Jump to content
Dogomania

zadziorny

Members
 • Content Count

  5,536
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About zadziorny

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://welshterrier.w.pw

Converted

 • Location
  Rybnik
 1. witam z terierkowa :)

 2. [B]Czapla[/B] wstawia foty :multi: :crazyeye:. Normalnie szok :shake: :loveu: :cool2:
 3. zadziorny

  Terier walijski

  BTW braciszek z Trudzią jak dwie krople wody :loveu: :cool3: :cool2:
 4. zadziorny

  Terier walijski

  [B]Kliwia[/B] tylko cztery miesiące, ale za to po kilka godzin dziennie :roll: :cool3: ;)
 5. zadziorny

  Problem: Żre nam dywany

  [quote name='dolika'] ale dobra wiadomość jest taka, że choć dziś znowu przełamała barykadę (ja nie wiem to jest chyba jakaś odmiana teriera skrzydlatego, ewentualnie krzyżówka z kangurem :mad:) to tylko grzecznie położyła się na kanapie i sobie spała :roll:[/quote] To Ty nie wiesz że ona ma to w genach :roll:. [B]Jborowy[/B] nieraz pisał jak to Evitka pokonuje dwumetrowy płot :evil_lol: :eviltong:. BTW moja Trudzia to był jedyny szczeniak w miocie, który potrafił zwiać z kojca o wysokości 60 cm w wieku 2 miesięcy :crazyeye:.
 6. zadziorny

  Terier walijski

  Witajcie :lol: Zapraszam na kawę :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: i jeszcze :morning: :morning: :morning: :morning:, a komu herbatkę :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:. Miłego dnia wszystkim :cool3:
 7. zadziorny

  Britka

  [quote name='czapla']Znowu jakas okropna baba szpeci ladnego psa:shake: :lol: ;)[/quote] No ciekawe kto to taki :cool3: :evil_lol: :eviltong:
 8. zadziorny

  Terier walijski

  Witajcie :lol: Częstuję się kawusią :kaffee_2: i pączkiem :p. Miłego dnia wszystkim :loveu: :multi:
 9. zadziorny

  Terier walijski

  [quote name='swallow'][quote name='hanik']Tak sobie czytam te wasze wystawowe opisy i doszlam do wniosku, że ulubionym słowem pani sędziującej było słowo elegancki:lol: Mój Figiel też cały elegancki wg opisu:evil_lol:[/quote]A moja suka jest piękna i elegancka z elegancką głową :-) [/quote] A na dodatek ma jeszcze bardzo elegancką pańcię :cool3: :loveu: :lol:
 10. [quote name='kerry'] jeszcze jak ktos mi powie jak umieścić link żeby przy każdym poście był widoczny jako podpis to byłbym wdzięczny [/quote] Wchodzisz w "Panel Użytkownika" (na niebieskim tle pod tytułem wątku), następnie w grupie "Ustawienia i Opcje" wybierz "Edytuj Podpis". W oknie które jest identyczne jak okno pisania postu, wklej odnośnik do strony www. Możesz sprawdzić jego działanie na podglądzie :roll: :p.
 11. [quote name='Lexie'] [IMG]http://s57.photobucket.com/albums/g237/Czaplinek2006/filmiki/?action=view¤t=IMGP9011.flv[/IMG] [URL]http://s57.photobucket.com/albums/g237/Czaplinek2006/filmiki/?action=view¤t=IMGP9011.flv[/URL] Musiałam dać linka,jak wstawiacie filmiki z photobucketa że widać to w formie kliszy? [/quote] Musisz pobrać link "IMG Code - Forums & Bulletin Boards" i wstawić bezpośrednio do postu :roll: . Tylko, że obrazek z kliszą jest większy od 500 pikseli (dokładnie ma 528 na 432 piksele). Ja go jeszcze przed wysłaniem postu zmniejszam do 500x409 pikseli ;) .Na ten przyklad: [URL="http://s154.photobucket.com/albums/s264/pizmo_2007/?action=view¤t=Pieski003_3.flv"][IMG]http://i154.photobucket.com/albums/s264/pizmo_2007/thPieski003_3.jpg[/IMG][/URL]
 12. zadziorny

  Terier walijski

  [COLOR=Red]Pozdrawiam wszystkich walentynkowo[/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :cool3: :cool2:
 13. zadziorny

  Terier walijski

  [quote name='Nitencja']Swallow czy one tak wnusie Alexa dusza ;-)[/quote] No popatrz pani jakie sadystki :mad:, a nie wyglądały na takie :shake: :diabloti:
 14. zadziorny

  Terier walijski

  A gdzie to welszarzy wymiotło :???: :mad: :shake:
 15. [quote name='zadziorny']Airedalowcy pobudka :cool1:. Dogomania znów działa :cool3: :multi:. Nie spać :mad: :diabloti:[/quote] Qrna, jak tego posta pisałem to żadnego postu z dnia dzisiejszego nie było :mad: :shake: :hmmmm:
×