!![/QUOTE]

dziękuje za info :)

Link to comment
Share on other sites

Co za cisza na tym watku,ojej
Nic nie rozumiem,zwasze bylo dziendobrowanie,pozegnywanie wirtualne przed nocom prze kilka lat ,bylo ach i och ,a teraz juz kilka dni cisza.To jest bardzo podejrzane.
czy cos sie psom stalo,czy sa chore,czy uciekly,czy oddano,czy mialy wypadek?Musze odstukac.
Co was tak wymiotlo?To nic dobrego nie wrozy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ulka12-margaret obiecala kilka dni temu ,ze wykona wizyty u peggy ,a tu cisza[/QUOTE]

no to ja mam chyba zaćmę na umyśle bo nie pamietam bym obiecywała na dniach wizytę poadopcyjną u Peggi, raczej pisałam, że jak się Peggi oswoi a na to trochę czasu musi minąć, więc prostuję, a w związku z moim rychłym wyjazdem na pewno nie prędzej niż przełom lipca i sierpnia, i też nie obiecuję, żeby nie było niejasności, ale gdyby ktoś inny chciał się przejechać na takową wizytę wcześniej lub później to podam adres i kontakt do państwa

za to mam osobę chętną do adopcji Megan i w związku z tym poszukuję osoby do wizyty przedadopcyjnej w okolicach Lublińca - Ula przypominam się o kontakty, o których wspomniałaś przez tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']za to mam osobę chętną do adopcji Megan i w związku z tym poszukuję osoby do wizyty przedadopcyjnej w okolicach Lublińca - Ula przypominam się o kontakty, o których wspomniałaś przez tel.[/QUOTE]

Zadzwonił ktoś? Opowiadaj! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']za to mam osobę chętną do adopcji Megan i w związku z tym poszukuję osoby do wizyty przedadopcyjnej w okolicach Lublińca - Ula przypominam się o kontakty, o których wspomniałaś przez tel.[/QUOTE]
Osoba chętna do adopcji Meggi? Skąd bierzesz margaret takie osoby? Zdradzisz nam tę tajemnicę? Kto to? Same znaki zapytania...

[quote name='malawaszka'] :D a Ula dzisiaj biedna więc pewnie zapomniała[/QUOTE]
Dlaczego Ula biedna??? Co się stało? Znowu znaki zapytania...

Link to comment
Share on other sites

dzięki malawaszka, Ula już też przysłała i mam od ciebie, więc działam,

oczywiście Bejotka dzięki twoim ogłoszeniom jest telefon - pani wzruszona Megan :)

jestem na razie po 1 rozmowie telefonicznej, pani jest zdecydowana na adopcje Megan a rozmowę zaczęła od pytania - 1szy raz mi sie zdarzyło - czy Megan jest sterylizowana - pani ma samca bokserka 9-letniego i suczka musi być po sterylce, mieszka w domu z ogrodzonym ogrodem, ma jeszcze 2 koty adoptowane z fundacji więc rozumie procedury adopcyjne, miała wyżła (może tym mnie ujęła najbardziej :evil_lol: ) adoptowała go bardzo chorego -trzustka - któremu dawali pół roku zycia, był u niej przez 6 lat chyba, o dzieciach nie słyszałam, mąż pracuje za granicą, pani brzmiała bardzo rozsądnie, bardzo tez i sympatycznie muszę przyznać; psy mieszkają w domu, spacery poza ogród na smyczy, pani na miejscu - to tak z deklaracji; jedyne co- to pani poprosiła wprost o pomoc w dowiezieniu Megan gdyby decyzja była na tak, bo sama jest niemobilna,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...