Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bebe - i dobrze, że grubokoscisty, najgorsze sa wysokonozne szczypiory, airedale nie jest foxem i ma go troche byc! obejrzyj sobie Elmo - wkleilam go bodaj w zeszły czwartek na topicu airedalowym - on jest malutki, ale mocny i bardzo mi się to połaczenie podoba.

A co do Demkowej pozy na podłodze - to Fuka też tak lubi, a Kawa leży jak żaba.

Link to comment
Share on other sites

Fuka-obejrzalam sobie Elmo i tez mnie urzekl.Ale moj Demo pomimo ze oczywiscie "jest nalpiekniejszy i etc" to musze uczciwie przyznac ze nie ma tak eleganckiej i dystyngowanej sylwteki/fakt ze go ostatnio troche zapuscilam/ to zwyczajny futrzasty kiler i zabijaka poza domem a w domu miso-pluszowa zabawka i pieszczoch niesamowity.

Do Poznania sie nie wybieram mam niestety akurat w tym czasie impreze rodzinna.

Link to comment
Share on other sites

on jest malutki, ale mocny i bardzo mi się to połaczenie podoba.
Ojciec misinych szczeniąt też jest tak właśnie zbudowany. Wzrostem mieści się we wzorcu, ale na jego dolnej granicy. Natomiast kość ma bardzo mocną.

A ja jestem okrutną panią i Misi na fotele włazić nie wolno!

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem okrutną panią i Misi na fotele włazić nie wolno!

A Fuka jest naszym pierwszym psem który to może.... tak jakoś wyszło, moze dlatego ze wczesniej nie było komputera... zaczeła sie wylegiwać jak ja siedzialam w nocy przy komputerze i tak zostalo, a potem przyszla Kawa i zajely jeszcze kanape...

Link to comment
Share on other sites

Flaire-ja tez bylam tak okrutna pania i obowiazywal calkowity zakaz

wchodzenia na fotele kanapy a takze na lozko /chyba ze po wyraznym

zaproszeniu"hopsa'/.Jednak popozostawieniu w czasie wakacji moich

dwoch Panow na dwa tygodnie /mam na mysli Demo i meza/ okazalo sie

ze po komendzie "Demo na poslanie" Demcio dumnie uwala sie na fotelu

z taka mina ze sobie te kwestie odpuscilam.

Link to comment
Share on other sites

Kawa poza tym sypia w moim łóżku i traktuje je też jako punkt obserwacyjny. Fuki łóżko nie nęci - wchodzi tam tylko jak ja zaprosze i po odrobieniu panszczyzny wymyka sie do siebie - pod łóżko, tam sie czuje najlepiej i ma święty spokój, nawet dzieci tam rodziła - tylko nogi na ten czas podwyższylismy żeby mieć dostęp do porodówki.

Link to comment
Share on other sites

A Misi na łóżku wolno (pierwszy mój pies, któemu wolno) i nawet to lubi, szczególnie jeśli znajdzie jakiś kawałek poduszki po łeb - co już zresztą było wielokrotnie na dogomanii udokumentowane. Czasami musi tylko tę poduszkę przesunąć, żeby widok był lepszy, a nie na ścianę :wink: .

Link to comment
Share on other sites

A moja Czika jest taka cwana, ze nie jest jej za wygodnie na lozeczku bez poduszeczki! Jesli ma spac bez poduszki, to juz lepiej na dywaniku, chyba ze... kolderke uda sie tak zgarnac, aby byla imitacja poduszeczki :D Natomiast jest prosty sposobik, zeby wywalic ja z wyrka (niestety na krotko)... wystarczy ja przykryc kocykiem albo kolderka... a piesek myk i na podloge zmyka :D

Link to comment
Share on other sites

Fuka, Fu jest z Zimowla po ojcu Ironie, a matce nie pamiętam, muszę poszukać. Podobno jej dziadek to sam Oldboy Samogon, ale to wiadomości niepotwiedzone bo sukę brałem "na wariata". W każdym razie typ mazurski, niskopienny, polujący :lol:

Kurcze, wkleiłbym jakąś fotę, ale podobnie jak kolega jborowy hołduję fotografii analogowej, a wtedy to trwa...

