Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Ja też jestem. Cały dzień myślami, a teraz przed monitorem. Trzymam za pomyślność Peggi -żeby odnalazła się w nowych warunkach, z nowymi ludźmi, żeby była szczęśliwa u siebie.
Nie będę pisać, że juz tęsknię wirtualnie za [B]M&P u Uli :shake: [/B]bo mnie zrugacie za nadopiekuńczość wortualną, ale tak jest..
Niech tylko Peggi bedzie szczęśliwa u siebie w swoim domu. To najważniejsze.
Pewnie już nigdy nie poznam jej w realu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']właśnie dostałam maila, że państwo maja juz przygotowane 2 pary szelek :)
i że w sobote wyruszają koło 7 rano, więc koło 10-11 jeśli droga będzie spokojna maja zamiar juz byc u Ciebie Ulka, i zadzwonią jak prosiłaś wczesniej,
i zacytuję jeszcze:[/QUOTE]
Z praktyki
psu daje sie szelki i obroze z DT czy schroniska w prezencie ,gdyz Dt dobrze psu dopasowal
Co sie radzi: ,najlepiej kupowac szelki czy obroze bedac w sklepie razem z psem,gdyz szelki czy obroza musi bardzo dobrze pasowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Z praktyki
[B]psu daje sie szelki i obroze [/B]z DT[B] czy schroniska[/B] w prezencie ,gdyz Dt dobrze psu dopasowal
Co sie radzi: ,najlepiej kupowac szelki czy obroze bedac w sklepie razem z psem,gdyz szelki czy obroza musi bardzo dobrze pasowac[/QUOTE]

jeszcze nigdy schronisko nie dało nam obroży w prezencie chyba że pies w obroży trafił do schronu

Link to comment
Share on other sites

Peggy już zaszczepiona i zaczipowana. Teraz powiedzcie mi czy jest ktoś chętny aby zgłosić numer czipa do dostępnych baz danych, a może niech juz to zrobią nowi właściciele?

Zapłaciłam 40 zł za czip i 20 zł za wściekliznę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Peggy już zaszczepiona i zaczipowana. Teraz powiedzcie mi czy jest ktoś chętny aby zgłosić numer czipa do dostępnych baz danych, a może niech juz to zrobią nowi właściciele?

Zapłaciłam 40 zł za czip i 20 zł za wściekliznę.[/QUOTE]

chwilę poczytałam o rejestracji czipów i widzę, że to jakaś wyższa szkoła jazdy z tym czipowaniem, może ktoś jest na bieżąco i bardziej ekspert w temacie?

i podobno do jednej z baz tylko wet może wpisać, a wpisał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']chwilę poczytałam o rejestracji czipów i widzę, że to jakaś wyższa szkoła jazdy z tym czipowaniem, może ktoś jest na bieżąco i bardziej ekspert w temacie?

i podobno do jednej z baz tylko wet może wpisać, a wpisał?[/QUOTE]
Dla mnie to też wyższa szkoła jazdy....

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści...oby wszystko było ok. Ja mojego Gucia (od półtorej roku u mnie) wypatrzyłam na Allegro i od razu się zakochałam- nie potrzebowałam go widzieć, a co do charakteru to miałam dokładny opis od fundacji, w której przebywał, więc taka wirtualna miłość też jest możliwa- tylko fajnie, jak od razu postawimy sobie, że skoro bierzemy pieska to na dobre i na złe...ja bez względu na to, co by się działo nie miałam zamiaru go nigdy oddawać, a niestety dużo ludzi tak na to nie patrzy...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wcinam z tym na wątek, ale może ktoś zna kogoś z Tych? Zaginął tam dzisiaj pies mix wilczura CEZAR- tu zamieściłam ogłoszenie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228297-Zagin%C4%85%C5%82-CEZAR-mix-wilczura-TYCHY-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98%21%21%21?p=19241723#post19241723"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228297-Zagin%C4%85%C5%82-CEZAR-mix-wilczura-TYCHY-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98%21%21%21?p=19241723#post19241723[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Przepraszam, że się wcinam z tym na wątek, ale może ktoś zna kogoś z Tych? Zaginął tam dzisiaj pies mix wilczura CEZAR- tu zamieściłam ogłoszenie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228297-Zaginął-CEZAR-mix-wilczura-TYCHY-POMÓŻCIE-PROSZĘ!!!?p=19241723#post19241723"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228297-Zaginął-CEZAR-mix-wilczura-TYCHY-POMÓŻCIE-PROSZĘ!!!?p=19241723#post19241723[/URL][/QUOTE]
Tu są Osoby z Tych(ów), które się niedawno logowały:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1339718717-5c808f1331c8f06503a3a6785c5fda5a07b9d3bc&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=tychy&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2012-05-25&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL]

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Tu są Osoby z Tych(ów), które się niedawno logowały:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1339718717-5c808f1331c8f06503a3a6785c5fda5a07b9d3bc&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=tychy&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2012-05-25&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL][/QUOTE]

Dzięki wielkie za te informacje- już rozesłałam zawiadomienia do tych osób- mam nadzieję, że coś to da, bo piesek nadal nie odnaleziony :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Czy już można zdjąć ogłoszenia Pegi, czy poczekać?
A potem ruszamy ostro z Meggi :) Zdjęcia nowe, ładne by się przydały...[/QUOTE]
Bejotka, jesteś niezastąpiona :loveu: Pamiętasz o Dwupaku-1/2 ..paku?? może poczekamy ze zdjęciem ogłoszeń Peggi..oby ostrożność była zbyteczna. Jutro podczas akcji przeprowadzki Peggi będę trzymać cały czas kciuki i będę z Wami myslami.
Oby maleńka odnalazła się na nowym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...