Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

INA------kto wie? Pisząc o Fafolu, to właśnie cały czas stoi mi w myśli Wikulka :D ,że to może też efekt "eksperymentów"...Tylko poco robiono Fafolowi tatuaż?--dla zmyłki? Ina, jestem bardzo skora nawiazać familijne stosunki :lol: :lol: Jak tam młody?

Link to comment
Share on other sites

Hej

No no, niezle -- co za ruch na tym topicu-- kiedy będe miała w końcu net w domu :x i bede nieprzesypiała nocy żeby moc trochę podyskutować..... A tak to tylko chyc tu chyc tam potem do roboty.... :evil:

bogula - fakt Wiki nie ma tatuaża . Przez tyle lat szukaliśmu jej meża :wink: i żaden jej nie pasował teraz taki przystojniaczek się pojawił 8)

za póżno....... 8)

Młody rośnie --waży 9 kg - trochę grzeczneje i z małego gremlina robi się

sama słodycz :lol:

Minio - witam ja też mam sedela od Elizy, braciszka Kory :P

Może pogadamy sobie na prv. Ja też chce go wystawiać .

Zdjęcia powinnam wstwaić w tym tygodniu----tylko że mój Vigo inaczej

wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że chcielibyście, aby sprawa zdjątek Kory umarła śmiercią naturalną, ale chciałabym dorzucić swoje 3 grosze, ponieważ nie było mnie od piątku i nie miałam okazji zabrać głosu w trakcie dyskusji.

Witam

Kto to jest BO ??

Jakie ma uprawnienia do oceny psa po zdjęciu na którym biegnie co sił w nogach z podwiniętym ogonem ???

Myślę żę musi być renomowanym sędzią....

A ja myślę, że nie, bo gdyby była renomowanym sędzią, nie pozwoliłaby sobie na takie uwagi.

Bo, nie do końca chodzi tylko o pozytywne opinie i kadzenie. Trzeba jednak znać umiar i wiedzieć, na ile można sobie pozwolić.

Twoja wypowiedź sprawia wrażenie, jakbyś po prostu chciała zrobić przykrość Muniowi. Można chwalić, można krytykować, po to jest forum, żyjemy w wolnym kraju. Jednakże żaden poważny znawca rasy, żaden szanujący się sędzia nie będzie oceniał kilkutygodniowego szczeniaka nie widząc go w realu, a jedynie na podstawie kilku zdjęć psiaka w ruchu, w bardzo dynamicznych, "uchwyconych w locie" pozycjach. Dlatego uważam Twoją wypowiedź za niestosowną. Myślę, że gdybyś wypowiadała się krytycznie na temat psa, którego widziałaś osobiście, którego miałaś okazję zobaczyć i ocenić pod kątem zgodności z wzorcem, a przede wszystkim, gdyby był już w wieku pozwalającym na ocenę - Twoja wypowiedź nie wzbudziłaby tylu kontrowersji.

Nie wiem, co wyrośnie z Kory - może championka, może zupełnie przeciętne suczydło, a może szpetota? Nie wiem, bo z tych zdjęć nic nie wynika. I cokolwiek będzie, w tej chwili tego nie widać. I głównie dlatego zostałaś tak surowo oceniona. Z Twoich postów zrozumiałam, że Tobie to i tak wisi, więc jeśli chodzi o mnie, to koniec tematu. Ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam wyrazić swoje zdanie.

Minio, pozdrawiam Ciebie i szczylka. :D

Link to comment
Share on other sites

Jesteście kobiety po prostu przemęczone cięzką przedświąteczną robotą. Tak myślę. O coż znów Ci Mokka chodzi? Chyba już wszysko zostało powiedziane. Poczytaj dokładnie wyżej. Nawet przeprosiłam w zasadzie Munia, któremu naprawde nie chciałam zrobić przykrości. NIE PODBA MI SIĘ TO NA ZDJĄĘCIU A JAKI JEST PIES NIE WIEM. I ma prawo. Zyjemy w kraju wolnym, ale jakby bardzo dziwnym. Nie wiedziałam, że znów szykują sie stosy i działa Święta Inkwizycja. A takie dobre serduszka macie, ale co nie z Wami, to zaszczuć i zniszczyć? Nieładnie panie, nieładnie. Jest mi również bardzo przykro.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że chcielibyście, aby sprawa zdjątek Kory umarła śmiercią naturalną, ale chciałabym dorzucić swoje 3 grosze, ponieważ nie było mnie od piątku i nie miałam okazji zabrać głosu w trakcie dyskusji.

Ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam wyrazić swoje zdanie.

Minio, pozdrawiam Ciebie i szczylka. :D

No i prosił Cię ktoś o wypowiedź. Nie. Podobnie jak mnie. To po co??

Nie jestem sędzią i co z tego?? To chyba lepiej??

Link to comment
Share on other sites

Nitencja,aaa, zawsze mi się podobały.

zawsze miałem psy z brodami :)

Najpierw Foxa, potem sznaucera miniaturkę czarnego, next sznaucer czarny olbrzym, next sznaucer mini czarno-srebrny i jeszcze jest(była fotka) no i teraz zdecydowałem się na erdela.

Bardzo mi się podobały już jak miałem foxa i strzygła mi go miła pani z ul.Kozietulskiego (wiadomo kto )a tam było ich zawsze kilka.

Teraz kończę budowę domu pod warszawą i mogę mieć większego psa.

Sumując: łącząc wszystkie fakty nie było innego wyjścia ;)

Link to comment
Share on other sites

Nitencja - e tam. Ja akurat pół życia spędziłem z dioksynami (produktami spalania poli, chloro i bi fenyli).

Tak ja ni bojeme Twoiho odhrażana.

Poza tym trzymam dietę i nie jem tego, czego najpierw na Pani Borowej nie wypróbuję.

Asiora zacznę focić jak tylko znajdę pomarańczowe tło. Bo jeszcze parę dni i wreszcie będzie można odkryć prawdę, że prawdziwe łelsze, to tylko te co pochodzą z Ukrainy.

A tera serio: co wiesz o Jaggerze? Albo może wiesz czy była tylko jedna hodowla vd Bismarckquelle?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...