Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

No to jeszcze, ulubione zajęcie Evitki: droczenie się z Mosiem. Zdjecie marne bo robione mydelniczką, niestety.

f64b18b2.jpg

No nieżle widzę,że więcej terików ma za przyjaciół azjaty- czy się myle co do Mosia?(czy on ma nie cięte uszy?)

tu moja Fura z kumpelkąkolezanki.jpg

A tu pochwalę się moją niepapierową ale pierwszą i ukochaną wetką Bitką-Waciakiem .Prawdziwym psem towarzyszem -psem do tańca i do różańca wciąż pracującą wytrwale nad obrazem westa w społeczeństwie.

waciak.jpgA tu Fura która od najmłodszych lat chciała zostać krokodylemfura_w_wodzie.jpg :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety na gry to troche czasu nie starcza i muszę się przyznać ,że nie pamiętam kiedy w coś grałam nawet w realu no chyba w scrabble.

Bardzo dziękujemy za komplement, choć spotkane na żywo nie są takie świetne bo straszne z nas wieśniaki i na co dzień to wszyscy w trójkę wyglądamy jak niezłe "burki"

A co do dbania to one na zdjeciach tak ładnie wychodzą ,szczególnie westak ma talent do ukrywania niedostatków(np.tego ,że jest szara a nie śnieżno-biała),bo Fura to wiadomo-czarne zawsze lepiej wygląda chociaż trudniej zrobić dobre zdjęcie.Furę do tej pory robiła mi jedna pani z Krakowa a teraz powoli będę próbować uczyć się sama,a Waciaczka sama męczę bo obsuwa nic nie szkodzi (niewystawowa więc może czasem wyglądać jak Reksio Przyjaciel :wink: ).Ha ,ha musze wam jeszcze o czymś powiedzieć -wiecie odkąd zaczęłam obcinać swoje psiury to coraz żadziej chodzę do fryzjera-tzn. tak co drugi raz sama się podcinam i coraz lepiej mi idzie-chociaż tak przy nich jak i przy sobie mam ten sam problem - trochę za bardzo zdarza mi się ciachnąć. :oops:

Pozdrawiamy i czekamy na nowe zdjęcia terrorystów :lol:

Link to comment
Share on other sites

:P Ale fajoskie te Twoje lakelandy :lol: , a ten bałaganik, który zrobiły - jescze lepszy :roll:

No .ale domyślam sie , ze to tylko próbka ich możliwości - w końcu są w trójkę................... :wink:

fajne to one sa, nawet bardzo :lol: - ale nie są moje, tylko cudze! Moja jest tylko czarna Kawa i airedalka Fuka - a ruda Iluzja i grizzle Kasztanka są u mnie tylko na gościnnych występach.

Ja je tylko trochę "cywilizuje" w mieście, bo to sa wsiowe burki i musza trochę wielkiego świata zaznac, no i skubię. Jutro wrócą do swojej Pani. A musze o nie dbac, bo poniekąd to moja wina, że znalazły sie na tym swiecie - woziłam ich matki do krycia :P

A co do ich możliwości - to ja bardzo protestuje - jak na szczeniaki 7 i 9 miesieczne - są bardzo grzeczne, bawia się tylko psimi zabawkami, z jednym wyjątkiem - bo ukradły gąbkę...

Fajna ta Ritka za kratkami :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...