Jump to content
Dogomania

sortis

Members
 • Posts

  502
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  4822448
 • Website URL
  http://www.norwich-terrier.pl

Converted

 • Location
  Warszawa prawie

sortis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='saJo']Na razie tylko wstepna informacja, ze sa plany, bo jeszcze oficjalnej zgody nie mamy, ale podaje do wiadomosci, abyscie brali pod uwage opcje spedzenia weekendu na warmii. Termin, 9 maj 2010[/QUOTE] Czy planujecie te zawody w Dobrym Mieście, przy wystawie?
 2. [quote name='roda']Z dysków, które wytrzymają jeszcze zęby bulka, masz jeszcze SuperSonic, SuperStar, SuperHero i wspominany Eurablend.[/QUOTE] SuperSonic, SuperStar, SuperHero "testowały" ostatnio moje trzy staffinki. SuperSonic na raz, SuperStar od biedy na dwa razy. Sprawdził się tylko SuperHero. Ale jest naprawdę trwały. W sumie dla staffika, na podstawie własnych doświadczeń, polecam Jawz, Eurablend, no i SuperHero. Pozdrawiam.
 3. [quote name='stereo']Oprócz biegania jedziemy tam się bawić :razz:[/QUOTE] Dla niektórych to za dużo ...
 4. Czy można zgłosić się na jeden dzień, na przykład na biegi tylko w Nowy Rok?
 5. [quote name='Olusia']Bibi to na pewno nie jest, Willow też nie:cool3: [/quote] Fiona? Na następnej fotce jest mój Troniu... Bardzo dziękuję fotografom za wszystkie fotki Tronia i Buby.:loveu: Pozdrawiam.
 6. [quote name='RPG'] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=IQuPvyYG0Yk&feature=channel_page"]YouTube - 23 09 2009 017[/URL][/quote] Wyglądają groźnie ... z tego co piszesz wnioskuję, że tamtejsi ludzie się ich panicznie boją, nawet przez płot... dokup mopsa, niech biega razem z dobermanami... jak "sąsiedzi" zobaczą, że mops cały i zdrowy, bestie go nie rozszarpały a wręcz przeciwnie, to i sami przestaną się bać, więc skończą się skargi, donosy... będziesz miała pewnie spokój ...
 7. :multi: [IMG]http://www.european-dog-center.com/WM2009%20-%20Tag1/album/slides/IMG_4955.JPG[/IMG] [IMG]http://www.european-dog-center.com/WM2009%20-%20Tag1/album/slides/IMG_4957.JPG[/IMG] [IMG]http://www.european-dog-center.com/WM2009%20-%20Tag1/album/slides/IMG_4960.JPG[/IMG]
 8. :razz: Dobra wiadomość dla pierwszego zawodnika z listy rezerwowej! Zwolniłam jedno miejsce...
 9. Nie tylko forum... u mnie zablokowane jest [B]całe[/B] CAVANO, i wygląda w tej chwili tak: [IMG]http://norwich-terrier.pl/cavano.jpg[/IMG]
 10. Jejku, tyle ślicznych fotek! :loveu: I ciągle przybywa! :loveu: I Buba ma takie piękne:multi:... i Troniu :multi: ... Dzięki! Dzięki! Kilka powiesiłam na naszych pieskowych stronkach...
 11. Dzięki za super zawody! Za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas! I poczucie humoru[SIZE=1]! ... długość toru jest ...:loveu: [/SIZE] [SIZE=2]Było super, tylko trochę :razz: za gorąco! [/SIZE] Pozdrawiam! Dziękuję pięknie za filmik z Bubą :multi:
 12. W poniedziałek! Mam miejsce wolne, mogę kogoś zabrać do Warszawy, ale wracam w poniedziałek.
 13. Dień Dobry! Miłego dnia! Moje pytania na dziś: czy mamy zabezpieczony parking dla nas, zawodników[SIZE=1]? :cool3:[/SIZE] i czy będzie można bezpiecznie zostawić prywatny majdan, (namiot, budki itd...) na noc na miejscu zawodów?
 14. No więc na pewno nie chodzi o książeczkę pracy. :cool3: W formularzu zgłoszeniowym wypełniamy najpierw rubryki dotyczące przewodnika (i tam jest ten [B]record book number [/B]o który chodzi) - a potem dodajemy przewodnikowi psy, ile ich tam chce nazgłaszać.
×
×
 • Create New...