Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bo, jakoś nie poznaję z Twoich wypowiedzi tej osoby, którą znam. :o

Wszystko, co mam do powiedzenia, zostało już powiedziane bardzo dobrze przez innych - nie będę powtarzać.

Mam jednak nadzieję, że to jakieś nieporozumienie - jakiś zbuntowany młodzieniaszek chciał narobić fermentu i podszył się pod Ciebie, używając Twojego nicka. W związku z tym, czekam na priw od Ciebie, proszący mnie o usunięcie tej dyskusji - bo to, co zostało przez "Ciebie" napisane na pewno sprawi bardzo miłym ludziom przykrość. Myślę, że żaden z Twoich dyskutantów nie będzie miała nic przeciwko temu, żebyw tym przypadku ich część tej dyskusji również usunąć.

Link to comment
Share on other sites

bo, jakoś nie poznaję z Twoich wypowiedzi tej osoby, którą znam. :o

Wszystko, co mam do powiedzenia, zostało już powiedziane bardzo dobrze przez innych - nie będę powtarzać.

Mam jednak nadzieję, że to jakieś nieporozumienie - jakiś zbuntowany młodzieniaszek chciał narobić fermentu i podszył się pod Ciebie, używając Twojego nicka. W związku z tym, czekam na priw od Ciebie, proszący mnie o usunięcie tej dyskusji - bo to, co zostało przez "Ciebie" napisane na pewno sprawi bardzo miłym ludziom przykrość. Myślę, że żaden z Twoich dyskutantów nie będzie miała nic przeciwko temu, żebyw tym przypadku ich część tej dyskusji również usunąć.

Tak, "klaskaniem mając obrzękłe prawice". Ale to było dawno i nieprawda. Może sprawię komuś przykrość, ale takie jest życie. Dlaczego mam pisać, że to, co zobaczyłam na zdjęciach mi się podoba, jak nie bardzo mi się podoba. Może jest piękne, może. Może będzie piękne? A niech będzie. Mnie teraz na TYCH ZDJĘCIACH PO PROSTU NIE ZACHWYCA. I tylko TYLE. BEZ ŻADNEJ IDEOLOGII. I mam nadzieję, że to już koniec. Ale jestem brzydka :evilbat: A niech będę.

Link to comment
Share on other sites

Ale nie chodzi o to czy zachwyca - ale o to, że te zdjęcia nie były ani robione ani publikowane dla oceny eksterrieru! Po prostu ktoś ma pieska i chciał nam pokazać jak wygląda, jak biega, jak się bawi. Zresztą wszyscy tutaj mna forum prosza o zdjęcia pociech....

Tak to widzę....

Link to comment
Share on other sites

[Dlaczego mam pisać, że to, co zobaczyłam na zdjęciach mi się podoba, jak nie bardzo mi się podoba.
Nikt Ci tego nie każe pisać. Możesz na przykład nie pisać nic. No ale oczywiście masz również prawo pisać to, co napisałaś. Wisi sobie, dla wszystkich do podziwiania.

Mnie osobiście pierwszą przykrość sprawiłaś pisząc tamten post. A kolejną, dając nam do zrozumienia, że sprawianie nam przykrości Ci nie przeszkadza, bo dużo ważniejsze jest napisanie Twojej opinii na temat kilkutygodniowego szczeniaka na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

No cóz jak Polak z Polakiem. Śmieszne, dziwne. Widzę, że na dogomanii to tylko jak reszta, absolutnie cos innego nie wolno. CHORE!!!!!! Tylko to jest słuszne, co twierdzą wszyscy. To po co takie smieszne forum??? I to jest pytanie retoryczne. Proszę nie odpowiadać, uważam naprawdę temat za zamknięty.

Minio, niech Ci Kora pięknie wyrośnie! Pilnuj jej.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Informuję, że Kora jest najpiękniejszym erdelkiem jakiego widziałem i począwszy od wiosny 2005 będzie wystawiana na wszystkich wystawach.

Nie wspomnę że od początku będzie championem :)

Kto to jest BO ??

Jakie ma uprawnienia do oceny psa po zdjęciu na którym biegnie co sił w nogach z podwiniętym ogonem ???

Myślę żę musi być renomowanym sędzią....

Jednocześnie informuję, że mam gdzieś wszelkie oceny mnie i mojego psa, czy są pogardliwe czy pochlebne. Czas pokaże.

A BO życzę również samych Championów.

AMEN

Link to comment
Share on other sites

No i widzisz Minio dzięki jakiejś Bo wyrosłeś na dogomaniakowego męczennika i bohatera. Tak rodzą się legendy.

Ale jak powiadają: PAX PAX PAX. Juz pisałam wczesniej, że nie miałam zamiaru nikogo obrażać i oceniać, wyraziłam (po Wojtku) tylko swoją opinię na temat tego, co zobaczyłam na zdjęciu.

I wcale nie jest istotne kim jestem.

I pięknie, że będziesz wystawiał, życzę samych sukcesów :) Airedali nigdy na ringach za dużo.

Link to comment
Share on other sites

Nie, bo, nie skonczymy...Nie było mnie tutaj od piątku i nie widziałam fotek Kory. Moja opinia: Kora jest cudowną szczeniakówną, ma szczęśliwy pycholek, niezłe weekendowe warunki i chyba bardzo kochających opiekunów. Zgaduję, że Kora to sunia z osobowością, czyli ma to coś, a to wiele......Poza tym, wystawiacze/posiadacze psów potrafią kamuflować niedoskonałości, prawda, bo?

Dla wszystkich naszych psów ----ciepłego kątka, bo tutaj brrrrrrr, a dla nas luzu .........Hej!

Link to comment
Share on other sites

Nie, bo, nie skonczymy...Nie było mnie tutaj od piątku i nie widziałam fotek Kory. Moja opinia: Kora jest cudowną szczeniakówną, ma szczęśliwy pycholek, niezłe weekendowe warunki i chyba bardzo kochających opiekunów. Zgaduję, że Kora to sunia z osobowością, czyli ma to coś, a to wiele......Poza tym, wystawiacze/posiadacze psów potrafią kamuflować niedoskonałości, prawda, bo?

Dla wszystkich naszych psów ----ciepłego kątka, bo tutaj brrrrrrr, a dla nas luzu .........Hej!

Hej! No i dobrze, ja śmiałam mieć inną.

Link to comment
Share on other sites

Będąc w Stanach, udało mi się zaliczyć dwie wystawy psów. Niestety, byłam z nowofundlką i terierów nie widziałam. Ale narobiłam sporo zdjęć na ... parkingu przed wystawą. W Stanach jest zwyczaj zamawiania specjalnych tabliczek rejestracyjnych ogłaszających hobby właściciela wozu. Narobiłam sporo zdjęć takich tabliczek; teraz czekają na obróbkę. Jak będę miała chwilkę to założe z nimi topik na Galerii (chyba że tam juś jest coś podobnego, to się dopiszę). Mojego ulubionego nie mogę w tej chwili znaleźć, ale wstawię Wam, na zaostrzenie apetytu, trzy inne:

Jedno ogólne:

tdawgfun.JPG

Jedno specjalnie dla PATIszonka, której dawno nie widziałam, i za którą się stęskniłam okrutnie:

trdgbax.JPG

I jedno "terierowe":

tscwt.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...