Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam ogromną nadzieję, że już niedługo będziesz miała powód, ażeby częściej się tutaj ujawniać!!!

Ja też mam taką nadzieję ogromną :wink: :D :D

A my z Misią wróciłyśmy właśnie z obozu tropienia i mamy kilka zdjęć, które niedługo mamy nadzieję wstawić.

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, tym bardziej, że związane z moim "konikiem", czyli pracą węchową :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sortis

Fuka, wśród wystawców terierów (Kortrijk) tylko jedno polskie nazwisko, norwiczy żadnych ... A widziałaś norfolki? Bo cztery były, ale oceny jakoś tak średnie...

był jeszcze Diuk należący do Goski Grzeszkowiak - wystawiony pod nazwiskiem handlerki. Goski nazwisko sie nie zmieściło, ale moze i dobrze bo na dyplomie championa luxemburga Gocha się znalazła, ale nazywa się Grzeszkowiak Bolle - Van Ham.....

A co do norfolków to widziałam je chwile poza ringiem - one są z hodowli mojego ex-szefa. Bodaj wszystkie są dziecmi zeszłorocznego zwyciezcy Europy i vice-zwyciezcy. Przyznam sie szczerze, ze nie oglądałam ich dokładnie - to było jakoś w biegu, zarejestrowałam tylko, że to mlode pokolenie i że ich nie znam. Nie sądzę żeby oni wystawiali kiepskie norfolki - mają w czym wybierać, więc myślę, że to była pewnie kwestia zaprezentowania się ich na ringu - oni maja dużo psów i przypuszczam, że trening wystawowy odbywa się na ringu. Nie wiem, nie rozmawiałam juz potem z nimi po wystawie, zresztą ja znam ich odpowiedz - kiepski sędzia.....

Link to comment
Share on other sites

zachraniarka, Flaire: Jakos takos tajemniczo gadacie... :D Czyzby mial przybyc u nas jakis terierowaty stworek?

Fuka:Foxy piekne, ale mi osobiscie (pewnie byloby to dziwne gdzyby bylo inaczej) najbardziej do gustuprzypadly welshe... Lady Vom Eyler Berg sliczna!

czapla: Oj, czepiasz sie :D Ja tam wyraznie widze Ciebie i Lane!

Flaire: Ach ten terierowaty chrakterek Misi :D ale wlasnie za to ja uwelbiam! A charakterek, to moze w tej zabawie "Misia-reproduktor" sie ujawnia :D

Link to comment
Share on other sites

A ten to pomalowany... no... Jak on wygląda z drugiej strony?!!!

Zgodnie z imieniem - cały czarny :P I chociaż nie bardzo lubię "czarne" foxy - to on mi się bardzo podobal! Niestety nie miałam sposobności zrobić mu dobrego zdjęcia :(

tam było za dużo ludzi, których dawno nie widziałam i zdjęc strasznie mało jak na kogoś kto sam nic nie wystawiał, niestety ciągle nie posiadłam sztuki rozdwajania, ale dalej o tym marzę......

A co do koloru - to eh.... wszystkie były kolorowane....

Inna rzecz, że kolorki w ogole są zakłamane na tych zdjęciach - były ciemne i musiałam je rozjaśniać.

A Strozzavolpe Allsblack jest obustronnym Starringiem, Strozzavolpe hoduja głownie na Travellach i Starringach i podoba mi się to co im wychodzi :lol: Zresztą nie tylko mnie - w tym roku w Barcelonie wzieli wszystko, rase oba Caciby i rezerwy.

Link to comment
Share on other sites

... A widziałaś norfolki? Bo cztery były, ale oceny jakoś tak średnie...

No i kłania się moje nie bycie do końca wystawy, bo norfolk - My Surprising Borrell był 4ty na grupie..... Więc cosik jest z tymi internetowymi wynikami nie tak.....

Link to comment
Share on other sites

... A widziałaś norfolki? Bo cztery były, ale oceny jakoś tak średnie...

No i kłania się moje nie bycie do końca wystawy, bo norfolk - My Surprising Borrell był 4ty na grupie..... Więc cosik jest z tymi internetowymi wynikami nie tak.....

Fuka, ja brałam wyniki jakby z samego źródła www.eurodogshow.be, ale widać, jak wszędzie, tam też popełniają omyłki, było u dorosłych ZG i U i nic więcej. Znaczy, że tej ocenie doskonałej nie dopisano CACIBa i BOB.

A jeszcze na pudle... To średnie oceny odszczekuję!

Czapraki czy rude?

Pięknymi foxami jeszcze się trochę pozachwycam ... szukaj teraz norwiczy... :D

Link to comment
Share on other sites

Fuka, ja brałam wyniki jakby z samego źródła www.eurodogshow.be, ale widać, jak wszędzie, tam też popełniają omyłki, było u dorosłych ZG i U i nic więcej. Znaczy, że tej ocenie doskonałej nie dopisano CACIBa i BOB. :D

Wiesz ja też brałam wyniki z tej strony - i w airedalach wpisano np. dwa BOBy - suce i psu. Żeby było smieszniej to jak sie wejdzie w Erering Zondag - to są wyniki grup i bisa i jak wól stoi napisane - lokata 4ta norfolk......... Pytałam Belgów - i to akurat na tej stronie jest prawda.

Zresztą tam już tak jest, że Roger rzadko kiedy nie jest na pudle ze swoimi psami, bodaj w zeszłym roku jego norfolk wygrał grupę w Kortrijk i był 6ty na BISie itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...