Link to comment
Share on other sites

Wojtek, mi się najbardziej podoba, że Fu nazywa się prawie jak Fuka :lol: A może metrykę gdzieś masz i dałoby się sprawdzić? Czy też jesteś szczęśliwym posiadaczem airedala bez papierów? Mi się z Wigą -moją poprzednią - tak poszczęściło, ale połtora roku jej szukałam. Byłam w liceum i nie leżalo w moich możliwościach uzbieranie na papierowego psa.

A co do zdjęć - to ja skądś to znam - było to najbardziej kłopotliwe i kosztowne jak już miałam szczeniaki, a jeszcze nie miałam yfrówki. Szczególnie, że u mnie w domu panuje obyczj robienia i skanoowania zdjęć w jednym z lepszych punktów w mieście, a jakość kosztuje. Szcześliwie pod koniec lipca zeszłego roku dorobilismy się aparatu, tyle, że mam go do spółki z ojcem i jak pojechałam do Anglii to aparat został w domu co mnie skutecznie odzwycziło od robienia zdjęć niestety...

W każdym razie z ciekawością czekam na fotki Fu :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A moja Czika jest taka cwana, ze nie jest jej za wygodnie na lozeczku bez poduszeczki! Jesli ma spac bez poduszki, to juz lepiej na dywaniku, chyba ze... kolderke uda sie tak zgarnac, aby byla imitacja poduszeczki :D

Skądś to znam - Kawa też musi być na podwyższeniu - najbardziej lubi spać na stercie złożonej z kołdry i poduszek, bardzo jej się też podobało podczas wizyty w "białym pudlu" - tam była piramida utworzona z psich posłań i ona od razu umościła się na szczycie :lol: W każdym razie Kawa do tego stopnia wytresowała całą rodzinę, że jak nie ma poduszki pod głową to jej moja mama podkłada.... A szczytem było jak przyłapałam mamę na podkładaniu poduszki pod głowę Diukowi (foksowi , krtóry gościnnie u nas czasem przemieszkuje) - jak ją spytałam co robi - odrzekła, że skoro Kawa lubi miec głowę wyżej to on na pewno też....

_360627_n.jpg

Duke - dwie strony medalu

_360630_n.jpg

CH.LUX. Strozzavolpe SOVEREIGN TO TRAVELLA

_360640_n.jpg

... i rzeczywiście lubi....

Link to comment
Share on other sites

Fuka-najbardziej na swiecie kocham erdele ale ten foks 'mnie zabil'.

Jest poprostu odlotowy ale to chyba zbyt 'zwariowana' rasa jak na moja rodzine,Tesciowa miala kiedys super foksa-Szota z Foxklanu i do tej pory

kraza po rodzinie opowiesci o jego wyczynach.Czy ten tez jest tak diablo

energiczny i pomyslowy?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie cieszę, że Wam się Diuk podoba, szczególnie, że sama go wybrałam i kupiłam, choć niestety nie jest mój.... Diuk jest 100% Anglikiem i obustronnym Travellą (http://www.travella.co.uk) urodzonym we Włoszech, więc nazywamy go bękartem Toskańskim, jego ojciec był w zeszłym roku top foxem Anglii, a dziadek - Zwycięzca Europy z Bratysławy - dokopie mu za tydzień w Kortijk.

Diuk jest jednym z psów, które sprawiły, że marzę o foksie, a do tego to kolejny zwierz za którym tęsknię, ale już niedługo - bo za tydzień go zobaczę i przywiozę z powrotem do Polski i mam nadzieje, że jego włascicielka i moja rodzina to przeżyją, bo chcę żeby był u mnie :oops:

A co do szaleństwa foksów - taaaaak one są szalone, ale nie bardziej niż welshe i lakelandy, u mnie w domu nie jest to tak bardzo uciążliwe, bo staram się pilnować, żeby moje psy swoją energię zużywały na spacerach, więc w domu głównie leżą martwym bykiem na poduszkach podkładanych im przez moją matkę :lol:

Bebe, świat jest mały, bo on nalezy do mojej przyjaciółki (przez którą wpadłam w świat wystawowy) - Gośki Grzeszkowiak - hodowczyni Szota Twojej Teściowej. I przy najbliższej okazji zostanie ojcem kolejnego pokolenia foksów z Fox-Klanu.

Link to comment
Share on other sites

Fuka, Fuga bez papierów bo matka nie miałe wyrabianych. To był chyba jakiś miot na lewo.

Nic to Fu udała się na medal, a to że niskopienna nad czym ubolewam z lekka, to w przypadku mojego małego samochodu - zaleta. A jeździmy sporo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...