Jump to content
Dogomania

zadziorny

Members
 • Content Count

  5,536
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About zadziorny

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://welshterrier.w.pw

Converted

 • Location
  Rybnik
 1. witam z terierkowa :)

 2. zadziorny

  Teriery walijskie w potrzebie

  Bardzo mi przykro :( [']['][']
 3. Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
 4. [quote name='hanik']Mój drugi pies to chyba będzie sunia. Chyba z sunią jednak się fajniej pracuje pod kątem sportu. Są spokojniejsze, nie mają tych głupawych popędów.[/quote] Za wyjątkiem czasu cieczki :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 5. zadziorny

  Wesolych Swiat

  [B]Fritz[/B], nie taki on biedny :roll:. Widziałem go z nową panią [B]chiarą[/B] i stwierdzam, że ma jak u Pana Boga za piecem :cool3: :loveu: :multi:
 6. [B]Czapla[/B] wstawia foty :multi: :crazyeye:. Normalnie szok :shake: :loveu: :cool2:
 7. zadziorny

  Jak długo trwa u welshy cieczka

  Dokładnie :cool3:. U moich pasqd to jest co 8-9 miesięcy :eviltong:
 8. zadziorny

  Terier walijski

  BTW braciszek z Trudzią jak dwie krople wody :loveu: :cool3: :cool2:
 9. zadziorny

  Terier walijski

  [B]Kliwia[/B] tylko cztery miesiące, ale za to po kilka godzin dziennie :roll: :cool3: ;)
 10. zadziorny

  Dzieło Pani zadziornej

  Jakieś cztery miesiące :roll: :cool1:
 11. zadziorny

  Problem: Żre nam dywany

  [quote name='dolika'] ale dobra wiadomość jest taka, że choć dziś znowu przełamała barykadę (ja nie wiem to jest chyba jakaś odmiana teriera skrzydlatego, ewentualnie krzyżówka z kangurem :mad:) to tylko grzecznie położyła się na kanapie i sobie spała :roll:[/quote] To Ty nie wiesz że ona ma to w genach :roll:. [B]Jborowy[/B] nieraz pisał jak to Evitka pokonuje dwumetrowy płot :evil_lol: :eviltong:. BTW moja Trudzia to był jedyny szczeniak w miocie, który potrafił zwiać z kojca o wysokości 60 cm w wieku 2 miesięcy :crazyeye:.
 12. zadziorny

  Terier walijski

  Witajcie :lol: Zapraszam na kawę :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: i jeszcze :morning: :morning: :morning: :morning:, a komu herbatkę :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:. Miłego dnia wszystkim :cool3:
 13. zadziorny

  Britka

  [quote name='czapla']Znowu jakas okropna baba szpeci ladnego psa:shake: :lol: ;)[/quote] No ciekawe kto to taki :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 14. zadziorny

  Mój welsh gubi mleczne zęby...

  [quote name='Ali26762']A moje nic nie zjadły... Ani jeden, ani drugi... [SIZE=1]Były cały czas pod kontrolą[/SIZE] :p[/quote] Moje nie były :shake:, poza krótkim okresem "urlopu wychowawczego" (ok. 1 miesiąca). Gaja nie zniszczyła zupełnie nic, natomiast Trudzia "przeczytała" książkę :roll:, poobgryzała kable głośnikowe (natychmiast jej to z głowy wybiłem :mad:) oraz nadgryzła poprzeczkę między nogami stołu :evil_lol:. I to wszystko :diabloti:
 15. zadziorny

  Terier walijski

  [quote name='Ela_hryckiewicz']Dziś Lucky zrobił nam niespodzianke i na spacerku wytarzał się w błocku wyglądał strasznie :mad: ręce opadały taki ładny dzień zakończył się kąpielą[/quote] Ale teraz przynajmniej masz czystego i pachnącego psa :cool3: :loveu: :multi: Zapraszam na kawusię :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :morning: :morning: :morning: :morning: . Komu herbatka :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:
×