Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wojtuś, ale Ty wszystko bierzesz do siebie! Nic nie rozumiem z Twoich postow, ale nadal uważam, że psiaki o takich barwach (rudy&czrny) pieknie prezentuja sie wlaśnie w leśnych okolocznościach przyrody... aczy wyrosnięty welsh, czy at, to nie ma dla mnie znaczenia.

Moja Czika też jest przerosnieta, ale na szerokość :wink: (prawda Flaire?)

Link to comment
Share on other sites

Wojtusiu,

Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga, chodź opowiem Ci bajeczkę bajka będzie długa......

A Ty co z choinki się urwałeś czy jak - skoro ja mogę żyć z przerośnietym at to Ty możesz żyć z niedorosnietym..... W dodatku Twoja Fu jest mniej niedorośnięta niz moja Fuka przerośnięta... A o wzroście sam zacząłeś! I ciesz się, że Ci urodę suki różne sławy chwalą, Old Boyami się nie podpieraj, bo on ma sierść chyba gorszą o ile go pamiętam, ale zastrzegam - widziałam go już jako weterana - i o ile można Twoją Fu sądzić na podstawie zdjęc - jej sierść wygląda bardzo fajnie! I suka tez! Ciesz się fajnym psiurem i ne marudź!

Howgh!

Link to comment
Share on other sites

A'propos eufemistycznie nazwijmy to dużych airedali - w niedzielę przyjedzie do mnie do skubania - at wielkości dwóch Fuk - czekają mnie upojne godziny, tylko skąd ja wezmę taka wysoką drabine? Rączki mi jak Mojżeszowi znowu uschną :cry:

Link to comment
Share on other sites

Fuka------zabiegi rehabilitacyjne: klawiatura nocą 8)

Wojtek------moje 3 grosze: Fuga jest świetna! skąd się biorą te dyskusje o wzroście? nie może być każdy pies trochę inny :wink: .Te różnice świadczą chyba o tym ,jaki mamy wpływ na psy-----mamy wzorzec/normę, a jak jesteśmy różni...i jak kochamy czy nawet "ostrzej":jak nas krecą te odmienności. Psiska poszły w nasze ślady i chyba więcej wśród nich demokratów niż nasistów i stąd te dziury w płotach, o których pisał gdzieś jborowy....Flaire, to dopiero był 1 koniaczek :wink:

Link to comment
Share on other sites

czas skonczyc dyskusje na tym forum....szczegolnie z Wojtkiem ,ktory wszystko traktuje az nazbyt powaznie-brak poczucia humoru az nazbyt dobitny u Pana.

I jakby nie powiedziec mlody airedale wyglada jak "wypasiony " welsh i to na 99%.

Co do siersci ..OlD BOY mial miekki wlos w kolorze szaro-plowym (tak nota bene okreslala go sama hodoczywni)-wiec troche zabawnie wyglada powolywanie sie na psa nic o nim nie wiedzac...

Co do wybarwiania i wzrostu nie bede sie wypowiadac... bo i po co?

I tak Cie to przeciez nie interesuje ,,przeciez wiesz lepiej i nie interesuja Cie opinie.

Zycze powodzenia i do zobaczenia.

p.s [Część postu zredagowana - Mod Flaire] Wojtek moglby zauwazyc, jakie psy ma w rodowdzie,,i skad ten kolor (tu usmiecham sie patrzac na 13 letniego wciaz ognistorudego INGA i jego 9 letnia corke -siostre VEEJAY Aluzja- ...-VIVE LA POLOGNE równiez o kolorze posadzanym o farbowanie hehehe)

Link to comment
Share on other sites

Fler, jaki Kogniaczek?! Myślisz. że co ja, jakiś "yapaszion" jestem?! Kochana, może chłopaki z "Warszawki" - tak, my tu w rezerwatach przyrody (krytych strzechami), pijemy, np. dobre włoskie wino - Valpolicella!!! I jest git! I tak trzymać kochani! :D

[Reszta postu wycięta jako obrażliwa - Mod Flaire]

Link to comment
Share on other sites

Aluzja, Wojtek,

Regulamin forum dogomania zabrania pisania postów obraźliwych lub wulgarnych. Wasze posty zostały zredagowane z powodu łamania tego punktu regulamniu. Przykro mi, bo na terierach robię to pierwszy raz. Można się nie zgadzać, można dyskutować nawet bardzo zażarcie, nie trzeba się lubić, ale nie można się wyzywać od... czegokolwiek.

