Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='PapryczkaChili']ja prześlę 10 zł - tylko jutro, bo dzisiaj już nie mam jak. na razie tylko tyle mogę :([/quote]

[quote name='Panca']zaznaczam watek
poczytam pozniej[/quote]

[quote name='Doda_']wyslalam pw do 27 osob.. wieczorkiem znowu zabiore sie za to!
bardzo bardzo dziekuje papryczko :loveu: panca tez dziekuje ze zajrzalas :loveu:[/quote]

[quote name='paros']Jestem, zaznaczam wątek, później przeczytam ale na pewno pomogę :lol:[/quote]


Dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki Dodo za zaproszenie. Ze stałych deklaracji mogę dać 10 zł. ( mam już 10 stałych deklaracji i wiecie : z pustego to i salomon nie naleje ). Myslę, że organizacyjnie dwutorowo zbierać deklaracje ( na razie bez wpłat ) i szukać DT lub hotelu. Wtedy jak będą już deklaracje lub ich znaczna część to i łatwiej dopiąć hotel. A tak czasami bywa, że są pieniądze zadeklarowanea nie ma hotelu albo odwrotnie. Dałabym jej DT, ale sama mam 2 sunie i 1 psa i sąsiedzi w bloku mogą nie zdzierżyć, tym bardziej że w sierpniu miałam na DT 4 sunię. Ale trzymam kciuki za Majunię - jest sliczna i widać że przymilna.

Link to comment
Share on other sites

JAK ZWYKLE CIOTEŃKI W POGOTOWIU, WITAM:loveu::loveu:

Psinka śliczna i z pewnością znajdzie domek. Ważne aby zdążyła doczekać się na te pomoc. Proponuję zbierać fundusze, na jej hotelik, dt płatny gdy nie znajdzie się bezpłatny do czasu znalezienia domku i równocześnie ogłaszanie gdzie się da dramatycznego apelu. W razie sukcesu z ds fundusz uzbierany przyda się na inną biedę. Dołaczę się skromnie do finansowania. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki jak coś proszę o kontakt na priva niestety wczoraj znalazłam 3 kicie 6tyg. na dworzu i teraz cały świat się kręci wokół domków dla maluszków musiałam je wziąć do domu wieczorem bo by zamarzły będę rzadziej na dogo ale jak coś mój numer telefonu 698660096 jakbym była potrzebna !!!! przepraszam za utrudnienia i zapraszam do galerii tam jest info o maluszkach i link do forum miau jakby ktoś miał ochote

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']jestem :-(
zaznaczyłam wątek jako "ważny" !!!!!!! tylko jest ich zbyt wiele -
dołoże sie 4.10[/quote]

[quote name='PapryczkaChili']ja prześlę 10 zł - tylko jutro, bo dzisiaj już nie mam jak. na razie tylko tyle mogę :([/quote]

[quote name='paros']Jestem, zaznaczam wątek, później przeczytam ale na pewno pomogę :lol:[/quote]


Dziewczyny ważne są regularne co miesięczne wpłaty, żeby sunia nie musiała wracać do Schroniska.Jeśli możecie,to zadeklarujcie co miesiąc choćby 2 zł,każda złotowka sie liczy.

[quote name='Bambino']dzięki Dodo za zaproszenie. Ze stałych deklaracji mogę dać 10 zł. ( mam już 10 stałych deklaracji i wiecie : z pustego to i salomon nie naleje ). Myslę, że organizacyjnie dwutorowo zbierać deklaracje ( na razie bez wpłat ) i szukać DT lub hotelu. Wtedy jak będą już deklaracje lub ich znaczna część to i łatwiej dopiąć hotel. A tak czasami bywa, że są pieniądze zadeklarowanea nie ma hotelu albo odwrotnie. Dałabym jej DT, ale sama mam 2 sunie i 1 psa i sąsiedzi w bloku mogą nie zdzierżyć, tym bardziej że w sierpniu miałam na DT 4 sunię. Ale trzymam kciuki za Majunię - jest sliczna i widać że przymilna.[/quote]

Dziękujemy

Ja powysyłałam 121 PW,marny odzew :(

Link to comment
Share on other sites

justynko - San_(jagodowa:) też daje na sunke 5,- tylko nie wiem czy to deklaracja stała. Musimy czekac na nia :)
ech.. a ja dostalam jeden pw od jednej dogomaniaczki, pisala zeby jej nie wysylac 'takie' informacje.. :roll: to bardzo przykre, sunia prosi o pomoc!!
Moze trzeba jeszcze dalej powysylac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']justynko - San_(jagodowa:) też daje na sunke 5,- tylko nie wiem czy to deklaracja stała. Musimy czekac na nia :)
ech.. a ja dostalam jeden pw od jednej dogomaniaczki, pisala zeby jej nie wysylac 'takie' informacje.. :roll: to bardzo przykre, sunia prosi o pomoc!!
Moze trzeba jeszcze dalej powysylac?[/quote]


Tak ktoś napisał z dogomanii? no prosze...

podaj mi jej nick na PW,chciałabym jej "podziękować" za jej wrażliwość na cierpienie zwierząt i zapytać co robi na dogo...To pewnie ta sama osoba,co kiedyś brysio albo bounty nie pamiętam wysyłali jej i to samo odpowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

justyna - wysłałam na pw
ja też się zastanawiam, co robi na dogo.. :roll:
echh... suńko nie przejmuj się, tyle cioteczek są przy tobie!
Myślalam o bazarkach, ale tu potrzebne są deklaracje.. a nie jednorazowe wpłaty.. Będe dalej wysyłac pw, możliwe ze jeszcze dzisiaj.
Justynko - na jakie literki jeszcze nie wysylalas?

Link to comment
Share on other sites

Witam, :loveu::loveu:

oferowalam konto, ale skoro macie to proszę o wysłanie czas działać. Nie ma czasu do stracenia. Nie chcemy aby było za póżno. Oferuję 10zl miesięcznie. Aby ułatwić początek, który jest zawsze najtrudniejszy posyłam od razu 50 zł, napewno nie będzie musiała tam spędzić 5 miesięcy bo ma ciotek w bród, i ogłoszenia się posypią. Ponadto mimo że mam 4 chore psiątka schroniskowe, postaram się o jeszcze jedno miejsce dt bezpłatny u mnie pod dobrą opiekę dla małego psiaka, bo tylko mały się zmieści, takiego który tam nie ma szans, przynajmniej do końca remontu lub do sukcesu w ogłoszeniach. Może jeszcze ktoś pomoże jakiejś niekłopotliwej maliżnie. Wielkie serce ma SYLA,:Rose: choć jej nie miałam szczęścia poznać . (Gliwice), jest takich sporo znacie się dobrze między sobą. Dobrze by było aby psinia była łatwa do adopcji, bo gdyby los się szybko do niej uśmiechnął, to zrobiła by miejsce drugiej. Proszę o numer konta i wybranie psinki. Pozdrawiam cioteńki i do akcji.

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam Suni wyróżnione allegro;)

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=759739386]MAJKA gryziona suczka PILNIE POTRZEBUJE DOMU (759739386) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Napisalam tez do jednych ludzi, ktorzy byli zainteresowani Owczarką z naszego schronu ale tamta znalazła dom. Wiem, ze Majka to niewiele ma z Owczarka ale moze się spodoba;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...