Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

A co do ich możliwości - to ja bardzo protestuje - jak na szczeniaki 7 i 9 miesieczne - są bardzo grzeczne, bawia się tylko psimi zabawkami, z jednym wyjątkiem - bo ukradły gąbkę...

Fajna ta Ritka za kratkami :o

No to racja ,spokojne ,bo moja Rita zjadała ,niszczyła ,darła ,szarpała.W pewnym momencie już myślałam ,że w końcu pomyśli ,że ma na imię :NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ewentualnie : FE :roll: :wink: !

:Dog_run: Ritak , za kratkami bo na działce...............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety dla nas sezon wystawowy zakończony

poza tym trzyma nas roboczo a to jest od nas strasznie daleko, myśmy sie jeszcze tak wystawowo nie rozhulali żeby gnać tyle km w zimie :(

Życzymy powodzenia - oczywiście czekamy na foto-reportażowe relacje

Link to comment
Share on other sites

Fuka:

Slicznie zrobilas Duka! Co prawda to tylko zdjecie, ale jesli ono odzwierciedla rzeczywistosc, to ja jestem pelna podziwu.

A ze szyja gola...? Czasem inaczej sie nie da... tak samo jak takie gole plamki przy toatlnym trymowaniu...

:

Aga, na tych zdjeciach wyżej to nie jest Duke, tylko jakś ładna lakelandka :D

Link to comment
Share on other sites

--"Chyba sobie umysl "zupdat'uje"! "--- :lol:

na zupdatowanie wspomnienie z lata bo coś ostatnio faktycznie nało fotek(już przestałam marzyć ,że pokażą się jakieś szkoty :cry: )

Tutaj Fura pokonująca naszą rzeczkę

_371077_n.jpg

A tutaj odprężenie po krakowskiej wystawie Fura z częścią kompanii

_371693_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Murak, to jest sadyzm - ja chę LATA!!!!!!!!

Aga, nie przejmuj się - Iluzja ma w sobie coś z foxa - jest terrierem :lol:

Ciekawam jaka będzie jak się zrobi - na razie ma 9mcy i potrzebuje jeszcze dużo czasu, hmmm marzy mi się żeby się wdała w półsiostrę - ktora w tym roku jest topterrierem w Belgii i jest prześliczna.

Link to comment
Share on other sites

o ktoś tu komus podpada :wink:

to ja tak dla rozładowania atmosfery

-"wytęrz wzrok i znajdż w tym towarzystwie teriera"

_371639_n.jpg

oraz porozumienie między-gatunkowe(mam nadzieję ,że nie siądzie na tym prokurator :wink: )

_370801_n.jpg

i w celu ostatecznego dobicia :lol:

_371644_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aga, no pewnie, że to ona :D i rzeczywiscie wyrosla tylko nogi dalej łyse, ale ma na to czas. Moze powinnam podpisac że ona z Fox-Klanu. Ale generalnie - z psow ktore teraz robie - to ja upubliczniam tylko Gochy i moje - ktore ostatnio wstyd przyznac leza odłogiem - brak wystaw = brak motywacji :oops: No i jeszcze czasem wystawowe wklejam, ale to juz inna beczka.

Link to comment
Share on other sites

Fuka: Ufff... wybronilam sie! Tak w sumie, to moglam sie domyslec, ze jest z Fox Klanu, ale cale myslenie poswiecam nauce, a w chwilach wolnych wylaczam szare komorki, i czasem jakas gafe strzele :oops:

sortis: A co to za dwuznaczne zdjecia...? :D Oj jakby takie lato sie przydalo! Szarosc nieba (choc dzis w Wawie dosc ladnie) i brak zieloniutkiej trawki mnie zabija!

Link to comment
Share on other sites

A co to za dwuznaczne zdjecia...?

Mały stoi pod przednimi łapami dużego, z tej pozycji zawsze było najbezpieczniej oglądać świat...

chociaż..... norfolk byłby moze lepszy
Norfolków wtedy nie dawali. A teraz już za nic bym nie zamieniła, norwich ma przez stojące uszy wygląd bardziej szlachetny, no dla mnie.

A na pogodę, Nitencja, Aga to dziś w Wa-wie było grzech narzekać. Pięęęęęęękne przedpołudnie :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...