Dziękuję za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Rude, czarne, duze, male,miekki, twardy wlos, wszystkie nasze sa,

ja tam jestem ciekawa opinii o moich "siostrach zakonnych"" jeszcze nikt tak o szkotach nie mowil :D

Szkoty we wzorcu nie maja podanego wzrostu tylko wage 8-10 kg, a szkotow 14 kg jest pelno

Luzik i poczekac co wyrosnie,

Kurde na mnie koniaczek to tak bardziej rozwelesajaco dziala, ale "chlopy"to chyba bardziej bojowe sa :2gunfire:

Coby przypomniec, ze to jest galeria wstawiam to co rano zastalam na podworku jak przyjechalam :evil:

Od kilku dni byla mowa, ze trawa wyjedzona, sniegu brak,psiaki dziur nakopaly, trzeba troszke piasku przywiezc

Moja mama swoje slowa zamienia w czyn 2 tony piachu rano przywiezli, ale byla radocha :ylsuper:

tak walczymy o piach

piaskownica5pu.jpg

zamiast sniegu heheh

zamiastsniegu6ud.jpg

a tu wcinamy orzechy- bardzo mniam mniam

wcinamyorzechy3ht.jpg

Link to comment
Share on other sites

SzOlka, super Twoje klechty są, wiadomo to z miłości i ciekawości pisałem :D

Fler, takie "łagodzenie sprawy" nie załatia niczego. Ludzie się denerwują, że informacje przechodzą im obok, co gorsze, są CENZUROWNE!!!

I jestem dumny z tego CZERWONEGO ostrzeżenia, umiejscowionego pod ikonostanem mym, świeci mnie w twarz, Jestem ciekaw, co kobieta od Monty Pythona teraz knuje...

Link to comment
Share on other sites

Ten nasz polski jest z Wroclawia, a czeski to chyba w champinach byl wystawiany, pozniej zapodam co i jak bo katalog mam u mamy

No mam te stadko niezle 0X maluchy maj 9 m-cy (2 jeszcze do odbioru heheheh)

ale moge sie pochwalic, ze jeden na klubowce w szczeniakach wygral BOBaby z duzo starsza sunia a oceniany byl nie przez byle kogo, ale przez p. Marine Giudetti, sedzine i hodowczynie szkotow, a ma teraz najlepszego psa w europie

Link to comment
Share on other sites

Wojtek - PAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wojtek: Zawsze uwazalam, ze welshe najpiekniej prezentuja sie na zielonym i jesiennymtle! Cudne zdjecia!

Jak widac na załączonym - to o welszach zaczela Aga - i o wszystko mozna ją podejrzewac tylko nie o złośliwość w tym względzie - Aga kocha welshe.

Jesli ma 55 cm to w sumie prawie standardowy airedale (dolna dla suki 56) ..co do Fuki hehe to wiekszosc airedalek jest jej polowa:-)Prawda Fuko?;-))))))

Albo czegoś ja tu nie rozumiem - albo Aluzja tu się czepia mojej Fuki - i słusznie zresztą, bo jeżeli któs jest dalej od wzorca pod wzgledem wzrostu - to właśnie ona - i JA SIE O PRAWDE NIE OBRAZAM - NÓG JEJ NIE SKRÓCE, ZRESZTĄ BYŁABY WTEDY JESZCZE DŁUŻSZA!

A o Fu stoi jak byk, że z niej wymiarowy at i przerosniety welsh - i co może to nieprawda? Jak na welsza Fu jest dużo za duża i chwala, że jest airedalką i ma wzrost airedalki.

(Sorry, że zabieram się za tłumaczenie Aluzji, której posty mowia same za siebie. ALe miły mi pokój na tym forum - i chciałąbym żebyśmy do niego wrócili!)

Bardzo Ladne to Twoje psiatko Wojtku.Mimo wzrostu Fu jest na 90% dobrze "wypasionym " welshem.

Ma przepiekny gatunek włosa az miło popatrzec.

Kurcze, Wojtek - czy Ty tłumacza potrzebujesz - któś kto na at zna sie jak mało kto publicznie pisze, że masz ładne psiątko a Ty sie obrażasz? Ja bym na Twoim miejscu żywcem poszła do nieba ze szczęścia! O mojej Fuczce nie spodziewam się takich pochwał ze strony Aluzji. Wiem co mam....

Wojtku, może nastepnym razem zanim zabierzesz sie do obrażania na posty Aluzji - poproś kogoś o przetłumaczenie! Ty chyba na zupełnie innych falach dzisiaj działasz!

Link to comment
Share on other sites

Jako pierwszą propozycję wpisałam

TERRATOPERZ

potem POSKROMIENIE ZŁOŚNICY i TERRARIUM :roll:

chyba nikt nie będzie miał Terratoperza :wink: może taki nie poważny ale jakie graficzne pole do popisu na stronie .

Poza tym Fura ciągle udaje bardzo różne zwierzęta z nietoperzem właącznie

ostatnio spała na naszym łóżku na plecach z głowa zwisała jej z brzegu

do tyłu nie miałam aparatu :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...