Jump to content
Dogomania

bo

Members
 • Posts

  447
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

bo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [IMG]URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/226/2d91eb45105d91a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images52.fotosik.pl/226/fea4f1f1d251b738.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/226/4cdef0c9e1b1fbb1.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
 2. Potrafi sędziować dobrze, gdy nie ma na drugim końcu smyczy bliskich i krewnych króliczka. Wtedy nie patrzy na psy:diabloti:
 3. Baardzo proszę BIS młodzieży dziś, grupa III i co na BISie?
 4. [quote name='Andzia33']Nitencjo - jak sama napisałaś pisanie prawdy to nie obraza. I prawdą jest, że na pierwszy rzut oka byłam zadowolona, a że zmieniłam zdanie po dokładnym obejrzeniu... Trudno było ocenić obcięcie w ciągu paru minut. Oczywiście słyszałam pozytywne opinie od znajomych (pieski innej rasy) i dlatego zdecydowałam się na wizytę u Ciebie. Twoje pytanie: gdzie obraziłaś psa pozostawiam bez komentarza... Nadmieniam, iż nie była to pierwsza wizyta mojego psa u fryzjera i już nie ostatnia :). Vasilio - trafna pinia i dzięki ale znalazłam juz salonik w Paniowach (niedaleko Mikołowa), bardzo miła Pani i fachowe obcięcie "lichego włosa mojego psa w stylu yorka" -polecam! No tak yorki bez rodowodu to kundle. Kupując moją psinkę byłam świadoma takich opinii ale w niczym mi to nie przeszkadza ją uwielbiać i za nic nie zamieniłabym jej na inną :) Miłego dnia życzę....[/quote] I słuszne podejście do psa :lol:, ale jakby na to nie patrzeć to i tak kundelek.
 5. Jeżeli był w typie yorka, to widocznie był. Nikt nie pisze, że właściciel ma go nie kochać:diabloti: Nie widzę nic obraźliwego w takim sformułowaniu. To jeden z lepszych psich fryzjerów, ale nie każdemu musi odpowiadać, więc życzę szczęścia
 6. Dzieło Pani Zadziornej piękne. Ja jestem zupełny antytalent do takich prac, więc tym bardziej podziwiam i gratuluję cierpliwości. Może tak na zamówienie jakieś czarno-rude z czarnym;)
 7. :new-bday: :BIG: :tort: :drinking: Wszystkiego naj z okazji Twoich 25 urodzinek.
 8. [quote name='coztego']A dlaczego luminal? Czy mi się wydaje, czy to jest lek przeciwpadaczkowy? [/quote] Nie tylko, stosuje się go też jako lek nasenny. A biedny Jasiek, ktory nie sikał od wczorajszego południa, dziś rano sikał i sikał i sikał:lol: I znów strzelają. Powinni tego zabronić.
 9. U nas kanonada była dość potężna:angryy: Na Jantara luminal nie podział i darł się, bo bardzo boi się takiego huku, Alex znow chciałby to zabić i też się drze, najlepiej go puścic, to by się działo.... Roksik ma takie zabawy w głębokim poważaniu i śpi, podobnie robi Tysiek, chociaż on za bardzo takich hałasów nie lubi. Alex tak był nabuzowany, że na porannym spacerze rzucał sie w kierunku wszystkich samochodów, co za szybko jechały, do drogówki z nim:mad:
 10. [quote name='bogula2']Siemka! u nas strzelano do ok.pierwszej...Livka ten nalot--huki, świsty,błyski i pokrzykiwania zniosła niczym stara harcerka:evil_lol: .Brawo, malutka! Livuś ma jeszcze jeden plusik---nie lubi chodzić w deszczu, więc przed chwilką zrobiła , co trzeba na podtopionym trawniku i fru! do klatki:cool3: Pozdrawiam Was wszystkich z nowym roczkiem---niech bedzie dla nas i dla psiurów dobrym czasem... Kawucha czeka....i soczki:evil_lol:[/quote] A ten wodowstręt to ma po mamusi i wujku Tyśku:evil_lol: Cieszę się, żeście tak dzielnie przetrwały tą najdziwniejszą noc w roku:lol:
 11. Wszystkim czarno-rudym i tym, co wydaje się, że smycz trzymają, składam najlepsze noworoczne życzenia:lol: Samych najmilszych spacerów, sukcesów wystawowych i niech będzie cały rok 2007 psiejsko czrodziejski:lol:
 12. Tak, ale mój TZ to już by chyba się wyprowadził wtedy:)
 13. Magicnesca i tak rozsiewasz tę szkocią zarazę:evil_lol: My już chorzy nieuleczalnie:lol:
×
×
 • Create New...