Jump to content
Dogomania

Wojtek

Members
 • Content Count

  1295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Wojtek

 • Rank
  Banned

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Converted

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='zachraniarka']...Cały czas czekam na jakieś uściślenia...[/quote] Że niby trzeba Cię uścicskac, czy co? :diabloti:
 2. Hey! U nas piekna pogoda. Zaliczylismy tradycyjne szaleństwo na ranczo w okolicznościach priekrasnej prirody. Oczeń Was wsjech pazdrawlajem - w wolnym tłumaczeniu: "idę teraz na gorącą pomidorówke z wkładką... :evil_lol: " [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6300/dsc04270te3.jpg[/IMG][/URL] :megagrin:
 3. [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7487/zaprz281gaq8.jpg[/IMG] Dwie gniade w jednym dyszlu...:evil_lol: Jeszcze sztuka, a byłaby trojka... :razz: [B]zachra[/B], nic sie nie przejmuj, pewnie masz uczulenie na psią sierśc... :diabloti: :evil_lol:
 4. [quote name='Aluzja']Wojtek Ty buntownicza BRATNIA Duszo:-)) w sumie racja ...moze tam sie skupic??[/quote] No pewnie! Zrobimy admina w ... terriera... :megagrin:
 5. Hej ludzie, nie piszmy tu, tylko na nowych airedalchach w starym miejscu. Co Wy na to? :diabloti:
 6. [quote name='Aluzja']no to piszmy tutaj....[/quote] Genialnie proste. Ja juz zapominam o tamtym temacie... :evil_lol:
 7. Ale wiecie co? Ten nowy podział beznadziejny jest. Aż sie pisac nie chce...
 8. [quote name='fjolka']to ty moze je opatentuj poki nie jest za pozno :evil_lol::cool3:[/quote] Cóż one są wojtkowe, tylko dlatego, że przepis na nie (podobno chiński) to ja wkleiłem. ;)
 9. [quote name='fjolka'][B]wojtek [/B]twoje placuszki podbijaja juz bawarie,a przynajmniej kilka niemieckich domow;)[/quote] Wiedziałem, że są wyjątkowe, ale żeby taką karierę ... :lol: Polska, Ameryka, Germania... [B]Reiders[/B], a może czas na Białoruś... :evil_lol:
 10. [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/6833/321awaeditedoe1.jpg[/IMG] Ale fajnie macie na spacerach! Gdyby nie brak basiora, rzekłbym, że to wataha...:lol: Ruda ślicza... :loveu:
 11. [B]Niedźwiedzico[/B], foty jak zawsze... :loveu: [quote name='Aluzja']zachraniarka:-))) a moze powinniscie sie zamienic rolami?Ludwis Tobie rzuca a Ty pieknie aportujesz :-))))Statystycznie wyjdzie tak samo:-))[/quote] :lol: :diabloti: :evil_lol:
 12. [B]zachra[/B], pod światło tak. Pod okno, nie! Zapamiętasz? :evil_lol:
 13. [quote name='borsaf']Słyszałam, że piesy słyszą i reagują na pierwszą sylabę imienia najbardziej. Moze więc to Dzia... zostawic i może Dziabak go np. przechrzcić? [/quote] Ooooo, to jak Fuga i Fu... :razz: [B]Aluzjo[/B], szlachetna kobieta jesteś. :grins: Gdyby co było trzeba, wal jak w dym. A zdjęc doczekac sie nie możemy...
 14. [quote name='Kardusia'][B]Magicnesca, Nitencja, Bos, Zadziorny [/B]- ale mieliście superowe spotkanko w szkockiej atmosferze ...:loveu::multi:[/quote] [B]Bos[/B], wystąpiłeś w swoich zielonych rajtkach czy wskoczyłeś w szkocką kieckę? :evil_lol: ;)
 15. [quote name='Kardusia'][B]Wojtek[/B] - sehr gut :loveu:.[/quote] Ja, naturlich... ;)
×
×
 • Create New...