Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety fotek w formie elektroniznej nie mam, a byłem zbyt zajęty szkołą żeby jeździć z nim na wystawy. Był chyba ładny bo na początku pojechałem z nim dwa razy w klasie szczeniąt i miał pierwszą lokatę :oops:

Jak coś zeskanuje to puszcze w eter.

Wabił się DIEGO

Niestety miał nowotwór kości i zaatakowany kręgosłup więc...

...odszedł do krainy wiecznych łowów...

Link to comment
Share on other sites

Biedny. Ale jak Ci sie uda to poskanuj jakies fotki, no i pogrzeb w papierach - moze znajdziesz jego rodzicow i napisz koniecznie kiedy to było. Dawniej sciaganie psa z Niemiec nie było za częste, wiec chcemy sie dowiedziec więcej. Piszę chcemy , bo inni pewnie też 8)

Link to comment
Share on other sites

Fuka - welshe w łatki im się zaczęły rodzić. Taż pisałem, że Jagger miał krawatkę. A inne może całkiem jak westiki były? :D :D

Jak popatrzysz na moje szczyle to każdy coś z foxa ma. Nitencja - pisała kiedyś, że to dowód na uszlachetnianie łelszy foxami.

Ja zaś, po dokładnym obglądzie kennela vd Bismarckquelle, zauważyłem trochę rozciągniętych oczek w siatce ogrodzeniowej.

Link to comment
Share on other sites

jborowy, tak naprawde to jest dosc powszechnie sie mowi, że foxami poprawiano welshe i lakelandy. Airedalom tez dolewano rożne rasy. Ciekawam tylko czy foxom tez cos dodano, wiem tylko o mieszniu szorstkich z gładkimi. A szkotom podobno poprawiano ruch i skarcano je westami....

Link to comment
Share on other sites

Jborowy - wiesz czasmi jak sie patrzy na przedstawicieli niektorych ras - to domniemanie samo przychodzi do głowy.... ale o dolewaniu foxow do at nie słyszałam. Ale moge spróbować - mam pięknego foksiego reproduktora w domu i miałby co poprawiac u mojej at :evilbat:

I wreszcie miałoby sens gadanie o białych at u mnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

A dla Kawy Diuk byłby jeszcze lepszy i miałby wiecej do poprawiania.....

Tylko kolor nie wiem jaki by wyszedł :lol: Bo z at to sprawa łatwa - czarny podpalany dominuje :P

Ale z Kawa, to jest myśl - skoro Anglicy twierdzą, że ona ma w sobie już czarne sznaucery to jeszcze tylko foxa jej brakuje :wink:

A cieczka tuz tuż :silly:

Link to comment
Share on other sites

jborowy - to jest oczywiście nielegalne i to wszędzie. Jak komus się udowodni - to papapapa, stąd dodałam powyżej, że moje niewinne bajdurzenie może zaowocować koniecznościa badania DNA u każdego mojego szczeniaka...... 0X

Link to comment
Share on other sites

Witam

Minio - dzięki za prw :wink:

Wiecie co specjalnie dla Was zrobiałm wczoraj sesje zdjęciową mojego szczyla.

Ale czy coś z tego wyjdze? :evilbat: za każdym razem gdy sięgałam po aparat Vigo przybiega do mnie i rzuca się na obiektyw -----jak na twardziela wypada nie lubi pozowania robienia, zdjęć i takich tam :wink:

Muszę mu robić ukradkiem albo gdy jest zmęczony 8)

Wczoraj po udanych "moim zdaniem :wink: " kilku fotkach---- rozrabiaka

nagle podbiegł do mnie i niepostrzeżenie wyrwał mi aparat z ręki( nie spodziewałam się tego), trzymając za sznurek i wlokąc go po podłodze pognał z nim na drugi koniec domu- i zatopił go w swojej misce z wodą :o

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po udanych "moim zdaniem :wink: " kilku fotkach---- rozrabiaka

nagle podbiegł do mnie i niepostrzeżenie wyrwał mi aparat z ręki( nie spodziewałam się tego), trzymając za sznurek i wlokąc go po podłodze pognał z nim na drugi koniec domu- i zatopił go w swojej misce z wodą :o

Widocznie uważał, że zdjęcia wyszły kiepskie i chciał je zniszczyć zanim Ty wstawisz na dogomanię :wink: . Mądry szczeniak!
Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, ale czy tę Galerię ktoś moderuje :evilbat:

Dawno nie zaglądałam do mojej ulubionej terierkowej galerii, zaglądam... a tu gadania na kilkanaście stron i jakieś jedno zdjęcie w tym wszystkim :evilbat:

Stanowczo domagam się wielu, wielu terierowych zdjęć!!! Pamiętajcie, że niektórzy nie mają w domu teriera i tylko tu mogą się nimi nacieszyć :roll:

INA, ja już tracę cierpliwość, Twój maluch prędzej będzie pełnoletni niż my się doczekamy jego zdjęć :x

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...