Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Minio

Dogomaniacy poznaja sie bez problemu... wszyscy maja obled w oczach

Poza tym zalatują browarkiem, chyba, że są ukaraniu nakazem prowadzenia samochodu. To informacja dla wyposażonych w psi węch.

Parę miesięcy temu rozprowadzano niebieskie chusty z napisem "Dogomania" ale po kilku tygodniach euforii sprawa wygasła i teraz tylko nieliczne jednostki (ludzkie lub psie) paradują w tych chustach. Sprawa dziwna, gdyż pomysł wydawał mi się całkiem niegłupi. Sam nie nabyłem takiej chusty bo czekałem na to co zrobią "starsi" i tak się rozeszło po kościach.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło raczej o to, aby tę chustę nosić a nie tylko mieć. Nie stosuję tu żadnych wycieczek osobistych, po prostu widzę, że na wystawach nie widzę tych chust, teraz, bo jeszcze w lecie się pojawiały.

Flaire - z innej beczki. Jesteś najbliższą , czasowo, psią babcią. Moja Dira przestaje już karmić szczyle, łaskawie,rano i wieczorem pozwoli się trochę podoić. Od soboty prawdopodobnie pozostanie przy niej już tylko jeden berbeć. Jak zmieniałaś karmienie matki (Misi) aby się nie roztyła, odzyskała włosie i wogóle? Ja do tej pory karmię matkę żarciem typu puppy.

Link to comment
Share on other sites

Poza tym zalatują browarkiem, chyba, że są ukaraniu nakazem prowadzenia samochodu. To informacja dla wyposażonych w psi węch.

HA HA HA... jasne ... ja juz wiem ze browarek bedzie nieodlacznym kompanem wystaw! No moze za 30 lat jak juz bede wystawiala psy z ze znacznie wieksza czestotliwoscia... ale wtedy, to pewnie dla smaku sie napije, a nie z obawy przed trema :wink:

Link to comment
Share on other sites

Odważana jesteś Bo, ja bym nie podejmowała się oceniać szczeniaka na podstawie kilku zdjęc... Że nie wspomne o tym, ze nawet doświadczeni hodowcy, którzy na swoim koncie mają dużo wybitnych psów - nie podejmuja się ostatecznej oceny psa w tak młodym wieku. Zdarza się też, że psy skreślone podczas pierwszej selekcji - wyrastają na bardzo piękne......

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze o karpiku swiątecznym.... Wszystko zależy jak sie pies ustawi - jak się ktoś dobrze postara to i super prostego psa można tak ustawić, zrobić zdjęcie i pokazywać - tylko po co? Tak samo mozna z długiego zrobic krótkiego i odwrotnie. Fotografia czyni cuda, a jak sie to jeszcze połączy z "dobrymi" intencjami.....

Link to comment
Share on other sites

A ja uwazam ze Bo jest nawet troche za odwazna zeby nie powiedziec niezbyt mila.Minio napewno nie wstawil tu zdjec swojego szczeniaczka

po to by potem czytac takie komentarze.Nikogo tez nie prosil o ocene

szczeniaka /zreszta niemiarodajna bo z kilku zdjec/.Wydaje mi sie ze

Dogomania to miejsce to milych pogaduszek o naszych psiakach a nie ring wystawowy.Jesli sie komus czyis pies nie podoba to poprostu moze

sie wstrzymac z komentarzem.Dla mnie chociaz nie mialam i nie mam

ambitnych planow wystawowych i zdaje sobie sprawe ze moj pies nie jest jakims super osobnikiem, taki komentarz bylby przykry a gdyby

zdarzyl sie na poczatku mojego kontaktu z Dogo ,skutecznie by mnie

zrazil to tego forum i umieszczania na jego lamach zdjec.To tyle jesli

chodzi o moje odczucia po komentarzu bo.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Ale dlaczego ma mnie zachwycać, jak nie zachwyca. Jak w telenoweli brazylijskiej.Szczeniaki wszystkie są miłe i sliczne dla swoich właścicieli. Tylko później są problemy, gdy takiego szczeniaka wystawiamy. Kazdy powinien mieć świadomość tego, co jest dobre, a co nie takie jak w standardzie... bo później patrz topik : "Skandale sędziowskie". A wcale nie było moim zamiarem nikogo obrażac, jestem tyko realistką, a tu tak słodko, że aż za słodko. Też miałam taaaaakie cudo!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli tu sie tak kochamy aż miód spływa z monitorów?? No nie. Chyba tu można wyrazić swoje zdanie, bez obrażania kogokolwiek oczywiście i mam prawo powiedzieć, czy pies mi się podoba , czy nie. A nie jest jedynie słuszną racją, że ma mi się podobać, bo ranię czyjes uczucia. Dlaczego ma mnie zachwycać, jak nie zachwyca???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...